1. بوکت
  2. فنی و مهندسی
  3. علوم کامپیوتر
  4. نظریه علوم کامپیوتر
  5. کتاب Silversight و WPF در C # 4.0

Silversight و WPF در C # 4.0


نویسندگان : مهندس رامین مولاناپور , مهندس لقمان محمدزاده


درباره کتاب Silversight و WPF در C # 4.0

کتاب Silverlight و WPF اثر مهندس رامین مولاناپور و مهندس لقمان محمدزاده بوده که به ارایه مباحثی هم­چون WPF، XML و Silverlight در 144 صفحه می­پردازند. این کتاب در سال 1389 توسط انتشارات آتی­ نگر منتشر شده است. در حال حاضر شما می‌توانید این کتاب را از مای بوکت با بهترین قیمت خریداری و کرایه کنید.

آشنایی با مباحث مطرح‌شده در کتاب Silverlight و WPF در C# 4.0

کتاب Silverlight و WPF در C# 4.0 شامل 5 فصل است. در فصل اول آشنایی با WPL(Windows Presentation Foundation) صورت می­گیرد. فصل دوم مربوط به XML بوده و مباحثی هم­چون مبانی XML، ساخت یافته کردن داده، فضاهای نام XML و فضاهای نام در واژه­نامه­های XML عنوان شده است.

فصل سوم به بررسی ایجاد برنامه­های WPF که شامل برنامه­نویسی GUI اعلانی با استفاده از XAML، ایجاد برنامه WPF در Visual C#، طرح­بندی کنترل­ها، مدیریت رویداد، فرامین و وظایف عمومی برنامه، اختصاصی کردن WPF GUI، اختصاصی کردن Windows، تعریف ظاهر کنترل با الگوهای کنترل و GUIهای داده محور می­شوند، می­پردازد.

فصل چهارم عناوین گرافیک و چندرسانه­ای WPF را ارایه می­کند. این عناوین شامل کنترل‌کردن فونت­ها، شکل­های اصلی، Polygonها و Polylineها، قلم­موها، تبدیلات، اختصاصی‌کردن WPF: GUI تلویزیون، انیمیشن­ها و اشیا و تبدیلات سه‌بعدی می­شوند. در فصل آخر و پنجم نیز به‌طور کل به مبحث Silverlight پرداخته می­شود.

خرید کتاب Silverlight و WPF در C# 4.0 و دیگر کتب اختصاصی از سایت مای بوکت

شما می­توانید برای خرید کتاب Silverlight و WPF در C# 4.0 و کتاب­های اختصاصی دیگر، به سایت مای بوکت مراجعه کنید. در این فروشگاه آنلاین بیشتر کتاب­ها شامل دو نسخه چاپی و الکترونیک هستند. کتاب Silverlight و WPF در C# 4.0 نیز یکی از عناوینی است که علاوه‌بر گزینه خرید نسخه چاپی و ایبوک، امکان کرایه نسخه الکترونیکی را نیز برای شما فراهم می‌کند. کافی است مراحل ثبت نام در سایت را تکمیل کنید تا بلافاصله پس از ثبت سفارش، دسترسی شما به محتوای الکترونیکی کتاب فعال شود.

سال
۱۳۸۹
ناشر
آتی نگر
تعداد صفحات
۱۴۴
شابک
9786006004006
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب Silversight و WPF در C # 4.0درس‌ها

نظریه علوم کامپیوتر

رشته ها

علوم کامپیوتر

گروه های تحصیلی

فنی و مهندسی


خرید یا کرایه
cancel
19