ناشران بوکت ناشران بوکت

sut-logo دانشگاه صنعتی شریف

انتشارات دانشگاه صنعتی شریف در سال 1352 با هدف ایجاد وحدت ملی تاسیس شد. انتشارات شریف را می‌توان یکی از مراجع معتبر و اصلی دانشگاهی در فضای آکادمیک کشور دانست. پس از انقلاب فرهنگی تا به امروز، تمرکز انتشارات دانشگاه صنعتی شریف بر افزایش کمیت و کیفیت کتب منتشرشده بوده است. بر همین اساس، این ناشر معتبر تا به حال بیش از 700 عنوان کتاب تخصصی را به جامعه مشتاقان علم‌آموزی کشور، ارایه کرده است. تاکنون 60 عنوان از کتب انتشارات دانشگاه صنعتی شریف توانسته‌اند عنوان بهترین کتاب سال جمهوری اسلامی، کتاب سال دانشجویی، کتاب فصل یا کتاب برتر دانشگاهی را دریافت کنند. درحال حاضر شما می‌توانید برخی از برترین عناوین کتب انتشارات دانشگاه صنعتی شریف را در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت مشاهده، خریداری یا کرایه کنید.

elmi-karbordi دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از موسسات آموزشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که حدود دو دهه پیش، فعالیت خود را در کشور آغاز کرد. هدف اصلی از برپایی این دانشگاه نیمه دولتی، ارتقای مهارت‌های عملی و کاربردی در راستای دانش تیوری است. به همین دلیل انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی تاسیس شد تا با چاپ و نشر منابع قدرتمند، سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف صنعتی و اقتصادی را افزایش دهد. در حال حاضر شما می‌توانید برای تهیه کتب فنی مهندسی یا دانلود کتاب‌های علوم انسانی انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی، از طریق وبسایت مای بوکت اقدام کنید. کتب منتشرشده توسط انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی هر سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را پوشش می‌دهند و مطالبی مرتبط با سرفصل‌های معرفی‌شده از سوی وزارت علوم را به خوانندگان ارایه می‌کنند. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در وبسایت مای بوکت، تمامی کتب این انتشارات محبوب را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی عنوان هر کتاب، قابلیت دسترسی به توضیحات، بخش پیش‌نمایش و تهیه محصول را نیز خواهید داشت.

au دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طباطبایی بزرگترین دانشگاه تخصصی ایران در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم شناختی، اقتصاد و مدیریت است. انتشارات این دانشگاه دولتی، بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه ترجمه، تالیف و چاپ کتب علوم انسانی دارد. شما می‌توانید برای تهیه کتب مرتبط با دروس مدیریتی، روانشناسی، زبان، اقتصاد و فلسفه، از طریق وبسایت مای بوکت به یکی از برترین ناشران دانشگاهی دسترسی داشته باشید. برای خرید کتاب از انتشارات دانشگاه علاوه طباطبایی، کافی است در همین صفحه عنوان دلخواهتان را انتخاب کنید. پس از تکمیل پروسه ثبت نام در سایت، شما می‌توانید با توجه به موجودی کتاب، از گزینه‌های خرید ایبوک، خرید نسخه فیزیکی و حتی کرایه پی دی اف کتاب، بهره‌مند شوید.

دانشگاه الزهرا

دانشگاه الزهرا فعالیت رسمی خود را از سال 1354 آغاز کرد. این ناشر تخصصی با تمرکز بر نیاز جامعه دانشگاهی، صدها عنوان در زمینه علوم فنی مهندسی، علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی و اقتصادی را به چاپ و نشر رسانده است. خوشبختانه بوکت موفق شده است تا از طریق همکاری با این ناشر خوشنام، تعدادی از کتب انتشارات دانشگاه الزهرا را به‌صورت ایبوک و چاپی در فروشگاه بوکت موجود کند. درحال حاضر شما همراهان گرامی مای بوکت می‌توانید کتب انتشارات دانشگاه الزهرا را در همین صفحه از فروشگاه مشاهده کنید. پس از آن می‌توانید عنوان دلخواهتان را از میان کتب موجود در وبسایت فروشگاهی بوکت انتخاب کرده و وارد صفحه اطلاعات، خرید و کرایه شوید.

fmu دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد، سومین دانشگاه بنیان‌گذاری‌شده در ایران است که این روزها هفت و چند سالگی خود را سپری می‌کند. سابقه نشر کتاب در این دانشگاه دولتی به سال 1338 باز می‌گردد. آن‌ها درباره رسالت بخش انتشاراتی خود می‌گویند: «ماموریت این مدیریت در حوزه کتاب، انتشار آثار علمی اعضای هییت علمی این دانشگاه و دیگر موسسه‌های آموزش عالی اعم از مرجع، درسی، کمک‌درسی، کاربردی و ترویجی است.» در حال حاضر این ناشر دانشگاهی در زمینه چاپ و انتشار کتب تمام رشته‌ها فعالیت می‌کند. شما می‌توانید در همین صفحه برخی از عناوین منتشرشده توسط انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد را مشاهده کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر عنوان، در صفحه کتاب، قابلیت تماشای محتوای پیش‌نمایش کتاب نیز برای شما فراهم است. نحوه تهیه کتب انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد، بسیار ساده است. کافی‌ست با تکمیل فرآیند ثبت نام در سایت، یکی از گزینه‌های خرید یا کرایه کتاب را انتخاب کنید. پس از آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن، دسترسی شما به محتوای کتاب مورد نظرتان فراهم خواهد شد.

iut دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1356 به‌عنوان واحد دانشگاهی شماره دو دانشگاه شریف (دانشگاه صنعتی آریامهر تهران سابق) تاسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه به‌صورت مستقل و با الگوبرداری از دانشگاه ام آی تی آمریکا به فعالیت خود ادامه می‌دهد. انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1356 با هدف فراهم‌کردن امکانات لازم برای نشر آثار علمی-پژوهشی و کمک به گسترش دانش و فرهنگ جامعه پایه‌گذاری شد و تا الان توانسته بیش از 170 عنوان کتاب در زمینه‌های فنی مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی را به چاپ و انتشار برساند. گفتنی است که تا به حال بیش از 40 عنوان از کتب این ناشر معتبر، به‌عنوان کتب برگزیده کشوری و استانی انتخاب شده‌اند. در حال حاضر برای دسترسی به کتب انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان، مای بوکت همراه دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان است. کافی‌ست عنوان مورد نظرتان را در همین صفحه انتخاب کنید تا به بخش خرید و کرایه ایبوک کتاب هدایت شوید.

Booket Svg Logo پژوهشکده رویان

پژوهشکده رویان در خردادماه سال 1370 به‌عنوان یک مرکز جراحی محدود و با هدف ارایه خدمات درمانی به زوج‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری توسط سعید کاظمی آشتیانی و گروهی از پژوهشگران و همکاران او در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران، تاسیس شد. این مرکز پیشگام در سال 1390 بخش انتشارات خود را پایه‌گذاری کرد تا به رسالت «انتقال دانش کسب‌شده به جامعه علمی» بپردازد. در حال حاضر برترین عناوین کتب تخصصی علوم تجربی، توسط همکاری اساتید بزرگ پزشکی کشور و انتشارات پژوهشکده رویان به چاپ و نشر می‌رسد. شما می‌توانید از لیست زیر، برای خرید و دانلود کتاب‌های انتشارات پژوهشکده رویان اقدام کنید. در مای بوکت علاوه بر امکان خرید کتاب، قابلیت کرایه عنوان دلخواهتان برای بازه‌های زمانی مختلف نیز وجود دارد.

Booket Svg Logo همراه علم

همراه علم یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین ناشران ایرانی است که فعالیت خود را در سال 1377 به‌صورت رسمی آغاز کرد. آنچه در همراه علم به عنوان «نقشه راه» ناشر شناخته می‌شود، درک نیاز جامعه فرهیخته و ارایه بهترین و به‌روزترین کتب سراسر دنیا به زبان فارسی برای جلب رضایت آنان است. انتشارات همراه علم با واسطه همکاری با برترین ناشران آمریکایی و اروپایی، توانسته تا به امروز صدها جلد از کتب پزشکی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری، مهندسی، زبان‌های خارجی، فناوری الکترونیک و غیره را به چاپ و نشر برساند. در این صفحه می‌توانید لیست کامل کتاب‌های انتشارات همراه علم را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی عنوان مورد نظرتان، به‌صورت مستقیم به صفحه اطلاعات محصول و خرید کتاب هدایت خواهید شد. در فروشگاه اینترنتی مای بوکت، علاوه بر خرید نسخه فیزیکی، امکان خرید و کرایه ایبوک کتب انتشارات همراه علم نیز برای شما عزیزان فراهم است.

khane-zist خانه زیست شناسی

خانه زیست شناسی، یکی از ناشران خوش‌نام فارسی‌زبان است که اکثر دانشجویان نام آن را با زیست شناسی عمومی کمپل می‌شناسند؛ کتابی که حداقل یک جلد از آن در قفسه کتابخانه هر دبیر زیست‌شناسی، می‌درخشد. در حال حاضر انتشارات خانه زیست شناسی با بیش از دو دهه سابقه حضور در دنیای آموزش و پرورش ایران، ناشر تخصصی کتب علوم تجربی در مقاطع دانشگاه و متوسطه دوم، به‌شمار می‌آید. اگر مایلید برای آمادگی در آزمون‌های استعداد درخشان، المپیاد یا کنکور سراسری، مطالعه تخصصی داشته باشید، خانه زیست شناسی و مای بوکت، همراه شما در این مسیر هستند! شما می‌توانید با انتخاب عنوان مورد نظرتان از کتب انتشارات خانه محیط زیست در همین صفحه، به‌صورت مستقیم به اطلاعات کتاب، صفحه خرید و کرایه آن هدایت شوید.

