1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. هوشبری
  4. اصول پایه داروشناسی
  5. کتاب دارونامه جامع دام های کوچک (سگ و گربه)

دارونامه جامع دام های کوچک (سگ و گربه)


نویسندگان : مجتبی علی ملایی , بهارک اختردانش


درباره کتاب دارونامه جامع دام های کوچک (سگ و گربه)

امروزه با گذشت زمان و تغییر سبک زندگی، نیاز به نگهداری از حیوانات خانگی مثل سگ و گربه بیش از پیش احساس می‌شود؛ پرکردن احساس تنهایی، داشتن یک سرگرمی یا کمک به حیوانات بی خانمان دلایلی رایج و محکم برای نگهداری از دام­های کوچک هستند.

با گسترش حضور دام­های کوچک در زندگی افراد، اطلاع از داروهای مناسب برای سگ و گربه بسیار مهم و ضروری شده است. کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه) به داروهای مورد نیاز برای درمان و نگهداری اصولی از سگ و گربه اشاره می­کند. با تهیه این کتاب از فروشگاه اینترنتی مای بوکت، می­توانید سلامت رفقای کوچک خود را تضمین کنید.

درباره کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه)

طی‌کردن پروسه درمان و داروخوراندن به دام­های کوچکی مثل سگ یا گربه ممکن است در ابتدا برای صاحبان آن­ها دشوار به‌نظر برسد؛ خوشبختانه کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه) با اشاره به نحوه خوراندن دارو به حیوان، این موضوع را از غیرممکن‌بودن خارج کرده است. در این کتاب علاوه بر مهم‌ترین داروهای حیوانات خانگی، به راه حل­ها و روش­های صحیح دارو‌دادن به حیوان پرداخته شده است.

درمان و رفع مشکلات حیوانات خانگی چندان ساده نیست و نیاز به یادگیری آموزش­های لازم دارد؛ بنابراین اگر در خانه خود سگ یا گربه نگهداری می­کنید، بهتر است حتما این کتاب را برای جلوگیری از عواقب احتمالی خریداری کنید.

آشنایی با کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان

کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه) 677 صفحه دارد و توسط مجتبی علی‌ملایی و بهارک اختردانش نوشته شده است. انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان، این کتاب را در سال 1392 منتشر کرد. تلاش نویسندگان بر این بوده که با جمع آوری اطلاعات از 37 منبع معتبر فارسی و انگلیسی، کلیه اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان قرار دهند.

این اطلاعات در زمینه داروهای رایج مورد استفاده برای سگ و گربه با طبقه­بندی مناسب و جدید گردآوری شده است؛ در نتیجه کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه) به علت اشاره به اشکال تجاری هر دارویی که در بازار ایران وجود دارد، برای دامپزشکان بالینی بسیار کاربردی است.

خرید کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک از مای بوکت

افرادی که از حیوانات خانگی مراقبت می­کنند اغلب از عدم وجود منابع معتبر برای معرفی داروهای مناسب گلایه دارند. کتاب دارونامه جامع دام­های کوچک (سگ و گربه) بهترین منبع برای این دسته از افراد بوده تا سلامتی را به حیوان خانگی خود هدیه دهند و به‌ شکل استاندارد از آن­ها مراقبت کنند.

در حال حاضر فقط نسخه فیزیکی این کتاب آماده ارایه به شما همراهان عزیز مای بوکت است. کافی است فرآیند ثبت نام در سایت را به پایان برسانید و کتاب را به سبد خرید خود اضافه کنید. پس از آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به این راهنمای ارزشمند و کاربردی دسترسی خواهید داشت.

سال
۱۳۹۲
تعداد صفحات
۶۷۷
شابک
9786002010209
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب دارونامه جامع دام های کوچک (سگ و گربه)کتاب‌های مشابه کتاب دارونامه جامع دام های کوچک (سگ و گربه)


خرید یا کرایه
cancel
19