1. بوکت
 2. علوم انسانی
 3. مطالعات جهان گرایش مطالعات آمریکای لاتین
 4. زبان تخصصی اسپانیایی
 5. کتاب فرهنگ اسپانیایی - فارسی / فارسی اسپانیایی

فرهنگ اسپانیایی - فارسی / فارسی اسپانیایی


نویسنده : دکتر علیرضا امیدبخش


درباره کتاب فرهنگ اسپانیایی - فارسی / فارسی اسپانیایی

بعد از انگلیسی، چینی و هندی، اسپانیایی چهارمین زبان محبوب در دنیا است. در حال حاضر بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان، به زبان شیرین اسپانیایی صحبت می‌کنند. این درحالی است که تعداد لغت‌نامه‌های زبان اسپانیایی در ایران، از انگشتان دست هم کمتر است. دکتر علیرضا امیدبخش در سال 1399 با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی برای تالیف و چاپ کتاب فرهنگ اسپانیایی-فارسی/فارسی-اسپانیایی کوشید تا این خلع آموزشی در کشور را از میان بردارد.

آشنایی با کتاب فرهنگ اسپانیایی تالیف دکتر امیدبخش

کتابی که پیش روی شما قرار دارد، حاصل سال‌ها تجربه و تلاش دکتر علیرضا امیدبخش، مدیر گروه زبان و ادبیات اسپانیایی دانشگاه علامه طباطبایی است.

دکتر امیدبخش درباره نگارش این کتاب می‌گوید: «نگاهی مختصر به تاریخ روابط ایران و اسپانیا و کشورهای هیسپانو، حاکی از آن است که این کشورها همیشه روابطی دوستانه با ایران داشته‌اند. شوربختانه، نه ایران، نه اسپانیا و نه کشورهای هیسپانو هیچگاه نتوانسته‌اند از این فرصت‌ها و ظرفیت‌ها، آنگونه که باید استفاده کنند؛ چرا که در ساختن ابتدایی‌ترین و مهم‌ترین ابزار ارتباط و مفاهمه میان ملت‌ها و فرهنگ‌ها از جمله نگارش واژه‌نامه یا فرهنگ زبان اسپانیایی و نیز توسعه و حمایت آموزش زبان اسپانیایی در مدارس و دانشگاه‌ها کوتاهی ورزیده‌اند. امید است این فرهنگ دو سویه اسپانیایی-فارسی و فارسی-اسپانیایی گامی اگرچه کوچک در جبران این کوتاهی تاریخی باشد.»

مطالعه این فرهنگ‌نامه برای چه کسانی مناسب است؟

تمام دانشجویان گروه زبان اسپانیایی می‌توانند با تهیه این کتاب برای کتابخانه مجازی یا حقیقی خود، از داشتن منبعی جامع و مورد اعتماد، دلگرم باشند. همچنین اگر علاقه‌مند به یادگیری زبان‌های خارجی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تهیه این فرهنگ‌نامه کاربردی زبان اسپانیایی را از دست ندهید.

نحوه دسترسی به فرهنگ‌ لغت اسپانیایی دانشگاه علامه طباطبایی در مای بوکت

برای دسترسی به کتاب فرهنگ اسپانیایی-فارسی/فارسی-اسپانیایی در پلتفرم‌های مای بوکت، می‌توانید از میان گزینه‌های خرید و کرایه یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در مای بوکت علاوه بر امکان خرید نسخه فیزیکی کتاب، ایبوک این لغتنامه ارزشمند نیز برای کاربران موجود است.

کافی است مراحل ثبت نام در سایت را تکمیل کنید و پس از انتخاب نحوه دسترسی مورد نظرتان، در سریع‌ترین زمان ممکن از محتوای ارزشمند این کتاب بهره‌مند شوید.

سال
۱۳۹۹
تعداد صفحات
۲۲۴
شابک
9789642174478
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب فرهنگ اسپانیایی - فارسی / فارسی اسپانیایی


 • نام کتاب فرهنگ اسپانیایی - فارسی / فارسی اسپانیایی
 • نویسنده دکتر علیرضا امیدبخش
 • سال انتشار ۱۳۹۹
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۲۲۴
 • انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی
 • شابک(ISBN) 9789642174478
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۳۰‌,‌۰۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۶۰‌,‌۰۰۰ تومان


خرید یا کرایه
cancel
19