Booket Svg Logo آتی نگر

آتی نگر یکی از ناشران قدیمی در حوزه تالیف، ترجمه، چاپ و نشر کتب فنی مهندسی در ایران است. کتب منتشرشده توسط این ناشر خوش‌نام، سال‌های زیادی است که به‌عنوان منابع تدریس اساتید دانشگاهی، شناخته می‌شوند. در حال حاضر ده‌ها عنوان از کتب انتشارات آتی نگر در همین صفحه از وبسایت مای بوکت آماده دسترسی شما عزیزان هستند. برای تهیه برترین کتب آموزش کامپیوتر، فناوری اطلاعات و مبانی برنامه‌نویسی، کافی است سری به لیست زیر بزنید. همچنین بیشتر کتب انتشارات آتی نگر، امکان کرایه برای بازه‌های 3 یا 6 ماهه را نیز در وبسایت مای بوکت دارند. بنابراین بدون نگرانی درباره هزینه آموزش، یادگیری را آغاز کنید!

Booket Svg Logo آوای نور

آوای نور یکی از ناشران قدمت‌دار در دنیای روانشناسی و اصول تربیتی ایران است که فعالیت خود را در سال 1368 آغاز کرد. در حال حاضر نویسندگان، پژوهشگران و اساتید زیادی از سراسر کشور جهت تالیف و ترجمه کتب تخصصی، با انتشارات آوای نور همکاری می‌کنند. نتیجه این همکاری، چاپ و نشر بیش از 450 عنوان کتاب تخصصی در حوزه علوم تربیتی، مشاوره، خانواده و روانشناسی است. اگر مایلید برای خرید، دانلود یا مطالعه کتاب‌های انتشارات آوای نور اقدام کنید، کافی است سری به لیست زیر بزنید. در مای بوکت می‌توانید درباره عناوین دلخواهتان اطلاعات کافی کسب کنید، پیش‌نمایش کتب را مطالعه کنید و در صورت علاقه، نسبت به خرید یا کرایه کتاب اقدام کنید.

Booket Svg Logo اسرار دانش

اسرار دانش ناشر تخصصی کتاب‌های علوم دریایی و بندری است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1376 آغاز کرد. نام اسرار دانش با حمایت از صنعت دریانوردی کشور گره خورده است و تاکنون توانسته بیش از 40 عنوان تخصصی را در این حوزه به تالیف، چاپ و نشر برساند. درحال حاضر انتشارات اسرار دانش با بیش از 100 فروشگاه، مرکز پخش و موسسه همکاری دارد که فروشگاه تخصصی بوکت، یکی از آن‌ها است. شما می‌توانید تعداد زیادی از عناوین برتر این ناشر را در فروشگاه اینترنتی مای بوکت پیدا کنید. کافی است از لیست موجود در همین صفحه اقدام کرده یا نام عنوان مورد نظرتان را در نوارابزار بالای صفحه جست‌وجو کنید تا به صفحه خرید، کرایه و اطلاعات کتاب هدایت شوید.

Booket Svg Logo راه دکتری

راه دکتری اولین و تخصصی‌ترین ناشر کتب کمک‌آموزشی مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در ایران است. این ناشر خوش‌نام و محبوب با یونیفرم آبی و مشکی‌رنگ خود، جایگاه قدرتمندی در میان متقاضیان آزمون کنکورهای سراسری رشته‌های گوناگون دارد. انتشارات راه دکتری می‌گوید: «ما اعتقاد داریم ایرانیان شایسته بهترین‌ها هستند.» بر همین اساس، مولفان و گردآورندگان این انتشارات، از میان بزرگان حوزه علم هر رشته انتخاب می‌شوند. اگر شما هم جزو متقاضیان کنکور ارشد و دکتری هستید، می‌توانید در همین صفحه از فروشگاه مای بوکت به عنوان دلخواهتان دسترسی داشته باشید. کافی است با کلیک روی تصویر یا نام کتاب، نسبت به موجودی آن اطلاعات به‌دست آورید. پس از آن با انتخاب نوع دسترسی دلخواهتان، از نسخه الکترونیکی یا فیزیکی کتاب بهره‌مند خواهید شد.

