1. بوکت
 2. هنر
 3. طراحی پارچه و لباس
 4. پژوهش هنر در زمینه البسه و منسوجات
 5. کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخنامه تشریحی)

مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخنامه تشریحی)


نویسنده : فرزاد شفیعی فر


درباره کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخنامه تشریحی)

کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر از انتشارات راه دکتری، اولین جلد از مجموعه دو عددی کتب ارشد کنکور دکتری هنر است. اگر به‌دنبال کامل‌ترین نمونه سوالات هنر با جواب هستید، پیشنهاد مای بوکت به شما تهیه و مطالعه این مجموعه دو جلدی است.

در جلد اول کتاب پژوهش هنر چه خواهیم خواند؟

کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر، گزیده‌ای از برترین سوالات کنکور دکتری هنر در سال‌های 1390 و 1391 است. در این کتاب علاوه بر آشنایی با سوالات و فضای آزمون کنکور دکتر پژوهش هنر، با پاسخ کامل و تشریحی سوالات و منابع آن‌ها آشنا خواهید شد.

خوانندگان محترم با تهیه کتاب «مجموعه سوالات پژوهش هنر انتشارات راه دکتری» مجموعه‌ای از نمونه سوالات اطلاعات عمومی هنر، معماری، تاریخ هنر، سبک‌های هنری و مبانی زیبایی‌شناسی را در دست خواهند داشت. علاوه بر آن، پاسخنامه تشریحی این کتاب با پرداختن به ابعاد مختلف سوال طرح‌شده، می‌تواند به‌عنوان یک منبع عالی برای یادگیری و مرور مباحث مربوطه به متقاضیان شرکت در کنکور دکتری هنر کمک کند.

همچنین اگر مایلید به نمونه سوالات سال‌های 1392 و 1393 نیز دسترسی داشته باشید، می‌توانید جلد دوم کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر را از مای بوکت تهیه کنید.

تهیه کتاب سوالات پژوهش هنر انتشارات راه دکتری مناسب چه کسانی است؟

خرید و مطالعه کتاب مجموعه سوالات آزمون دکتری پژوهش هنر، انتخابی عالی برای متقاضیان کنکور ارشد هنر خواهد بود. ظرفیت نسبتاً کم دانشگاه‌های هنر و منابع پراکنده کنکور هنر در مقاطع مختلف، سبب شده تا شرکت‌کنندگان کنکورهای هنری شرایط نسبتاً سختی را پیش‌رو داشته باشند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه نمونه سوالات هنری کنکورهای گذشته، دید جامعی نسبت به سبک سوالات و منابع استفاده‌شده توسط طراحان سوال در سال‌های مختلف به‌دست آورید.

راه دکتری؛ ناشر برترین کتاب‌های کنکوری برای مقاطع ارشد و دکتری

راه دکتری اولین و تخصصی‌ترین انتشارات ایران در زمینه طراحی و تولید کتب آموزشی و کمک‌آموزشی در مقطع دکتری و ارشد است. منابع آموزشی انتشارات راه دکتری با بررسی دقیق منابع اصلی و همکاری با برترین مولفان و مدرسان حوزه کنکور پژوهش هنر، مجموعه کاملی از پی دی اف سوالات تاریخ هنر جهان با جواب را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

کتاب «جلد اول مجموعه سوالات پژوهش هنر به همراه پاسخ تشریحی» مجموعه سوالات جامعی به همت فرزاد شفیعی فر است که علاقه‌مندان می‌توانند همین حالا از طریق همین وبسایت به آن دسترسی داشته باشند.

نحوه خرید کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخ تشریحی) از بوکت

در حال حاضر متاسفانه نسخه چاپی این کتاب موجود نیست. بنابراین برای دسترسی به نسخه ایبوک سوالات آزمون دکتری پژوهش هنر انتشارات راه دکتری، از طریق همین وبسایت یا اپلیکیشن MyBoket اقدام کنید. برای خرید این مجموعه سوالات هنری به همراه پاسخ تشریحی، کافی است وارد حساب کاربری خود شوید و در سمت چپ صفحه، روی قسمت «خرید ایبوک» کلیک کنید.

پس از آن می‌توانید با یک بار پرداخت هزینه نسخه الکترونیکی کتاب، به‌صورت دایم‌العمر از طریق کتابخانه خود در وبسایت مای بوکت به محتوای کتاب دسترسی داشته باشید.

سال
۱۳۹۳
تعداد صفحات
۱۱۰
شابک
9786009501212
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخنامه تشریحی)


 • نام کتاب مجموعه سوالات پژوهش هنر (قسمت اول به همراه پاسخنامه تشریحی)
 • نویسنده فرزاد شفیعی فر
 • سال انتشار ۱۳۹۳
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۱۰
 • انتشارات راه دکتری
 • شابک(ISBN) 9786009501212
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۹‌,‌۰۰۰ تومان


خرید یا کرایه
cancel
19