1. بوکت
  2. فنی و مهندسی
  3. مهندسی ورزش
  4. آز-فیزیولوژی انسانی
  5. کتاب فیزیولوژی پزشکی - گایتون . هال 2016 (جلد دوم)

کتاب فیزیولوژی پزشکی - گایتون . هال 2016 (جلد دوم)


نویسندگان : دکتر صمد ناظمی , دکتر هاشم حق دوست , سودا غیبی , سمیه کشاورز , فهیمه یگانه , مطهره زینی وند


درباره کتاب فیزیولوژی پزشکی - گایتون . هال 2016 (جلد دوم)

علم فیزیولوژی از مباحث مهم و پایه ای علوم پزشکی می باشد. آشنایی با عملکرد طبیعی و وظایف هر یک از دستگاهها و اندام های بدن در قلمرو علم فیزیولوژی قرار دارد. امروزه درصد بالایی از پژوهش های مرتبط با علوم پایه و بالینی در علم پزشکی به بررسی مکانیسم های فیزیولوژیک بدن، شناخت اختلالات رایج و ارایه راهکارهای مناسب جهت رفع آن اختصاص یافته است.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون، به عنوان یک منبع جامع و کامل جهت استفاده دانشجویان رشته های علوم پزشکی تالیف شده و تاکنون سیزده ویرایش از آن به چاپ رسیده است. این کتاب در سراسر جهان مورد استقبال گسترده دانشجویان و اساتید رشته های مختلف علوم پزشکی قرار گرفته است.

ترجمه اخیر مربوط به آخرین ویرایش کتاب فوق یعنی ویراست سیزدهم می باشد. این ترجمه بنابر تقاضای انتشارات آثار سبحان انجام گرفته است. گروه مترجمان افتخار دارد تا بتواند با ترجمه این کتاب ارزشمند، کمک شایسته ای را به جامعه علوم پزشکی ایران انجام داده باشد. در ترجمه این کتاب سعی شده است از اصطلاحات رایج فارسی و نثری روان استفاده شود. به منظور فهم بهتر مطالب، سعی شده بجای ترجمه لغت به لغت، از ترجمه جمله به جمله و یا در مواردی پاراگراف به پاراگراف استفاده گردد. همچنین، شکل هایی که در زیرنویس و یا در متن کتاب دارای ارجاع رنگی بوده اند، به صورت رنگی چاپ شده و در آخر کتاب قرار داده شده است.

سال
۱۳۹۵
تعداد صفحات
۶۰۸
شابک
9786006531892
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19