[{"id":204,"title":"دانشگاه صنعتی شریف","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات دانشگاه صنعتی شریف در سال 1352 با هدف ایجاد وحدت ملی تاسیس شد. انتشارات شریف را می‌توان یکی از مراجع معتبر و اصلی دانشگاهی در فضای آکادمیک کشور دانست. پس از انقلاب فرهنگی تا به امروز، تمرکز انتشارات دانشگاه صنعتی شریف بر افزایش کمیت و کیفیت کتب منتشرشده بوده است. بر همین اساس، این ناشر معتبر تا به حال بیش از 700 عنوان کتاب تخصصی را به جامعه مشتاقان علم‌آموزی کشور، ارایه کرده است.\r\nتاکنون 60 عنوان از کتب انتشارات دانشگاه صنعتی شریف توانسته‌اند عنوان بهترین کتاب سال جمهوری اسلامی، کتاب سال دانشجویی، کتاب فصل یا کتاب برتر دانشگاهی را دریافت کنند.\r\nدرحال حاضر شما می‌توانید برخی از برترین عناوین کتب انتشارات دانشگاه صنعتی شریف را در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت مشاهده، خریداری یا کرایه کنید.","meta_title":"دانشگاه صنعتی شریف","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"دانشگاه صنعتی شریف - بوکت، نخستین و بزرگ‌ترین سامانه‌ی یادگیری و آموزش با قابلیت کرایه و خرید نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های دانشگاهی است ","manager":"مهندس شاکری","shaba":"IR","bank_name":"","description":"","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/sharif","token":"74ab9d1d87c2a46c","slug":"sharif","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"دانشگاه صنعتی شریف","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":"09123580324","token":"1265c1cfbd06a671","oauth_provider":null,"address":"","postal_code":"","invite_code":"z8ljtw","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2022-10-24 15:12:10","updated_at":"2022-10-24 15:12:10","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":202,"title":"دانشگاه تهران","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"موسسه انتشارات دانشگاه تهران در سال 1325، یعنی 12 سال پس از شروع کار دانشگاه تهران، فعالیت خود را در فضای آکادمیک کشور آغاز کرد. بدون شک انتشارات دانشگاه تهران با نزدیک به هشت دهه فعالیت، سرشناس‌ترین و جامع‌ترین ناشر دانشگاهی کشور به‌شمار می‌آید.\r\nحجم تولیدات این ناشر تخصصی به‌میزانی است که می‌توان گفت در حال حاضر، انتشارات دانشگاه تهران مدعی چاپ یک عنوان در روز است. دکتر پرویز ناتل خانلری، بنیان‌گذار انتشارات دانشگاه تهران، رسالت خود از برپایی این موسسه را پاسخگویی به نیاز دانشجویان و اساتید و چاپ متون و آثار فرهنگی ایران‌زمین می‌خواند.\r\nانتشارات دانشگاه تهران تا به‌حال بیش از 5 هزار عنوان دانشگاهی را به چاپ و نشر رسانده و درحال حاضر صدها عنوان از برترین کتب این ناشر، در فروشگاه مای بوکت آماده خریداری و کرایه است. شما همراهان گرامی مای بوکت می‌توانید در همین صفحه، لیست کاملی از عناوین کتب انتشارات دانشگاه تهران را مشاهده کرده و با کلیک روی هر عنوان، به صفحه خرید و اطلاعات آن، هدایت شوید.","meta_title":"دانشگاه تهران","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"دانشگاه تهران - بوکت، نخستین و بزرگ‌ترین سامانه‌ی یادگیری و آموزش با قابلیت کرایه و خرید نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های دانشگاهی است ","manager":"دکتر مرتضی اکبری","shaba":"(شماره شبا IR830100004001070103006825) (شناسه واریز 319070174140120000000000400520)","bank_name":"بانک مرکزی","description":null,"ebook_profit":80,"rent_3_profit":80,"rent_6_profit":80,"rent_12_profit":80,"print_profit":80,"logo":"icons/ut","token":"d2aeadd62e1aff6f","slug":"ut","rent_1_week_profit":80,"account":{"title":"دانشگاه تهران","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"7b50ffe9cd697fc7","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"xwjhfa","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2022-09-09 20:00:19","updated_at":"2022-09-09 20:00:19","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":188,"title":"دانشگاه شهید بهشتی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در سال 1352 و چاپخانه آن در سال 1354 فعالیت خود را رسماً آغاز کرد. مردادماه سال 1392، «مرکز چاپ و انتشارات» و کتابخانۀ مرکزی و اسناد دانشگاه در یک واحد ادغام شدند و تا امروز با نام «مرکز نشر، اسناد و کتابخانۀ مرکزی» به فعالیت خود ادام می‌دهند. این انتشارات با تمرکز بر ترجمه و تالیف کتب تخصصی دانشجویی، توانسته تا به حال بیش از صدها عنوان را به انتشار برساند.\r\nدر حال حاضر شما می‌توانید لیست کتابهای انتشارات دانشگاه شهید بهشتی را در همین صفحه از وبسایت مای بوکت تماشا کنید.\r\nهمچنین برای دانلود کتاب های دانشگاه شهید بهشتی، کافی است روی عنوان دلخواهتان کلیک کنید. پس از آن، درصورت موجودبودن نسخه ایبوک، امکان خرید کتاب انتشارات دانشگاه شهید بهشتی را خواهید داشت. در غیر این صورت می‌توانید با سفارش نسخه فیزیکی، در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت، به کتاب مورد نظرتان دسترسی داشته باشید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه شهید بهشتی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"بوکت؛ کامل‌ترین فروشگاه اینترنتی کتب دانشگاهی. برای دانلود یا خرید نسخه چاپی کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی، بوکت همراه شما است.","manager":"دکتر محمدرضا نبید","shaba":"0342282555","bank_name":"تجارت","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/sbu","token":"72090a5e4340c63a","slug":"sbu","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه شهید بهشتی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"7b518854baaecc32","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"ur28wk","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-06-27 20:46:04","updated_at":"2021-06-27 20:46:04","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":189,"title":"دانشگاه جامع علمی کاربردی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از موسسات آموزشی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که حدود دو دهه پیش، فعالیت خود را در کشور آغاز کرد. هدف اصلی از برپایی این دانشگاه نیمه دولتی، ارتقای مهارت‌های عملی و کاربردی در راستای دانش تیوری است. به همین دلیل انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی تاسیس شد تا با چاپ و نشر منابع قدرتمند، سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف صنعتی و اقتصادی را افزایش دهد.\r\nدر حال حاضر شما می‌توانید برای تهیه کتب فنی مهندسی یا دانلود کتاب‌های علوم انسانی انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی، از طریق وبسایت مای بوکت اقدام کنید.\r\nکتب منتشرشده توسط انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی هر سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد را پوشش می‌دهند و مطالبی مرتبط با سرفصل‌های معرفی‌شده از سوی وزارت علوم را به خوانندگان ارایه می‌کنند. شما می‌توانید از طریق همین صفحه در وبسایت مای بوکت، تمامی کتب این انتشارات محبوب را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی عنوان هر کتاب، قابلیت دسترسی به توضیحات، بخش پیش‌نمایش و تهیه محصول را نیز خواهید داشت.","meta_title":"انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای خرید یا دانلود کتاب های دانشگاه جامع علمی کاربردی کلیک کنید. دسترسی به کتب دانشگاهی با بهترین قیمت فقط در وبسایت مای بوکت.","manager":"دکتر رسول ناصری","shaba":"1234567890","bank_name":"ملت","description":"در اولین همکاری تا پایان سال 1400 سهم بوکت 8% مقرر شده.","ebook_profit":92,"rent_3_profit":92,"rent_6_profit":92,"rent_12_profit":92,"print_profit":92,"logo":"icons/elmi-karbordi","token":"0c6a245d8de4ff05","slug":"uast","rent_1_week_profit":92,"account":{"title":"دانشگاه جامع علمی کاربردی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"1d0376932e68f66b","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"2t0fuv","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-06-27 21:09:25","updated_at":"2021-06-27 21:09:25","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":177,"title":"دانشگاه علامه طباطبایی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه علامه طباطبایی بزرگترین دانشگاه تخصصی ایران در زمینه علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم شناختی، اقتصاد و مدیریت است. انتشارات این دانشگاه دولتی، بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه ترجمه، تالیف و چاپ کتب علوم انسانی دارد.\r\nشما می‌توانید برای تهیه کتب مرتبط با دروس مدیریتی، روانشناسی، زبان، اقتصاد و فلسفه، از طریق وبسایت مای بوکت به یکی از برترین ناشران دانشگاهی دسترسی داشته باشید. برای خرید کتاب از انتشارات دانشگاه علاوه طباطبایی، کافی است در همین صفحه عنوان دلخواهتان را انتخاب کنید. پس از تکمیل پروسه ثبت نام در سایت، شما می‌توانید با توجه به موجودی کتاب، از گزینه‌های خرید ایبوک، خرید نسخه فیزیکی و حتی کرایه پی دی اف کتاب، بهره‌مند شوید.","meta_title":"مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای خرید از انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی با بهترین قیمت وارد شوید. تماشای یک‌جای تمامی محصولات انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی فقط در وبسایت مای بوکت.","manager":"آقای خسرویان","shaba":"12345678912345678912345678","bank_name":"ملی","description":"اکانت آزمایشی","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/au","token":"1e102f813f5d9b3b","slug":"atu","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه علامه طباطبایی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"47cf522e5b42871c","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"e4ubwy","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2020-05-11 14:14:42","updated_at":"2020-05-11 14:14:42","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":186,"title":"دانشگاه شیراز","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"سازمان انتشارات دانشگاه شیراز در سال 1347 با هدف اعتلای دانش جامعه دانشگاهی کشور، تاسیس شد. در حال حاضر این ناشر خوش‌نام توانسته در مدت نیم‌قرن فعالیت خود، بیش از 450 عنوان را به تالیف، ترجمه، تدوین، تصنیف و چاپ برساند.\r\nعلاوه بر کتب درسی و مراجع دانشگاهی، انتشارات دانشگاه شیراز چاپ و تالیف میزان قابل توجهی از نشریات، پژوهش‌های علمی و تحقیقات مکتوب را نیز بر عهده دارد.