1. بوکت
 2. هنر
 3. عکاسی خبری
 4. تاریخچه عکاسی
 5. کتاب عکاسی کاربردی

عکاسی کاربردی


نویسنده : محمد مهدی تدین 


درباره کتاب عکاسی کاربردی

کتاب عکاسی کاربردی اثر محمد مهدی تدین موغاری، در 168 صفحه و توسط نشر مبنای خرد در سال 1396 به چاپ رسیده است. این کتاب شامل هفت فصل، با محتویات جامع و اما خوش‌خوان می‌شود. کتاب عکاسی کاربردی حاوی متن و عکس، با همکاری افراد برجسته‌ای مانند سرکار خانم مریم حسینی، استاد ضیاالدین خطیر، مهندس محمدتقی زایری، استاد محمدرضا پیل آرام، استاد فواد نجف زاده و تلاش‌های درخشان تیم ویرایش، ارایه شده است.

نگاهی کلی به کتاب عکاسی کاربردی انتشارات مبنای خرد

این کتاب به شرح مختصری از قواعد و انواع مختلف عکاسی پرداخته است. نویسنده اذعان دارد کتاب عکاسی کاربردی تنها برای دانشجویان و متخصص‌های این حوزه نیست و برای همه کاربرد دارد. همچنین با توجه به پیشرفت‌های فناوری در دوربین‌های عکاسی، ممکن است جزییات کتاب‌های آموزشی عکاسی، دیگر کاربرد نداشته باشند زیرا اطلاعات این حوزه هر روز درحال گسترش است. به همین دلیل، کتاب عکاسی کاربردی به صورت مختصر و با نگاهی کلی، اطلاعات این حوزه را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد تا بدون نگرانی از تغییرات جزیی، به یادگیری اصول اولیه عکاسی بپردازند.

بخشی از کتاب عکاسی کاربردی اثر محمد مهدی تدین موغاری

در مقدمه کتاب عکاسی کاربردی آمده است: «در حدود 162 سال پیش که در دارالفنون آموزش عکاسی در کنار تعلیم سایر دروس قرار گرفت، شاید پیش‌بینی چنین روزی را نمی‌کردند که روزی عکاسی به مهم‌ترین بخش زندگی مردم تبدیل شود. زندگی مردم این روزگار با عکس و عکاسی گره خورده است. عکس به‌عنوان مهم‌ترین یادگار زندگی با ثبت خاطرات اجتماعی و حتی خانوادگی صمیمیتی بی‌نظیر دارد.»

همان‌طور که مطالعه کردید، نویسنده در این بخش از کتاب به اهمیت بالای عکاسی در زندگی انسان‌ها پرداخته است. جایگاه مهم عکس و عکاسی باعث شد تا نویسنده، استفاده از این ابزار موثر در ثبت خاطرات را به‌کمک قلم توانمند خود به دیگران آموزش دهد.

با خرید کتاب عکاسی کاربردی از مای بوکت، خاطرات خود را منحصر به فرد کنید

کتاب عکاسی کاربردی به سه صورت کرایه ایبوک، خرید ایبوک و خرید نسخه چاپی توسط پلتفرم مای بوکت در دسترس کاربران قرار گرفته است. کرایه ایبوک به دو شکل سه ماهه و شش ماهه، به علاوه خرید نسخه ایبوک با نیم بهای چاپ صورت می‌گیرد. نسخه فیزیکی عکاسی کاربردی، توسط پلتفرم مای بوکت با قیمت چاپ و با پست ایران به سرتاسر کشور ارسال خواهد شد. بنابراین علاقه‌مندان، با روش‌های دلخواه می‌توانند این کتاب را با کمک مای بوکت، مطالعه کنند.

سال
۱۳۹۶
تعداد صفحات
۱۶۸
شابک
978005939415
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب عکاسی کاربردی


 • نام کتاب عکاسی کاربردی
 • نویسنده محمد مهدی تدین 
 • سال انتشار ۱۳۹۶
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۶۸
 • انتشارات مبنای خرد
 • شابک(ISBN) 978005939415
 • نوبت چاپ 2
 • قیمت نسخه الکترونیک ۶‌,‌۰۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۱۲‌,‌۰۰۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب عکاسی کاربردی


خرید یا کرایه
cancel
19