1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. باکتری شناسی
  4. ایمنی شناسی با گرایش بیماریهای عفونی
  5. کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2

مبانی داخلی طب سسیل جلد 2


نویسنده : دکتر بهزاد یعقوبی، حامد حسین شعبانی مقدم، کاوه طاری، زهرا شمسی، رایکا نایبی، ارمغان امیرمنبری، دکتر مهدی موسوی، دکتر آزاده محمد یها، دکتر لیلی، ابراهیمی فرسنگی


درباره کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2

کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2 یکی از مطرح­ترین کتاب­های پزشکی داخلی به شمار می­آید. این کتاب توسط آندرویولی و کارپنتر تالیف و توسط دکتر بهزاد یعقوبی ترجمه شده است. دکتر بهزاد یعقوبی برای ترجمه جلد دوم مبانی داخلی طب سیسیل از آقایان شعبانی مقدم، طاری، دکتر موسوی و خانم­ها شمسی، نایبی، امین منبری، دکتر ابراهیمی فرسنگی و دکتر محمدی­ها کمک گرفته است. از کتاب­های دیگر مبانی داخلی طب سسیل می‌توان به بیماری­های کلیه، گوارش و تنفسی اشاره کرد که همه این کتاب­ها در سایت مای بوکت موجود هستند.

مباحث مطرح شده در کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2

در جلد دوم مبانی داخلی طب سسیل به‌طور اختصاصی به بررسی بیماری­های عفونی، خون و انکولوژی و قلب و عروق پرداخته شده است. در فصل­های ابتدایی بیماری­های عفونی و مباحث مرتبط با آن بررسی شده­اند. ابتدا نحوه دفاع بدن در برابر عفونت­ها و روش­های تشخیص عفونت در کتاب ارایه شده و سپس عفونت­های سیستم­های مختلف بدن و انواع عفونت­ها بررسی شده­اند.

پس از بیماری­های عفونی، بیماری­­های خون و انکولوژی عنوان شده­اند. در فصول مربوط به بیماری­های خون و انکلوژی در ابتدا به بررسی خون­سازی و اختلالات خونی پرداخته شده و سپس انواع سرطان­ها و درمان و عوارض آن­ها به‌طور مفصل شرح داده شده است. در انتها نیز کتاب به ساختار و عملکرد سیستم قلب و عروق، ارزیابی و روش­های تشخیص بیماری­های قلبی و عروقی و شرح انواع بیماری­های قلب و عروق می­پردازد.

کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2 برای چه رشته هایی مناسب است؟

کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد دوم مرجع و رفرنس مناسبی برای دانشجویان پزشکی و همچنین متخصصان و اساتید این رشته محسوب می‌شود. این کتاب با شرح مفصل بیماری‌های عفونی، خون و انکلوژی و قلب و عروق، به درک بهتر این افراد از این مباحث منجر می‌شود.

خرید کتاب ارزشمند طب سسیل جلد 2

شما می‌توانید برای خرید جلد دوم کتاب مبانی داخلی طب سسیل به سایت مای بوکت مراجعه نمایید. در این سایت علاوه بر موجودبودن نسخه فیزیکی این کتاب و امکان خرید آن، نسخه دیجیتال کتاب مبانی داخلی طب سسیل جلد 2 نیز موجود است. نسخه دیجیتال این کتاب را می‌توان خریداری یا کرایه کرد. مدت زمان کرایه کتاب در این سایت 3 ماه یا 6 ماه است. همچنین برای خرید جلدهای دیگر این کتاب مانند مبانی طب داخلی سسیل(بیماری های کلیه) و مبانی طب داخلی سسیل(بیماری های قلب و عروق) می‌توانید از آرشیو گسترده مای بوکت استفاده کنید.

سال
۱۳۹۶
تعداد صفحات
۸۴۸
شابک
9786002383259
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19