\r\nشما می‌توانید برای تهیه کتب دانشگاهی انتشارات شیراز در گروه‌های فنی مهندسی، علوم انسانی و هنر، از طریق وبسایت مای بوکت اقدام کنید. با مراجعه به قسمت پایینی همین صفحه، لیست کتب انتشارات دانشگاه شیراز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای تهیه و خرید هرکدام از این عناوین، کافی‌ست روی تصویر کتاب کلیک کنید تا مستقیماً به صفحه اطلاعات و خرید محصول، هدایت شوید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه شیراز-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و تهیه ده‌ها عنوان کتاب از انتشارات دانشگاه شیراز. در پلتفرم‌های مای بوکت می‌توانید علاوه بر خرید کتب درسی دانشگاهی، با قیمت بهتر برای کرایه کتاب اقدام کنید.","manager":"دکتر سید مجتبی زبرجد","shaba":"5298274193","bank_name":"ملت","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/su","token":"e1b8c5d2339382f2","slug":"su","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه شیراز","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":"9173399194","token":"3d2c915862bdbc89","oauth_provider":null,"address":"شیراز ابتدای بلوار جمهوری جام جم ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز","postal_code":"7194684471","invite_code":"rzcv6e","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-06-02 12:05:59","updated_at":"2021-06-02 12:09:39","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"شیراز","token":"0ae6b5d3dfc02177"}},{"id":185,"title":"دانشگاه اصفهان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه اصفهان یکی از ده دانشگاه برتر کشور است که فعالیتی قدمت‌دار در زمینه چاپ و نشر کتب مرجع دانشگاهی به زبان فارسی دارد. اولین کتاب منتشرشده از انتشارات دانشگاه اصفهان به سال 1338 بازمی‌گردد. این در حالی است که از آن زمان تا کنون، بیش از 730 عنوان کتاب با مهر و امضای انتشارات دانشگاه اصفهان به کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور، راه باز کرده‌اند.\r\nکتب منتشرشده توسط این ناشر قدیمی، موضوعات مختلفی از جمله روانشناسی، هنر، زبان‌شناسی، علوم مهندسی و علوم پزشکی را شامل می‌شنود. همکاری میان بوکت و انتشارات دانشگاه اصفهان این فرصت عالی را برای دانشجویان، اساتید و دیگر علاقه‌مندان ایجاد کرده تا به نسخه ایبوک تمام عناوین این ناشر دسترسی داشته باشند.\r\nشما می‌توانید همین حالا کتاب مورد نظرتان را از انتشارات دانشگاه اصفهان انتخاب کنید و از میان گزینه‌های خرید یا کرایه نسخه PDF یکی را برگزینید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه اصفهان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید بهترین عناوین تخصصی دانشگاهی از مرکز نشر دانشگاهی اصفهان. برای خرید یا کرایه کتب تخصصی با مای بوکت همراه شوید.","manager":"دکتر کرباسی زاده","shaba":"IR33 0100 0040 0107 2403 0182 78","bank_name":"مرکزی","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/iu","token":"a55835b700bc6f4b","slug":"ui","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه اصفهان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"9c5ce51912482ed8","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"iiyswo","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-04-19 10:59:26","updated_at":"2021-04-19 10:59:26","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"اصفهان","token":"3e980dd786b4dbd2"}},{"id":203,"title":"دانشگاه الزهرا","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه الزهرا فعالیت رسمی خود را از سال 1354 آغاز کرد. این ناشر تخصصی با تمرکز بر نیاز جامعه دانشگاهی، صدها عنوان در زمینه علوم فنی مهندسی، علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی و اقتصادی را به چاپ و نشر رسانده است.\r\nخوشبختانه بوکت موفق شده است تا از طریق همکاری با این ناشر خوشنام، تعدادی از کتب انتشارات دانشگاه الزهرا را به‌صورت ایبوک و چاپی در فروشگاه بوکت موجود کند. درحال حاضر شما همراهان گرامی مای بوکت می‌توانید کتب انتشارات دانشگاه الزهرا را در همین صفحه از فروشگاه مشاهده کنید.\r\nپس از آن می‌توانید عنوان دلخواهتان را از میان کتب موجود در وبسایت فروشگاهی بوکت انتخاب کرده و وارد صفحه اطلاعات، خرید و کرایه شوید.","meta_title":"دانشگاه الزهرا","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"دانشگاه الزهرا - بوکت، نخستین و بزرگ‌ترین سامانه‌ی یادگیری و آموزش با قابلیت کرایه و خرید نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های دانشگاهی است ","manager":"دکتر عسگرانی","shaba":"1","bank_name":"نامشخص","description":"","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/alzahra","token":"6dd656227d68ecbb","slug":"alzahra","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"دانشگاه الزهرا","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":"09120717330","token":"171bcaf59ef653e9","oauth_provider":null,"address":"","postal_code":"","invite_code":"ap38f1","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2022-10-15 11:34:43","updated_at":"2022-10-15 11:34:43","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":184,"title":"دانشگاه فردوسی مشهد","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه فردوسی مشهد، سومین دانشگاه بنیان‌گذاری‌شده در ایران است که این روزها هفت و چند سالگی خود را سپری می‌کند. سابقه نشر کتاب در این دانشگاه دولتی به سال 1338 باز می‌گردد. آن‌ها درباره رسالت بخش انتشاراتی خود می‌گویند: «ماموریت این مدیریت در حوزه کتاب، انتشار آثار علمی اعضای هییت علمی این دانشگاه و دیگر موسسه‌های آموزش عالی اعم از مرجع، درسی، کمک‌درسی، کاربردی و ترویجی است.»\r\nدر حال حاضر این ناشر دانشگاهی در زمینه چاپ و انتشار کتب تمام رشته‌ها فعالیت می‌کند. شما می‌توانید در همین صفحه برخی از عناوین منتشرشده توسط انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد را مشاهده کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر عنوان، در صفحه کتاب، قابلیت تماشای محتوای پیش‌نمایش کتاب نیز برای شما فراهم است.\r\nنحوه تهیه کتب انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد، بسیار ساده است. کافی‌ست با تکمیل فرآیند ثبت نام در سایت، یکی از گزینه‌های خرید یا کرایه کتاب را انتخاب کنید. پس از آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن، دسترسی شما به محتوای کتاب مورد نظرتان فراهم خواهد شد.","meta_title":"انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه کتب انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد از وبسایت مای بوکت. برای دسترسی به کتب تخصصی دانشگاهی با بهترین قیمت، کلیک کنید.","manager":"دکتر صابری","shaba":"123623677322","bank_name":"ملت","description":"با امکان بارگزاری کتاب توسط خود ناشر","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/fmu","token":"af1599205684143e","slug":"um","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه فردوسی مشهد","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"74fae5808d098058","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"t2ibbk","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-02-27 14:28:19","updated_at":"2021-02-27 14:28:19","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"مشهد","token":"46a21f6d57e44f1c"}},{"id":147,"title":"دانشگاه شهید باهنر کرمان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از ناشران دانشگاهی کشور است که بیست سال پس از تاسیس دانشگاه باهنر کرمان، یعنی در سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این ناشر زیر نظر معاون پژوهشی دانشگاه اداره می‌شود. دانشگاه شهید باهنر درباره رسالت پایه‌گذاری بخش انتشاراتی خود می‌گوید: «هدف از تشکیل «شورای انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان» اشاعه علوم و فنون از طریق تشویق و ترغیب اعضای هیات علمی دانشگاه و دیگر پژوهشگران به تالیف، تصنیف، ترجمه کتب و آثار ارزنده علمی، ادبی، هنری و چاپ این آثار در راستای تحقّق اهداف متعالی انقلاب فرهنگی می¬باشد.»\r\nدر حال حاضر شما می‌توانید کتب این ناشر مرجع و معتبر را در رشته‌های پزشکی، مهندسی، هنر، علوم انسانی و علوم دامی از مای بوکت خریداری یا کرایه کنید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان. برای خرید یا کرایه کتب دانشگاهی با بهترین قیمت، مای بوکت همراه شما است.","manager":"حسین نظام آبادی","shaba":"IR19017000000217732382000","bank_name":"بانک ملی ایران","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":50,"rent_6_profit":50,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":"icons/bku","token":"de980ab88f77d73f","slug":"uk","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"دانشگاه شهید باهنر کرمان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"c4185012187764bd","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"9gkcfh","inviter_id":null,"change_password_at":"2019-05-18 17:11:52","created_at":"2018-07-14 15:17:27","updated_at":"2019-05-18 17:11:52","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":178,"title":"دانشگاه صنعتی اصفهان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1356 به‌عنوان واحد دانشگاهی شماره دو دانشگاه شریف (دانشگاه صنعتی آریامهر تهران سابق) تاسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه به‌صورت مستقل و با الگوبرداری از دانشگاه ام آی تی آمریکا به فعالیت خود ادامه می‌دهد.\r\nانتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 1356 با هدف فراهم‌کردن امکانات لازم برای نشر آثار علمی-پژوهشی و کمک به گسترش دانش و فرهنگ جامعه پایه‌گذاری شد و تا الان توانسته بیش از 170 عنوان کتاب در زمینه‌های فنی مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی را به چاپ و انتشار برساند. گفتنی است که تا به حال بیش از 40 عنوان از کتب این ناشر معتبر، به‌عنوان کتب برگزیده کشوری و استانی انتخاب شده‌اند.\r\nدر حال حاضر برای دسترسی به کتب انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان، مای بوکت همراه دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان است. کافی‌ست عنوان مورد نظرتان را در همین صفحه انتخاب کنید تا به بخش خرید و کرایه ایبوک کتاب هدایت شوید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید کتب چاپی و الکترونیکی انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان از مای بوکت. برای دانلود کتب دانشگاهی مورد نظرتان وارد شوید.","manager":"دکتر بهرام شریف نبی","shaba":"IR860100004001071803022757","bank_name":"مرکزی","description":"شناسه پرداخت 31907186115400000000000000523","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/iut","token":"29b567d11fde731d","slug":"iut","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه صنعتی اصفهان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":"09138104164","token":"93894829652f845d","oauth_provider":null,"address":"دانشگاه صنعتی اصفهان","postal_code":"8415683111","invite_code":"wb22cc","inviter_id":null,"change_password_at":"2020-08-19 07:58:56","created_at":"2020-06-06 14:58:18","updated_at":"2020-08-19 07:59:57","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"اصفهان","token":"3e980dd786b4dbd2"}},{"id":182,"title":"دانشگاه ولیعصر رفسنجان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات دانشگاه ولیعصر رفسنجان یکی از ناشران جدید فارسی در زمینه کتب دانشگاهی به‌شمار می‌آید. این ناشر در سال 1390، یعنی حدود دو دهه پس از تاسیس دانشگاه ولیعصر اصفهان پایه‌گذاری شد تا بستری معتبر و تخصصی برای چاپ و نشر متون اعضای هیات علمی این دانشگاه باشد.