1. بوکت
 2. علوم انسانی
 3. تاریخ و تمدن ملل اسلامی
 4. تاریخ تعلیم و تربیت در اسلام
 5. کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)

تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)


نویسنده : ایرج جلالی


درباره کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)

آموزش عالی در هر کشوری نشان دهنده‌ جایگاه علم و اندیشه در آن کشور است. گسترش آموزش عالی در سراسر دنیا، یک نهضت جهانی است که حد و مرزی ندارد. در کشور ایران هم آموزش عالی سال‌هاست که توجه‌ دولتمردان را به خود جلب کرده است.

مجتمع آموزش عالی بم یکی از مراکز آموزش عالی کشور است که از دو دهه پیش شروع به فعالیت کرد. دکتر ایرج جلالی، عضو سابق هیات علمی مجتمع آموزش عالی بم و عضو فعلی هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافت، در کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم به بررسی تاریخ این مجتمع و روند تکوین تا گسترش آن می‌پردازد.

مباحث اصلی در کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم

کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم در 165 صفحه و شش فصل نگارش شده است. نویسنده‌ کتاب، جناب دکتر ایرج جلالی، در فصل اول، جغرافیای شهرستان بم را در دو مبحث جغرافیای طبیعی و جغرافیای انسانی بررسی می‌کند. در فصل دوم پیشینه‌ شکل‌گیری مجتمع آموزش عالی بم و در فصل سوم تحولات این مجتمع از تکوین تا گسترش بررسی می‌شود.

نویسنده، در فصل سوم به دوره‌ ریاست روسای مجتمع آموزش عالی بم و در فصل چهارم به معرفی حوزه‌ ریاست و حوزه‌های معاونت می‌پردازد. او در فصل پنجم پروژه‌های عمرانی مجتمع را شرح می‌دهد و در فصل ششم، خیرین و حامیان این مجتمع را معرفی می‌کند.

بخشی از سخنان نویسنده در خصوص کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم

دکتر جلالی در مقدمه‌ کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم بیان میکند: «بیش از بیست سال از تاسیس موسسه‌ آموزش عالی بم گذشته و این مجتمع در طول این سال‌ها تاریخ پرفراز و نشیبی را طی کرده است.»

نویسنده‌ کتاب معتقد است که ثبت برخی از فعالیت‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و عمرانی این مجتمع آموزش عالی در حافظه‌ مردم این مرز و بوم ضروری است. به گفته‌ دکتر جلالی، این کتاب علاوه‌بر حفظ خاطره‌ کسانی که در تاسیس و راه‌اندازی این مجتمع دانشگاهی نقش داشته اند، آمار و اطلاعات دقیقی را به نسل‌های آینده منتقل می‌کند.

خرید کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان

اگر مایلید کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم نوشته‌ دکتر ایرج جلالی را تهیه کنید، مای بوکت با ارایه نسخه چاپی و الکترونیکی آن، همراه شما است.

در حال حاضر برای آن دسته از علاقه‌مندان که مایلند دسترسی کوتاه‌مدتی به کتاب پیش رو داشته باشند، امکان کرایه نسخه ایبوک کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم برای بازه 3 و 6 ماهه نیز در وبسایت مای بوکت فراهم است. شما می‌توانید با صرف هزینه کم‌تر، از مطالب ارزشمند این کتاب به‌صورت ایبوک بهره‌مند شوید.

سال
۱۳۹۹
تعداد صفحات
۱۶۵
شابک
9786002010940
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)


 • نام کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)
 • نویسنده ایرج جلالی
 • سال انتشار ۱۳۹۹
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۶۵
 • انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان
 • شابک(ISBN) 9786002010940
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۲۲‌,‌۵۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۴۵‌,‌۰۰۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب تاریخ تکوین مجتمع آموزش عالی بم (از پیدایش تا گسترش)


خرید یا کرایه
cancel
19