1. بوکت
 2. علوم تجربی
 3. بیوشیمی بالینی
 4. بیوشیمی ادرار و خون
 5. کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه)

هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه)


نویسندگان : دل آرا صالحی فر , آیادا معافی

مترجم : راضیه لطفی


درباره کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه)

کتاب‌های اصول طب داخلی هاریسون مجموعه‌ای 12 عددی از کتب تخصصی است که به بیماری‌های داخلی انسان می‌پردازد. در این صفحه می‌توانید ترجمه کتاب هاریسون 2015 (بیماری های کلیه و مجاری ادراری- هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز-بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه) از انتشارات تیمورزاده را مشاهده و خریداری کنید.

آشنایی با کتاب کتاب بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری هاریسون

کتابی که در این صفحه مشاهده می‌کنید، ترجمه بخشی از کتاب بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری هاریسون 2015 است. مجموعه کتاب‌های دکتر تینسلی راندولف هاریسون این روزها به‌عنوان یکی از منابع یادگیری بیماری‌های داخلی در دانشگاه‌های معتبر ایران و سراسر کشورهای جهان شناخته می‌شود. پس از تهیه نسخه ایبوک یا چاپی این کتاب، به بخش‌های زیر دسترسی خواهید داشت.

· فصل 65؛ هیپرکلسمی و هیپوکلسمی

· فصل 66؛ اسیدوز و آلکالوز

· فصل 332c؛ بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه

همچنین می‌توانید با کلیک روی قسمت «مطالعه پیش‌نمایش» فهرست کامل کتاب را مشاهده کرده و پیش از خرید کتاب، 19 صفحه ابتدایی کتاب را به‌صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

مطالعه این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه) یکی از مهم‌ترین منابع یادگیری بیماری‌های داخلی برای دانشجویان گروه علوم تجربی به شمار می‌آید.

این کتاب با بررسی مباحث بیوشیمی ادرار و خون، بیوفیزیک مولکولی و فیزیولوژی کلیه و مایعات بدن، راهنمای کاملی از بیماری‌های کلیوی در اختیار دانشجویان رشته‌های بیوشیمی و زیست‌شناسی قرار می‌دهد.

انتشارات تیمورزاده؛ ناشر برتر کتب دانشگاهی پزشکی

انتشارات تیمورزاده در حال حاضر به‌عنوان پرکارترین ناشر عناوین چاپ اول در کشور شناخته می‌شود. این انتشارات خوش‌نام با انتشار بیش از 4 هزار عنوان کتاب در حوزه پزشکی و دانشگاهی، جایگاهی بی‌نظیر در میان دانشجویان سراسر کشور دارد.

هم اکنون ویراست نوزدهم کتاب بیماری‌های کلیه و مجاری ادراری (هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه) هاریسون در همین صفحه برای دانشجویان و علاقه‌مندان آماده استفاده است. شما می‌توانید خرید اینترنتی کتاب انتشارات تیمورزاده را در وبسایت مای بوکت آغاز کنید.

کرایه و خرید کتاب بیماری های کلیه و مجاری ادراری هاریسون از مای بوکت

پلتفرم مای بوکت همواره در تلاش است تا فضایی آسان و کاربردی برای دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان فراهم کند تا به‌آسانی به برترین و جدیدترین منابع مطالعاتی دسترسی داشته باشند.

شما می‌توانید همین حالا ویراست نوزدهم کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری-هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز-بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه) را از این صفحه دریافت کنید. همچنین علاوه بر خرید نسخه فیزیکی کتاب، می‌توانید با کرایه ایبوک کتاب، خریدی هوشمندانه و مقرون به‌صرفه را با مای بوکت تجربه کنید.

سال
۱۳۹۶
تعداد صفحات
۴۴
شابک
9786002385536
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه)


 • نام کتاب هاریسون (بیماری های کلیه و مجاری ادراری - هیپرکلسمی و هیپوکلسمی اسیدوز و آلکالوز- بیولوژی سلولی و مولکولی کلیه)
 • نویسندگان دل آرا صالحی فر , آیادا معافی
 • مترجم راضیه لطفی
 • سال انتشار ۱۳۹۶
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۴۴
 • انتشارات تیمورزاده
 • شابک(ISBN) 9786002385536
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۶‌,‌۰۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۱۲‌,‌۰۰۰ تومان


خرید یا کرایه
cancel
19