\r\nدر حال حاضر انتشارات دانشگاه ولیعصر رفسنجان در حوزه رشته‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی و کشاورزی عناوین مختلفی را منتشر کرده است. شما می‌توانید در همین صفحه از وبسایت مای بوکت به فهرست کتاب‌های انتشارات دانشگاه ولیعصر رفسنجان دسترسی داشته باشید.","meta_title":"انتشارات دانشگاه ولیعصر رفنسجان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای مشاهده لیست کتاب‌های انتشارات دانشگاه ولیعصر اصفهان وارد وبسایت مای بوکت شوید. خرید و کرایه کتاب فنی مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و علوم پایه با بهترین قیمت.","manager":"دکتر سید حسین میردهقان","shaba":"IR060180000000002272115276","bank_name":"تجارت","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"3f0bf28e993c12da","slug":"vru","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"دانشگاه ولیعصر رفسنجان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"8df86dc9ddf73e3b","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"7nibaw","inviter_id":null,"change_password_at":"2021-03-06 18:11:11","created_at":"2021-02-01 12:45:42","updated_at":"2021-03-06 18:11:11","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"رفسنجان","token":"72de3682f3d440c8"}},{"id":191,"title":"دانشگاه صنعتی قوچان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"بخش انتشارات دانشگاه صنعتی قوچان در سال 1394 تاسیس شد. این ناشر ایرانی از ابتدای آغاز فعالیت خود، نه تنها به نشر و تالیف کتب دانشگاهی پرداخته است، بلکه سابقه چاپ نشریات و مجلات علمی را نیز در کارنامه خود دارد.\r\nدر حال حاضر این ناشر دانشگاهی با تمرکز بر علوم نوین، توانسته کتب مرجع و آموزشی باکیفیتی در زمینه دروس فنی و مهندسی تالیف کند.\r\nشما می‌توانید برای تهیه کتب نشر دانشگاه صنعتی قوچان، از طریق لیست موجود در همین صفحه اقدام کنید. با کلیک روی هر عنوان، مستقیما به صفحه اطلاعات کتاب و خرید محصول، هدایت خواهید شد و قابلیت دسترسی به محتوای کتاب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهید داشت.","meta_title":"انتشارات دانشگاه صنعتی قوچان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید کتب انتشارات دانشگاه صنعتی قوچان با بهترین قیمت. دانلود و خرید نسخه چاپی کتب دانشگاهی در وبسایت مای بوکت.","manager":"دکتر علی اصغر بهشتی","shaba":"IR460100004001107203019538","bank_name":"بانک مرکزی","description":null,"ebook_profit":30,"rent_3_profit":30,"rent_6_profit":30,"rent_12_profit":30,"print_profit":30,"logo":"icons/qiet","token":"5bf8ff5c7b9167da","slug":"qiet","rent_1_week_profit":30,"account":{"title":"دانشگاه صنعتی قوچان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"eca44da81e5b78d3","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"ttmysm","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-11-29 10:49:13","updated_at":"2021-11-29 10:49:14","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"قوچان","token":"186cd7f0439cd09e"}},{"id":181,"title":"سازمان مدیریت صنعتی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"سازمان مدیریت صنعتی یک موسسه پژوهشی و آموزش عالی در ایران است که با هدف آموزش و توسعه مدیریت در صنعت ایران برپا شد. هم‌اکنون انتشارات این مرکز با نام «انتشارات سازمان مدیریت صنعتی» در میان برترین ناشران ایرانی کتب تخصصی مدیریتی قرار دارد.\r\nسازمان مدیریت صنعتی یکی از ناشران مورد تایید وزارت علوم بوده که کتب تخصصی مرتبط با حوزه مدیریت را در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و مباحث آزاد این حوزه، منتشر می‌کند. در حال حاضر بسیاری از کتب این ناشر محبوب در وبسایت مای بوکت، آماده دسترسی برای شما عزیزان است. کافی است از قسمت پایین همین صفحه، عنوان مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به صفحه خرید، کرایه و توضیحات بیشتر کتاب هدایت شوید.","meta_title":"انتشارات سازمان مدیریت صنعتی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"کتب مورد تایید وزارت علوم را از مای بوکت بخواهید. خرید و کرایه کتاب های سازمان مدیریت صنعتی در پلتفرم‌های مای بوکت.","manager":"ابوالفضل کیانی بختیاری","shaba":"IR0170000000112490779001","bank_name":"ملی","description":null,"ebook_profit":75,"rent_3_profit":75,"rent_6_profit":75,"rent_12_profit":75,"print_profit":75,"logo":"icons/imi","token":"5221c0f6fbfe92e2","slug":"imi","rent_1_week_profit":75,"account":{"title":"سازمان مدیریت صنعتی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"bb2fea6509a8ce9d","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"rsp2ac","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2021-02-01 12:12:59","updated_at":"2021-02-01 12:12:59","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":180,"title":"مرکز نشر دانشگاهی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"مرکز نشر دانشگاهی با نام «کمیته ترجمه و تالیف و تصحیح کتاب‌های دانشگاهی» در سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرد. این ناشر پرکار ایرانی یکی از مراجع معتبر کتب تخصصی دانشگاهی است که تا به حال توانسته صدها عنوان از کتب مهم دنیای آموزش را به زبان فارسی ترجمه و تالیف کند.\r\nدر حال حاضر کتب منتشرشده از مرکز نشر دانشگاهی طیف وسیعی از رشته‌های پزشکی، فنی مهندسی، علوم کشاورزی، علوم انسانی و زیست‌شناسی را پوشش می‌دهد.\r\nدر همین صفحه از وبسایت بوکت، امکان تماشای لیست کتاب های مرکز نشر دانشگاهی و خرید و کرایه عناوین مورد نظرتان، برای شما همراهان همیشگی بوکت فراهم است.","meta_title":"انتشارات مرکز نشر دانشگاهی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"کامل‌ترین مرجع کتب مرکز نشر دانشگاهی در وبسایت مای بوکت. برای مشاهده لیست کتاب های مرکز نشر دانشگاهی و کرایه یا خرید نسخه ایبوک، وارد این صفحه شوید.","manager":"دکتر سودمند افشار","shaba":"IR34 0100 0040 0102 4303 0148 32","bank_name":"بانک مرکزی","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"4b021d8bb2b1e49a","slug":"مرکز-نشر-دانشگاهی","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"مرکز نشر دانشگاهی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"7534f44717b42521","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"9mhp0y","inviter_id":null,"change_password_at":"2022-12-07 14:17:13","created_at":"2021-01-27 09:15:56","updated_at":"2023-09-17 15:05:19","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":173,"title":"پژوهشکده رویان","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"پژوهشکده رویان در خردادماه سال 1370 به‌عنوان یک مرکز جراحی محدود و با هدف ارایه خدمات درمانی به زوج‌های نابارور و پژوهش و آموزش در زمینه علوم باروری و ناباروری توسط سعید کاظمی آشتیانی و گروهی از پژوهشگران و همکاران او در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران، تاسیس شد.\r\nاین مرکز پیشگام در سال 1390 بخش انتشارات خود را پایه‌گذاری کرد تا به رسالت «انتقال دانش کسب‌شده به جامعه علمی» بپردازد.\r\nدر حال حاضر برترین عناوین کتب تخصصی علوم تجربی، توسط همکاری اساتید بزرگ پزشکی کشور و انتشارات پژوهشکده رویان به چاپ و نشر می‌رسد. شما می‌توانید از لیست زیر، برای خرید و دانلود کتاب‌های انتشارات پژوهشکده رویان اقدام کنید. در مای بوکت علاوه بر امکان خرید کتاب، قابلیت کرایه عنوان دلخواهتان برای بازه‌های زمانی مختلف نیز وجود دارد.","meta_title":"انتشارات پژوهشکده رویان-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید، دانلود و کرایه کتاب های پژوهشکده رویان با بهترین قیمت از مای بوکت. برای دسترسی به کتب دانشگاهی پزشکی از همیشه کم‌تر هزینه کنید!","manager":"حسین بهاروند","shaba":"IR43 0170 0000 0010 7018 8230 08","bank_name":"ملی","description":"صاحب اثر مشترک با انتشارات خانه زیست شناسی","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"9604e6299cd4b401","slug":"royan","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"پژوهشکده رویان","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"9ef6e5a043e539b8","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"lpjqtz","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2019-11-11 16:42:18","updated_at":"2019-11-11 16:42:18","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":175,"title":"موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور بزرگ‌ترین متولی تحقیقات منابع طبیعی ایران است که فعالیت‌های علمی-پژوهشی خود را در حوزه تحقیقات جنگل، مرتع، گیاه‌شناسی، بیابان‌زدایی، گیاهان دارویی، علوم چوب و کاغذ، حمایت و حفاظت، ژنتیک و فیزیولوژی گیاهی و غیره، سازماندهی کرده است.\r\nاین ناشر قدیمی و پرکار، تاکنون با بیش از 1803 پژوهشگر از 162 مرکز علمی، برای تالیفات خود همکاری کرده است و توانسته صدها عنوان مجله و نشریه تخصصی را در حوزه فعالیت خود به چاپ برساند. مای بوکت مفتخر است تا بخش گسترده‌ای از نشریات و کتاب های موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع را برای دانلود، خرید و کرایه علاقه‌مندان ارایه دهد.\r\nشما می‌توانید در همین صفحه از وبسایت مای بوکت، عنوان مورد نظرتان را از انتشارات موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع انتخاب کرده و نحوه دسترسی خود به محتوای کتاب را از میان گزینه‌های خرید نسخه چاپی، خرید نسخه PDF و کرایه ایبوک، برگزینید.","meta_title":"انتشارات موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و دانلود کتاب از بزرگ‌ترین ناشر در زمینه تحقیقات منابع طبیعی در ایران را از مای بوکت بخواهید! مطالعه کتاب های موسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع در پلتفرم‌های مای بوکت.","manager":"عادل جلیلی","shaba":"330100004001038703014341 IR","bank_name":"بانک مرکزی","description":null,"ebook_profit":80,"rent_3_profit":80,"rent_6_profit":80,"rent_12_profit":80,"print_profit":80,"logo":"icons/rifr","token":"7a2e362ebd3e81ca","slug":"rifr","rent_1_week_profit":80,"account":{"title":"موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":"","token":"fd79aadb682455e6","oauth_provider":null,"address":"","postal_code":"","invite_code":"hl06nx","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2020-01-24 14:48:34","updated_at":"2020-07-20 08:14:44","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":15,"title":"همراه علم","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"همراه علم یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین ناشران ایرانی است که فعالیت خود را در سال 1377 به‌صورت رسمی آغاز کرد. آنچه در همراه علم به عنوان «نقشه راه» ناشر شناخته می‌شود، درک نیاز جامعه فرهیخته و ارایه بهترین و به‌روزترین کتب سراسر دنیا به زبان فارسی برای جلب رضایت آنان است.\r\nانتشارات همراه علم با واسطه همکاری با برترین ناشران آمریکایی و اروپایی، توانسته تا به امروز صدها جلد از کتب پزشکی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری، مهندسی، زبان‌های خارجی، فناوری الکترونیک و غیره را به چاپ و نشر برساند.