1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. فقه شافعی
  4. مبانی کامپیوتر و کاربرد آن
  5. کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر

مبانی و کاربرد کامپیوتر


نویسندگان : مهندس محمد شهریاری پور , مهندس مسعود خسروانی


درباره کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر

کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر نوشته مهندسین محمد شهریاری پور و مسعود خسروانی است. این کتاب به‌صورت مرحله به مرحله، با بیانی شیوا و رسا، اطلاعات ابتدایی کامپیوتر را بیان کرده است. برای آمادگی بیشتر در آزمون­های ICDL، یادگیری کامپیوتر از نقطه صفر و آشنایی با کاربردهای آن، خرید کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر از مای بوکت را پیشنهاد می­کنیم. بهترین کیفیت با پایین­ترین قیمت را از مای بوکت بخواهید.

جزییات و مشخصات کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر

در سال 1396، کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر توسط انتشارات سها دانش منتشر شد. آقایان شهریاری پور و خسروانی این کتاب را در دو بخش و 12 فصل تالیف کردند. تمامی مطالب کتاب نیز در 180 صفحه جمع­آوری شده­ است.

در ابتدای کتاب به مفاهیم اولیه و پایه اشاره شده. سپس در فصل­های بعدی به انواع حافظه، CPU، سخت افزار، نرم افزارهای سیستمی، Excel و Power point پرداخته شده است. تطبیق ویندوز XP با ویندوز 7 و آموزش دقیق و گام به گام آن، آخرین موضوعی است که در فصل آخر کتاب بررسی می‌شود.

در انتهای هر فصل برای ارزیابی مطالبی که مطالعه کرده­اید، سوالاتی طراحی و آورده شده است. این مورد یکی از مزایای کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر محسوب می­شود. زیرا در یادگیری بیشتر خواننده کتاب تاثیر بسزایی می­گذارد. در این کتاب از ساده­ترین مسایل تا پیچیده­ترین مطالب مربوط به کامپیوتر آورده شده است که باعث شده همه افراد با هر سطح اطلاعاتی، برای کسب دانش بیشتر به آن رجوع کنند.

مخاطبان کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر

کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر برای تمامی دانشجویان رشته­های کارشناسی که در واحدهای درسی خود مبانی کامپیوتر را دارند، مفید و کاربردی است. مهندسان کامپیوتر و خوانندگان عمومی کتب کامپیوتری نیز می‌توانند از مطالب این کتاب بهره‌مند شوند.

این کتاب برای دانش آموزان رشته ریاضی، فنی و حرفه­ای و انسانی نیز بسیار کاربردی است و باعث می­شود افراد در انتخاب رشته خود آگاه­تر عمل کنند. اگر شما از جمله علاقه­مندان به دورهICDL هستید و قصد دارید برای آزمون­های هفت­گانه خود اطلاعات کافی کسب کنید، کتاب مبانی کامپیوتر بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

خرید کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر

کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر مطالب را به‌کمک تصاویر و عکس‌های مرتبط، قابل فهم­تر کرده است. این کتاب با بیانی رسا درک موضوعات را راحت­تر کرده و در آخر هر فصل با آوردن سوالات مختلف، میزان یادگیری مخاطب را به چالش می­کشد.

علاوه بر کیفیت بی­نظیر کتاب­ها، یکی از مزایای مای بوکت نسبت به فروشگاه­های آنلاین دیگر، قیمت مناسب و امکان کرایه­ نسخه دیجیتال کتاب است. شما می­توانید کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر را با قیمتی بسیار کم برای بازه زمانی 3 یا 6 ماه کرایه کنید. همچنین با تهیه نسخه چاپی این کتاب، از ایبوک رایگان هم برخوردار خواهید شد.

اگر می­خواهید در علوم کامپیوتری حرفه­ای شوید و نگران انجام امورات خود با رایانه نباشید، کتاب مبانی و کاربرد کامپیوتر را از مای بوکت برای گشایش مشکلات کامپیوتری خود بخرید.

سال
۱۳۹۶
تعداد صفحات
۱۸۰
شابک
9786001810978
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19