1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. فلسفه و حکمت اسلامی
  4. اخلاق 1و2
  5. کتاب خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)

خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)


نویسنده : کمال الدین دمیری

مترجمان : فاطمه مهری , خواجه محمد تقی تبریزی


درباره کتاب خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)

کتاب خواص الحیوان که با نام ترجمه حیات حیوان نیز معروف شده است جزو آثار درخشان کمال الدین دمیری است. با این حال این کتاب به‌قدری سخت نگارش شده که فاطمه مهری و محمد تقی تبریزی آن را آن را بازگردانی کرده‌اند. دلیل این کار را می‌توان تلاش مترجمان برای قابل فهم‌کردن کتاب دانست.

این کتاب در سه بخش مجزا نگارش پیدا کرده است؛ منظور از مجزا را می‌توان بدین شکل معنی کرد که مطالب فصل‌ها شامل استقلال محتوایی هستند. یعنی در فصل اول به مفهوم تاثیر به مثابه اصطلاحی ادبی اشاره شده است. این فصل صرفاً جهت رفع ابهام از تعاریف و مصادیق بازنگری گشته اما در فصل دوم و سوم در مورد تاثیر قرآن بر عناصر بیانی و بدیعی صور خیال صحبت شده است.

بررسی کلی کتاب خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)

این کتاب پس از اینکه در سال 1394 توسط فاطمه مهری و محمد تقی تبریزی ترجمه شد روانه بازار گشت. با وجود تعداد صفحات بالای این کتاب، مرکز نشر دانشگاهی تصمیم گرفت به‌عنوان انتشارات اختصاصی، کتاب خواص حیوان را به دست علاقمندان آن برساند. افراد زیادی به بخش‌های مختلف این کتاب علاقه دارند؛ بنابراین کتاب خواص الحیوان جزو کتاب‌های پرفروش انتشارات مرکز نشر دانشگاهی است.

مباحث مطرح‌شده در کتاب خواص الحیوان انتشارات مرکز نشر دانشگاهی

این کتاب مشهور در 501 صفحه نگارش یافته است. خواص الحیوان در بیست و هشت باب نوشته شده که راجع به تمامی خواص حیوانات، دانستنی‌های علمی درباره حیوانات، نسخه‌های شناخته‌شده حیوانات و مباحث مرتبط، توضیح داده شده است. علاوه‌بر آن، مولفان درباره نویسنده کتاب یعنی کمال الدین دمیری و آثارش شرح مختصری ارایه کرده‌اند. چند مورد از فصول کتاب شامل موارد زیر می‌شود:

باب الثالث یشتمل علی ثلاثه فصول

باب الرابع یشتمل علی فصلین

باب پنجم در جیم مشتمل بر سه فصل

شما می‌توانید با کلیک بر قسمت «مطالعه پیش‌نمایش» از مطالعه رایگان صفحات ابتدایی کتاب و فهرست کامل آن بهره‌مند شوید.

خرید کتاب خواص الحیوان از مای بوکت؛ فروشگاه تخصصی کتب دانشگاهی

مجموعه مای بوکت برای دانشجویان، اساتید و افرادی که به کتاب‌های دانشگاهی نیاز دارند بهترین منبع است. یکی از رسالت‌های اصلی بوکت، سازگاری با محیط زیست است؛ لذا در جهت محقق ساختن این نظر، از فناوری روز دنیا و تکنولوژی کتب الکترونیکی برای مشتریان خود استفاده می‌کند.

مای بوکت تمام تلاش خود را جهت عرضه کتاب خواص الحیوان اثر کمال الدین دمیری انجام داده است. اگر به این کتاب علاقه‌مند هستید و می‌خواهید مطالب آن را به شکل کامل مطالعه کنید پیشنهاد می‌کنیم از کرایه یا خرید نسخه دیجیتال این کتاب غافل نشوید.

سال
۱۳۹۴
تعداد صفحات
۵۰۱
شابک
9789640114964
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)کتاب‌های مشابه کتاب خواص الحیوان (ترجمه حیات حیوان)


خرید یا کرایه
cancel
19