\r\nدر این صفحه می‌توانید لیست کامل کتاب‌های انتشارات همراه علم را مشاهده کنید. همچنین با کلیک روی عنوان مورد نظرتان، به‌صورت مستقیم به صفحه اطلاعات محصول و خرید کتاب هدایت خواهید شد. در فروشگاه اینترنتی مای بوکت، علاوه بر خرید نسخه فیزیکی، امکان خرید و کرایه ایبوک کتب انتشارات همراه علم نیز برای شما عزیزان فراهم است.","meta_title":"انتشارات همراه علم-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای مشاهده لیست تمام کتاب‌های انتشارات همراه علم وارد این صفحه شوید. خرید و کرایه کتب تخصصی پزشکی و فنی مهندسی، فقط در پلتفرم‌های مای بوکت.","manager":"داناخواجوی","shaba":"IR080190000000104631867004","bank_name":"صادرات","description":"براساس قیمت 1.25 کتاب لحاظ شده است.","ebook_profit":50,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":null,"token":"430351bb09614edd","slug":"he","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"همراه علم","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"18dae4b6776b4b6b","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"gvk8ta","inviter_id":null,"change_password_at":"2019-11-08 12:22:57","created_at":"2017-10-07 12:44:45","updated_at":"2019-11-08 12:22:57","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":146,"title":"خانه زیست شناسی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"خانه زیست شناسی، یکی از ناشران خوش‌نام فارسی‌زبان است که اکثر دانشجویان نام آن را با زیست شناسی عمومی کمپل می‌شناسند؛ کتابی که حداقل یک جلد از آن در قفسه کتابخانه هر دبیر زیست‌شناسی، می‌درخشد. در حال حاضر انتشارات خانه زیست شناسی با بیش از دو دهه سابقه حضور در دنیای آموزش و پرورش ایران، ناشر تخصصی کتب علوم تجربی در مقاطع دانشگاه و متوسطه دوم، به‌شمار می‌آید.\r\nاگر مایلید برای آمادگی در آزمون‌های استعداد درخشان، المپیاد یا کنکور سراسری، مطالعه تخصصی داشته باشید، خانه زیست شناسی و مای بوکت، همراه شما در این مسیر هستند! شما می‌توانید با انتخاب عنوان مورد نظرتان از کتب انتشارات خانه محیط زیست در همین صفحه، به‌صورت مستقیم به اطلاعات کتاب، صفحه خرید و کرایه آن هدایت شوید.","meta_title":"انتشارات خانه زیست شناسی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برترین منابع علوم زیست شناسی را با بهترین قیمت از مای بوکت کرایه کنید! خرید و کرایه نسخه فیزیکی و ایبوک کتب دانشگاهی از انتشارات خانه زیست شناسی در وبسایت مای بوکت.","manager":"مصطفی پویان","shaba":"IR330550021371506130452001","bank_name":"نا معلوم","description":"انتشارات خانه زیست شناسی\nاطلاعات بررسی مجدد شود","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":"icons/khane-zist","token":"6ecfc780984a35a4","slug":"خانه-زیست-شناسی","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"خانه زیست شناسی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"5250cefe838dcf5d","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"strkeh","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-04-19 18:15:01","updated_at":"2018-04-19 18:15:01","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":167,"title":"شرکت چاپ و نشر بازرگانی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"شرکت چاپ و نشر بازرگانی بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین انتشارات در حوزه تالیف و ترجمه کتب بازرگانی، اقتصاد و مدیریت است. این ناشر خوش‌نام با بیش از دو دهه سابقه فعالیت، توانسته است تاکنون حدود 1700 عنوان کتاب دانشگاهی و تخصصی را به انتشار برساند.\r\nتفاوتی ندارد در ابتدای جاده راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستید یا برای ساخت یک محیط کاری ایده‌آل می‌کوشید؛ کتب شرکت چاپ و نشر بازرگانی در هر قدم از مدیریت کسب‌وکارها، همراه شما هستند. \r\nشما می‌توانید همین حالا برای بررسی بازار کاری خود در فضای بین‌المللی، بررسی نحوه تعامل مدیران و کارمندان و حتی یادگیری ابزارهای تخصصی مورد نیاز، از طریق مای بوکت برای سفارش منابع اطلاعاتی ارزشمند اقدام کنید. در همین صفحه، لیست کاملی از کتاب‌های انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی برای شما همراهان همیشگی مای بوکت آماده دسترسی است.","meta_title":"انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"اصول مدیریت و بازاریابی را با کمترین هزینه بیاموزید! خرید و کرایه کتب انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی از مای بوکت.","manager":"یوسف حسن پور کار سالاری","shaba":"IR450570022611013804004001","bank_name":"پاسارگاد","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"69e31db3fbc59a88","slug":"شرکت-چاپ-و-نشر-بازرگانی","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"شرکت چاپ و نشر بازرگانی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"d4b8b5c0461bcea9","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"inor8r","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2019-07-01 13:06:07","updated_at":"2023-09-19 14:52:40","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":66,"title":"آتی نگر","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"آتی نگر یکی از ناشران قدیمی در حوزه تالیف، ترجمه، چاپ و نشر کتب فنی مهندسی در ایران است. کتب منتشرشده توسط این ناشر خوش‌نام، سال‌های زیادی است که به‌عنوان منابع تدریس اساتید دانشگاهی، شناخته می‌شوند.\r\nدر حال حاضر ده‌ها عنوان از کتب انتشارات آتی نگر در همین صفحه از وبسایت مای بوکت آماده دسترسی شما عزیزان هستند. برای تهیه برترین کتب آموزش کامپیوتر، فناوری اطلاعات و مبانی برنامه‌نویسی، کافی است سری به لیست زیر بزنید.\r\nهمچنین بیشتر کتب انتشارات آتی نگر، امکان کرایه برای بازه‌های 3 یا 6 ماهه را نیز در وبسایت مای بوکت دارند. بنابراین بدون نگرانی درباره هزینه آموزش، یادگیری را آغاز کنید!","meta_title":"انتشارات آتی نگر-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"لیست کتاب‌های برترین ناشران ایرانی را در مای بوکت ببینید. خرید و دانلود کتاب‌های انتشارات آتی نگر در پلتفرم‌های فروشگاه اینترنتی مای بوکت.","manager":"رامین مولاناپور","shaba":"IR240190000000102879850000","bank_name":"صادرات","description":"بر اساس قیمت 1.25 کتاب لحاظ شده است","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"63383be36968416c","slug":"آتی-نگر","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"آتی نگر","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"bd3906c4e738b9fe","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"3lym7o","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-10-15 12:42:14","updated_at":"2017-10-15 12:42:14","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":21,"title":"تیمورزاده","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"تیمورزاده، یکی از قدیمی‌ترین و پرکارترین ناشران ایرانی است که تا به حال توانسته بیش از 5000 عنوان کتاب به چاپ برساند. این ناشر خوش‌نام علاوه‌بر کتب دانشجویی و تخصصی، تالیف و نگارش کتب کودک، نشریه و مجله و پوسترهای آموزشی را نیز در کارنامه خود دارد.\r\nتیمورزاده را می‌توان ناشر برترین کتب پزشکی به زبان فارسی دانست. مجموعه کتب اصول طب داخلی هاریسون، راهنمای معاینه فیزیکی بیتز و اصول و تفسیر رادیولوژی دهان برخی از عناوین برتر پزشکی وبسایت مای بوکت است که توسط انتشارات تیمورزاده به ترجمه و نشر رسیده است.\r\nشما می‌توانید این کتب مرجع ارزشمند و صدها عنوان دیگر از تیمورزاده را در همین صفحه از وبسایت مای بوکت تماشا و تهیه کنید. همچنین با جست‌وجوی عنوان مورد نظرتان در نوارابزار بالای صفحه، امکان دسترسی مستقیم به اطلاعات و صفحه خرید هر کتاب را خواهید داشت.","meta_title":"انتشارات تیمورزاده-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"لیست کتاب‌های انتشارات تیمورزاده. برای خرید و کرایه جدیدترین کتب انتشارات تیمورزاده، فروشگاه اینترنتی مای بوکت همراه شما است.","manager":"دکتر فرهاد تیمورزاده","shaba":"IR720560080202000801109001","bank_name":"ملت","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":"icons/teymoor","token":"cf8c5dcdb93e07a1","slug":"تیمورزاده","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"تیمورزاده","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"a4946c02639b2e11","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"bw4pl5","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-10-11 13:23:09","updated_at":"2017-10-11 13:23:09","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":131,"title":"کتاب دانشگاهی","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"موسسان انتشارات کتاب دانشگاهی، پایه‌های این موسسه پیشگام در توزیع کتب دانشگاهی را اوایل دهه 60 بنیان‌گذاری کردند. با این حال فعالیت حرفه‌ای و رسمی انتشارات کتاب دانشگاهی به سال 1376 بازمی‌گردد.\r\nدر حال حاضر زمینه‌های فعالیت انتشارات کتاب دانشگاهی عبارت است از نشر و تالیف کتب مهندسی، علوم پایه، معماری، مدیریت، اقتصاد و حسابداری. شما می‌توانید لیست بخشی از کتب این ناشر محبوب را در همین صفحه از وبسایت مای بوکت مشاهده کنید. برای خرید یا مطالعه اطلاعات بیشتر درباره عنوان دلخواهتان، کافی است روی تصویر کتاب کلیک کنید.","meta_title":"انتشارات کتاب دانشگاهی-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و دانلود کتاب‌های انتشارات کتاب دانشگاهی در مای بوکت. کرایه کتاب‌های تخصصی و دانشگاهی را فقط در پلتفرم‌های مای بوکت تجربه کنید!","manager":"مسعود پایدار","shaba":"IR310170000000106428482000","bank_name":"ملی","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":75,"logo":null,"token":"7507aceab2812b8c","slug":"کتاب-دانشگاهی","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"کتاب دانشگاهی","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"873d40bf4b7bc63b","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"ao6l35","inviter_id":null,"change_password_at":"2019-08-13 14:56:49","created_at":"2018-01-27 10:57:28","updated_at":"2019-08-13 14:56:49","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":94,"title":"الماس دانش","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":null,"meta_title":"الماس دانش","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"الماس دانش - بوکت، نخستین و بزرگ‌ترین سامانه‌ی یادگیری و آموزش با قابلیت کرایه و خرید نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های دانشگاهی است ","manager":"ملیحه سادات رسولی","shaba":"IR610610000000700799754109","bank_name":"شهر","description":"براساس قیمت 1.25 کتاب لحاظ شده است.","ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"db8e01c940b29ab9","slug":"الماس-دانش","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"الماس دانش","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"81db731829877ed8","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"x1xhcs","inviter_id":null,"change_password_at":"2019-04-06 15:31:45","created_at":"2017-11-22 14:16:22","updated_at":"2019-04-06 15:31:45","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":137,"title":"سهادانش","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"سهادانش یکی از ناشران خوش‌نام در زمینه کتب دانشگاهی ایران است که تا به حال توانسته بیش از 1000 عنوان را به انتشار و چاپ مجدد برساند. سهادانش رسالت خود از تالیف و ترجمه کتب تخصصی را آموزش مباحثی مانند کامپیوتر، برق، الکترونیک و عمران عنوان می‌کند که در عصر حاضر، زندگی بدون یادگیری آن‌ها ممکن نیست. بر همین اساس، سهادانش سهم بزرگی از کتب دانشگاهی کشور در زمینه علوم کامپیوتر، فنی مهندسی و برق را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.