1. بوکت
 2. علوم پزشکی
 3. پزشکی
 4. بیماری‌های قلب و عروق
 5. کتاب هاریسون (بیماری های قلب و عروق- مداخلات کرونری از راه پوست و سایر اقدامات مداخله ای- اطلس بازسازی عروقی از راه پوست- بیماری های عروقی ناشی از هیپرتانسیون- بیماری های عروقی کلیه- ترومبور وریدی عمقی و ترومبور ریوی)

هاریسون (بیماری های قلب و عروق- مداخلات کرونری از راه پوست و سایر اقدامات مداخله ای- اطلس بازسازی عروقی از راه پوست- بیماری های عروقی ناشی از هیپرتانسیون- بیماری های عروقی کلیه- ترومبور وریدی عمقی و ترومبور ریوی)


نویسنده : سلماز کلهر

مترجم : مهدی موسوی


درباره کتاب هاریسون (بیماری های قلب و عروق- مداخلات کرونری از راه پوست و سایر اقدامات مداخله ای- اطلس بازسازی عروقی از راه پوست- بیماری های عروقی ناشی از هیپرتانسیون- بیماری های عروقی کلیه- ترومبور وریدی عمقی و ترومبور ریوی)

بیماری‌های قلب و عروقی شایع‌ترین عامل مرگ در کشورهای صنعتی به شمار می‌آیند. جالب است بدانید علت مرگ حدود یک سوم از افراد بالای 35 سال، بیماری‌های قلبی است. در حال حاضر منابع مختلفی برای آموزش انواع بیماری‌های قلب و عروق و نحوه درمان آن‌ها در دنیا نگاشته شده است که کتاب هاریسون (بیماری‌های قلب و عروق) یکی از معتبرترین آن‌ها به شمار می‌رود.

آنچه در کتاب هاریسون (بیماری‌های قلب و عروق) 2015 می‌خوانیم

کتاب بیماری‌های قلب و عروق هاریسون، نگاه کاملی به این دسته از بیماری‌ها، دستگاه عصبی و نحوه تصویربرداری از این بخش بدن انسان را به خوانندگان محترم ارایه می‌کند. کتابی که پیش روی شما است، برشی 84 صفحه‌ای از مجموعه کتب اصول طب داخلی هاریسون است که فصول 437 الی 441 آن را پوشش می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با مباحث مطرح‌شده در کتاب هاریسون (بیماری های اعصاب) رویکرد به بیمار مبتلا به بیماری عصبی معاینه غربالگری عصبی، اطلس معاینه عصبی، تصویربرداری از دستگاه عصبی در اختلالات عصبی، اطلس تصویربرداری از دستگاه عصبی می‌توانید روی بخش «مطالعه پیش‌نمایش» در بخش پایین تصویر جلد کتاب اقدام کنید.

مطالعه مجموعه کامل کتب اصول طب داخلی هاریسون

مجموعه کتب اصول طب داخلی هاریسون، یکی از مهم‌ترین عناوین منتشرشده توسط انتشارات تیمورزاده است که به زبان فارسی برای خوانندگان و علاقه‌مندان آماده شده است. برای سهولت در مطالعه و استفاده دانشجویان و اساتید، تیمورزاده این مجموعه را در جلدهای متعددی بر اساس محتوا تقسیم کرده است.

اگر مایلید عناوین دیگر کتب اصول طب داخلی هاریسون را نیز تماشا یا مطالعه کنید، کافی است از انتهای همین صفحه نگاهی به بخش «کتاب‌های تیمورزاده» بیندازید. همچنین با جستجوی کلمه «هاریسون» در نوارابزار جستجوی همین صفحه نیز می‌توانید تمامی کتب هاریسون را به‌صورت یکجا تماشا کنید.

آیا امکان تهیه ایبوک کتاب هاریسون (بیماری‌های قلب و عروق) از بوکت فراهم است؟

خوشبختانه در حال حاضر در وبسایت مای بوکت امکان خرید و تهیه نسخه فیزیکی و الکترونیکی کتب هاریسون برای تمامی علاقه‌مندان فراهم است. علاوه بر آن می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای کمتر، برای کرایه 3 یا 6 ماهه نسخه الکترونیکی کتب هاریسون نیز اقدام کنید.

سال
۱۳۹۶
تعداد صفحات
۸۷
شابک
9786002384737
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب هاریسون (بیماری های قلب و عروق- مداخلات کرونری از راه پوست و سایر اقدامات مداخله ای- اطلس بازسازی عروقی از راه پوست- بیماری های عروقی ناشی از هیپرتانسیون- بیماری های عروقی کلیه- ترومبور وریدی عمقی و ترومبور ریوی)


 • نام کتاب هاریسون (بیماری های قلب و عروق- مداخلات کرونری از راه پوست و سایر اقدامات مداخله ای- اطلس بازسازی عروقی از راه پوست- بیماری های عروقی ناشی از هیپرتانسیون- بیماری های عروقی کلیه- ترومبور وریدی عمقی و ترومبور ریوی)
 • نویسنده سلماز کلهر
 • مترجم مهدی موسوی
 • سال انتشار ۱۳۹۶
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۸۷
 • انتشارات تیمورزاده
 • شابک(ISBN) 9786002384737
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۸‌,‌۵۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۱۷‌,‌۰۰۰ تومان

درس‌ها

بیماری‌های قلب و عروق

رشته ها

پزشکی

گروه های تحصیلی

علوم پزشکی


خرید یا کرایه
cancel
19