\r\nاگر مایلید از مطالب ارزشمند و تخصصی انتشارات سهادانش بهره‌مند شوید، در همین صفحه از وبسایت مای بوکت روی عنوان دلخواهتان کلیک کنید تا بلافاصله پس از کلیک روی نام کتاب، به صفحه خرید، کرایه و اطلاعات کتاب هدایت شوید. شما می‌توانید در صورت موجودی نسخه الکترونیک، علاوه بر خرید، کتاب مورد نظرتان را برای بازه‌های 3 یا 6 ماهه کرایه کنید.","meta_title":"انتشارات سهادانش-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"طعم شیرین آموزش آسان و ارزان را بچشید! خرید و کرایه کتاب‌های انتشارات سهادانش فقط در پلتفرم‌های مای بوکت.","manager":"ناصر قرایی","shaba":"IR320170000000100323201005","bank_name":"ملی","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":50,"rent_6_profit":50,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":null,"token":"965b36791d184612","slug":"سهادانش","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"سهادانش","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"7d76aff6ff2768f1","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"ugygwy","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-01-30 14:44:04","updated_at":"2023-03-12 20:01:06","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":138,"title":"سیمای دانش","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"نام سیمای دانش در دنیای نشر و تالیف کتب دانشگاهی، با نام ناشر تخصصی کتاب‌های فنی و مهندسی گره خورده است. این ناشر خوش‌نام در سال 1376 با کسب مجوز نشر از وزارت ارشاد اسلامی، فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد.\r\nسیمای دانش با بهره‌گیری از دانش و تجربه هیات تحریریه‌ای قدرتمند و کارشناسان خبره حوزه علوم دانشگاهی، تا به امروز توانسته است بیش از 400 عنوان از کتب دانشگاهی را در زمینه رشته‌های فنی و مهندسی، عمران، معماری، علوم پایه و گردشگری به چاپ و تالیف برساند.\r\nشما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با کتب انتشارات سیمای دانش، روی عنوان دلخواهتان کلیک کنید. پس از ورود به صفحه توضیحات هر کتاب، علاوه بر اطلاعات بسیار کاربردی درباره محتوای هر عنوان، امکان خرید، سفارش نسخه چاپی و کرایه ایبوک نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.","meta_title":"انتشارات سیمای دانش-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای تهیه کتاب‌های انتشارات سیمای دانش، ناشر تخصصی کتاب‌های فنی و مهندسی، مای بوکت همراه شما است. بهترین قیمت را از بوکت بخواهید.","manager":"سید مجتبی طالقانی","shaba":"IR86019000000010214174300","bank_name":"صادرات","description":null,"ebook_profit":60,"rent_3_profit":50,"rent_6_profit":50,"rent_12_profit":0,"print_profit":75,"logo":null,"token":"e42ed3a242486442","slug":"سیمای-دانش","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"سیمای دانش","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"1cd03b26a265996d","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"xuokh0","inviter_id":null,"change_password_at":"2019-06-11 15:19:54","created_at":"2018-01-30 14:49:08","updated_at":"2019-06-11 15:19:54","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":135,"title":"مبنای خرد","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"مبنای خرد یکی از ناشران مستقر در پایتخت است که توسط محمدتقی زایری مدیریت می‌شود. این ناشر خوش‌نام در زمینه کتب علمی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و دانشگاهی فعالیت می‌کند. در حال حاضر بیش از پنجاه عنوان پرفروش از این ناشر را می‌توانید از فروشگاه مای بوکت تهیه کنید.\r\nتماشا و خرید کتب انتشارات مبنای خرد، در همین صفحه از وبسایت مای بوکت برای شما فراهم است. کافی است روی عنوان دلخواهتان کلیک کنید تا بلافاصله به صفحه اطلاعات محصول هدایت شوید. در این صفحه می‌توانید از میان گزینه‌های خرید، کرایه و سفارش نسخه فیزیکی کتاب، یکی را به دلخواه انتخاب کنید.","meta_title":"خرید کتاب‌های انتشارات مبنای خرد-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"از مبانی بازاریابی تا آموزش ساز قانون، همه را با مطالعه کتب تخصصی انتشارات مبنای خرد بیاموزید! خرید و کرایه کتب انتشارات مبنای خرد فقط در فروشگاه اینترنتی مای بوکت.","manager":"محمدتقی زایری","shaba":"IR140190000000208203387006","bank_name":"صادرات","description":null,"ebook_profit":80,"rent_3_profit":80,"rent_6_profit":80,"rent_12_profit":80,"print_profit":80,"logo":null,"token":"7f537cab9d2fee14","slug":"مبنای-خرد","rent_1_week_profit":80,"account":{"title":"مبنای خرد","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"8a4d23800f2ec63a","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"cc1ter","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-01-29 12:17:35","updated_at":"2018-01-29 12:17:35","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":171,"title":"کتابسرای نیک","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"کتابسرای نیک یکی از ناشران محبوب میان خوانندگان حرفه‌ای است که در سال‌های اخیر عناوین درخشنده‌ای از کتب پرفروش جهان را به کارنامه خود اضافه کرده است. این ناشر خوش‌نام تا به حال توانسته در زمینه ادبیات داستانی، روان‌شناسی، شعر و کتب عمومی، با نویسندگان بزرگانی همچون گابریل گارسیا مارکز، هاروکی موراکامی، آلن دوباتن و کاوه میرعباسی همکاری داشته باشد.\r\nشما می‌توانید برای دسترسی به کتب انتشارات کتابسرای نیک، از طریق همین صفحه در وبسایت مای بوکت اقدام کنید. علاوه‌بر تماشای لیست کتاب‌های کتابسرای نیک، با کلیک روی هر عنوان امکان خرید، کرایه و سفارش نسخه فیزیکی کتاب با توجه به موجودی آن، برای شما همراهان همیشگی بوکت فراهم است.","meta_title":"انتشارات کتابسرای نیک-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و دانلود قانونی نسخه الکترونیکی کتب انتشارات کتابسرای نیک فقط در فروشگاه اینترنتی مای بوکت؛ برای مطالعه برترین عناوین جهان با بهترین قیمت، وارد شوید.","manager":"محمدعلی صحرانورد","shaba":"IR570560080280000066937009","bank_name":"سامان","description":null,"ebook_profit":80,"rent_3_profit":80,"rent_6_profit":80,"rent_12_profit":80,"print_profit":80,"logo":null,"token":"b536fac439551ad9","slug":"کتابسرای-نیک","rent_1_week_profit":80,"account":{"title":"کتابسرای نیک","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"0743229891ae80da","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"4b4pee","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2019-10-10 14:17:49","updated_at":"2019-10-10 14:17:49","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":133,"title":"گسترش علوم پایه","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات گسترش علوم پایه بیش از دو دهه پیش، یعنی در سال 1377 توسط دکتر مسعود نیکوکار، استاد مسلم ریاضی پایه‌گذاری شد. اگرچه در آغاز فعالیت، تمرکز این انتشارات بر تالیف، چاپ و نشر کتب حوزه ریاضیات بود، با این حال این روزها توانسته در زمینه علوم کامپیوتر، ورزش، علوم انسانی و حتی پزشکی، عناوین درخشانی را به چاپ برساند.\r\nدر حال حاضر لیست کتب تخصصی مقاطع کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد از انتشارات گسترش علوم پایه را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. برای آشنایی بیشتر با هر عنوان، کافی است روی تصویر یا نام کتاب کلیک کنید. بیشتر کتاب‌های انتشارات گسترش علوم پایه در وبسایت فروشگاهی مای بوکت، علاوه بر امکان خرید، قابلیت کرایه نیز دارند.","meta_title":"انتشارات گسترش علوم پایه-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"برای کرایه 3 یا 6 ماهه و خرید کتب انتشارات گسترش علوم پایه کلیک کنید. در مای بوکت می‌توانید کتاب مورد نظرتان را با بهترین قیمت تهیه کنید.","manager":"مسعود نیکوکار زنجای","shaba":"IR980190000000100425214004","bank_name":"صادرات","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":50,"rent_6_profit":50,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":null,"token":"05b77e067a09f462","slug":"گسترش-علوم-پایه","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"گسترش علوم پایه","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"0c2e30730735a152","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"hlcoqr","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-01-29 12:14:59","updated_at":"2018-01-29 12:14:59","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":18,"title":"آوای نور","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"آوای نور یکی از ناشران قدمت‌دار در دنیای روانشناسی و اصول تربیتی ایران است که فعالیت خود را در سال 1368 آغاز کرد. در حال حاضر نویسندگان، پژوهشگران و اساتید زیادی از سراسر کشور جهت تالیف و ترجمه کتب تخصصی، با انتشارات آوای نور همکاری می‌کنند. نتیجه این همکاری، چاپ و نشر بیش از 450 عنوان کتاب تخصصی در حوزه علوم تربیتی، مشاوره، خانواده و روانشناسی است.\r\nاگر مایلید برای خرید، دانلود یا مطالعه کتاب‌های انتشارات آوای نور اقدام کنید، کافی است سری به لیست زیر بزنید. در مای بوکت می‌توانید درباره عناوین دلخواهتان اطلاعات کافی کسب کنید، پیش‌نمایش کتب را مطالعه کنید و در صورت علاقه، نسبت به خرید یا کرایه کتاب اقدام کنید.","meta_title":"انتشارات آوای نور-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"علوم تربیتی را با مای بوکت بیاموزید! خرید برترین عناوین انتشارات آوای نور، ناشر تخصصی حوزه تربیت و خانواده فقط در فروشگاه اینترنتی مای بوکت.","manager":"سیدعلی محمد میر حسینی","shaba":"IR620610000000400806785248","bank_name":"شهر","description":"رقم فروش کتابهای چاپی 1.25 است","ebook_profit":50,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":null,"token":"246521c748fb5fe3","slug":"آوای-نور","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"آوای نور","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"7fad6c9a23733f91","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"djuzj4","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-10-08 17:21:01","updated_at":"2017-10-08 17:21:01","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":32,"title":"اشراقیه","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات اشراقیه یکی از ناشران معتبر و تخصصی در زمینه تالیف، ترجمه و انتشار کتب علوم پزشکی در ایران است. اشراقیه رسالت خود در دنیای پزشکی را ارایه جدیدترین عناوین کتب علوم پزشکی سراسر جهان به علاقه‌مندان، دانشجویان و پژوهشگران فارسی‌زبان می‌داند.\r\nنام انتشارات اشراقیه در کنار بسیاری از عناوین مهم کتب دانشگاهی پزشکی مانند مجموعه اصول طب داخلی هاریسون و اصول جراحی شوارتز می‌درخشد. شما می‌توانید برخی از عناوین منتشرشده توسط این ناشر را در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت تماشا کنید.\r\nبرای خرید، کرایه یا دسترسی به محتوای پیش‌نمایش هر عنوان، کافی است روی تصویر کتاب کلیک کنید. پس از آن به‌سرعت به صفحه اطلاعات و خرید کتاب هدایت خواهید شد.","meta_title":"انتشارات اشراقیه-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه کتب انتشارات اشراقیه از مای بوکت؛ کتاب‌های تخصصی رشته‌های علوم پزشکی را بهترین قیمت از مای بوکت کرایه کنید.","manager":"احمدحسین اوزار","shaba":"ملی","bank_name":"IR670170000000102516143007","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":0,"print_profit":70,"logo":null,"token":"638f9b810e554f30","slug":"اشراقیه","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"اشراقیه","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"9e2fcfa81d6e8abd","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"070oy0","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-10-14 12:23:34","updated_at":"2017-10-14 12:23:34","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":65,"title":"اسرار دانش","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"اسرار دانش ناشر تخصصی کتاب‌های علوم دریایی و بندری است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1376 آغاز کرد. نام اسرار دانش با حمایت از صنعت دریانوردی کشور گره خورده است و تاکنون توانسته بیش از 40 عنوان تخصصی را در این حوزه به تالیف، چاپ و نشر برساند.\r\nدرحال حاضر انتشارات اسرار دانش با بیش از 100 فروشگاه، مرکز پخش و موسسه همکاری دارد که فروشگاه تخصصی بوکت، یکی از آن‌ها است. شما می‌توانید تعداد زیادی از عناوین برتر این ناشر را در فروشگاه اینترنتی مای بوکت پیدا کنید. کافی است از لیست موجود در همین صفحه اقدام کرده یا نام عنوان مورد نظرتان را در نوارابزار بالای صفحه جست‌وجو کنید تا به صفحه خرید، کرایه و اطلاعات کتاب هدایت شوید.","meta_title":"انتشارات اسرار دانش-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه کتب تخصصی علوم دریایی از مای بوکت. لیست کامل کتب انتشارات اسرار دانش را در این صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت تماشا کنید.","manager":"جواد احمدزاده سبزوار","shaba":"IR300190000000100664958003","bank_name":"صادرات","description":"بر اساس قیمت 1.25 کتاب لحاظ شده است.","ebook_profit":25,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":0,"print_profit":75,"logo":null,"token":"b51a92ab9838c8ad","slug":"اسرار-دانش","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"اسرار دانش","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"c213392dd7be9aa1","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"mrgv7j","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-10-15 10:47:09","updated_at":"2017-10-15 10:47:09","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":123,"title":"نشر دانشگاهی فرهمند","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"فرهمند یکی از ناشران قدرتمند و تازه‌کار در زمینه کتب دانشگاهی در رشته‌های فنی و مهندسی است. این ناشر خوش‌نام در سال 1378 فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه تالیف و چاپ کتب تخصصی دانشگاهی آغاز کرد. با این حال در همین مدت کوتاه، توانسته است با چاپ عناوین کاربردی و پربار، تحول عظیمی در بخش آموزش علوم مهندسی کشور ایجاد کند.\r\nدر حال حاضر ده‌ها عنوان از کتب این ناشر در وبسایت فروشگاهی مای بوکت موجود است. شما می‌توانید با کلیک بر عنوان دلخواه خود، اطلاعات کتاب، نحوه دسترسی به مطالب و صفحه خرید آن را مشاهده کنید.","meta_title":"انتشارات فرهمند-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه کتب تخصصی علوم مهندسی فنی از مای بوکت. برای دسترسی به کتاب‌های انتشارات فرهمند کلیک کنید.","manager":"علیرضا فرهمند","shaba":"IR800190000000101619673007","bank_name":"صادرات","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":50,"rent_6_profit":50,"rent_12_profit":50,"print_profit":56,"logo":null,"token":"eeafa0dd2a443650","slug":"نشر-دانشگاهی-فرهمند","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"نشر دانشگاهی فرهمند","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"fce27e6e0bbd8fa5","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"tmol0g","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-12-26 10:54:49","updated_at":"2017-12-26 10:54:49","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":127,"title":"پلک","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"فعالیت انتشارات پلک در سال 1379 از پایتخت کشور آغاز شد. این ناشر فعال در زمینه‌های مختلفی از جمله نشر و تالیف کتب دانشگاهی، روانشناسی، عمومی و کتب نفیس فعالیت می‌کند. ناشر فوق یکی از ناشران ممتاز در زمینه علوم کشاورزی است که عناوین متعدد آن، در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت قابل مشاهده برای کاربران است.\r\nدر حال حاضر بیش از 70 کتاب از عناوین انتشارات پلک در فروشگاه اینترنتی مای بوکت آماده خرید و کرایه است. کافی است همین حالا روی عنوان دلخواهتان کلیک کنید تا به صفحه اطلاعات و مطالعه پیش‌نمایش کتاب، هدایت شوید. شما می‌توانید از مدیریت استرس تا مبانی کشاورزی شهری را با انتشارات پلک بیاموزید!","meta_title":"انتشارات پلک-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه کتا‌ب‌های انتشارات پلک در مای بوکت؛ بهترین عناوین عمومی و تخصصی را با کم‌ترین قیمت از فروشگاه آنلاین مای بوکت بخواهید.","manager":"آقای تاجیک","shaba":"IR540160000000000552942512","bank_name":"کشاورزی","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"f173c9ae3aa25dab","slug":"پلک","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"پلک","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"ef78eb5bd28f2046","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"2omw9s","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-01-15 09:38:57","updated_at":"2018-01-15 09:38:57","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":128,"title":"دانش پرور","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":null,"meta_title":"دانش پرور","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"دانش پرور - بوکت، نخستین و بزرگ‌ترین سامانه‌ی یادگیری و آموزش با قابلیت کرایه و خرید نسخه‌ی الکترونیکی کتاب‌های دانشگاهی است ","manager":"جلال جلیلوند","shaba":"IR450170000000341517596000","bank_name":"ملی","description":null,"ebook_profit":50,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":25,"print_profit":56,"logo":null,"token":"52fc7207990f8be3","slug":"دانش-پرور","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"دانش پرور","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"1671fcd408a307ee","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"yezenz","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2018-01-15 12:36:44","updated_at":"2018-01-15 12:36:44","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":154,"title":"شکیب","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"انتشارات شکیب یکی از ناشران نسبتاً جوان اما خوش‌نام در حوزه ترجمه، تالیف و انتشار کتب حوزه بازاریابی است. این ناشر تخصصی در سال 1386 با دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد و در کم‌تر از دو دهه، توانست با دستیابی به درکی عالی از ضایقه و فرهنگ ایرانی، عناوین پرفروشی در زمینه بازاریابی، مدیریت، کسب‌وکار و خانواده به خوانندگان فارسی‌زبانان هدیه دهد.\r\nرسالت انتشارات شکیب، افزایش بهره‌وری خوانندگان از مطالعه کتب عمومی است؛ بنابراین با انتشار مجموعه‌های عشق، افتخار، کوله‌پشتی و اکسیژن، مطالبی بی‌نظیر و تاثیرگذار را در اختیار دغدغه‌مندان قرار می‌دهد. در حال حاضر شما می‌توانید با کلیک روی عنوان دلخواه خود، درباره هریک از کتب ارزشمند انتشارات شکیب بیشتر بدانید.","meta_title":"انتشارات شکیب-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"خرید و کرایه مجموعه عشق و سایر کتب انتشارات شکیب، فقط در فروشگاه اینترنتی شکیب. برای مشاهده لیست کامل کتب انتشارات شکیب وارد این صفحه شوید.","manager":"جواد زمانزاده","shaba":"390120020000005255979935","bank_name":"ملت","description":null,"ebook_profit":70,"rent_3_profit":70,"rent_6_profit":70,"rent_12_profit":70,"print_profit":70,"logo":null,"token":"051f16745719c74a","slug":"شکیب","rent_1_week_profit":70,"account":{"title":"شکیب","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"a2ec466685d7bafe","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"xon7mz","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2019-02-27 12:06:12","updated_at":"2019-02-27 12:06:12","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}},{"id":75,"title":"راه دکتری","phone_number":null,"national_number":null,"description_client":"راه دکتری اولین و تخصصی‌ترین ناشر کتب کمک‌آموزشی مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در ایران است. این ناشر خوش‌نام و محبوب با یونیفرم آبی و مشکی‌رنگ خود، جایگاه قدرتمندی در میان متقاضیان آزمون کنکورهای سراسری رشته‌های گوناگون دارد.\r\nانتشارات راه دکتری می‌گوید: «ما اعتقاد داریم ایرانیان شایسته بهترین‌ها هستند.» بر همین اساس، مولفان و گردآورندگان این انتشارات، از میان بزرگان حوزه علم هر رشته انتخاب می‌شوند.\r\nاگر شما هم جزو متقاضیان کنکور ارشد و دکتری هستید، می‌توانید در همین صفحه از فروشگاه مای بوکت به عنوان دلخواهتان دسترسی داشته باشید. کافی است با کلیک روی تصویر یا نام کتاب، نسبت به موجودی آن اطلاعات به‌دست آورید. پس از آن با انتخاب نوع دسترسی دلخواهتان، از نسخه الکترونیکی یا فیزیکی کتاب بهره‌مند خواهید شد.","meta_title":"انتشارات راه دکتری-مای بوکت","faq":null,"keywords":"بوکت,کرایه کتاب,کتاب الکترونیک/ نسخه الکترونیک,ئی بوک/ایبوک,مطالعه آنلاین,کتاب تخصصی,کتاب دانشگاهی,دانلود کتاب,خرید کتاب,جستجوی کتاب,خرید کتاب الکترونیک,ناشرشو,چاپ کتاب,چاپ رایگان کتاب,کتاب مهندسی,کتاب پزشکی,کتاب مدیریت,جیتجو در متن کتاب,دانلود اپلیکیشن کتابخوان","meta_description":"کامل‌ترین لیست کتب انتشارات راه دکتری را از مای بوکت بخواهید؛ خرید و کرایه برترین عناوین کتب کمک‌آموزشی کنکور ارشد و دکتری در فروشگاه اینترنتی مای بوکت.","manager":"علی نبیی","shaba":"IR180120020000003742479838","bank_name":"ملت","description":"براساس قیمت 1.25 کتاب لحاظ شده است.","ebook_profit":50,"rent_3_profit":25,"rent_6_profit":25,"rent_12_profit":25,"print_profit":56,"logo":null,"token":"34f63d74e9b8a789","slug":"راه-دکتری","rent_1_week_profit":0,"account":{"title":"راه دکتری","email":"[email protected]","role":"publisher","image":null,"confirmed":1,"phone":null,"token":"d54b93c76e56630b","oauth_provider":null,"address":null,"postal_code":null,"invite_code":"1cbhn5","inviter_id":null,"change_password_at":"2017-10-07 11:22:37","created_at":"2017-11-22 13:27:55","updated_at":"2017-11-25 10:47:45","bazaar_credit":0,"description":"[email protected]"},"city":{"title":"تهران","token":"9eb81c33a7bdf0bd"}}]
خرید یا کرایه
cancel
19