1. بوکت
 2. هنر
 3. موزه
 4. آداب معاشرت
 5. کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت

اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت


نویسنده : رعنا بختیاری


درباره کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت

اصول و مبانی روان‌شناسی از مهم­ترین مطالب پایه در علم روان‌شناسی به‌شمار می‌روند. زمانی که این مطالب با نکات مربوط به آداب معاشرت آمیخته شوند، تربیت و شکل­گیری شخصیت افراد را تا حد امکان تحت تاثیر قرار می‌دهند. علم روان‌شناسی همواره در راستای سلامت روانی افراد و اصول اخلاقیات تلاش کرده است تا بتواند افرادی سالم، مفید، کارآمد و موفق را در جامعه پرورش دهد.

کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت نوشته رعنا بختیاری یکی از بهترین منابعی است که ترکیب علوم روان‌شناسی با علوم­ دیگر، به‌ویژه آداب معاشرت را با بیانی ساده و قابل فهم توضیح می‌دهد. این کتاب در بیشتر رشته‌های علوم انسانی از جمله هتل­داری و جهانگردی تدریس می‌شود.

شما می‌توانید این منبع مطالعاتی دانشگاهی را همین حالا از وبسایت مای بوکت تهیه کنید. بوکت برای دسترسی ساده‌تر به محتوای ارزشمند کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت، کتاب پیش رو را در دو نسخه الکترونیکی و فیزیکی به علاقه‌مندان عرضه می‌کند.

اهمیت اصول روان‌شناسی و آداب معاشرت در ارتباطات

ارتباطات اجتماعی از مهم­ترین روابط میان‌فردی انسان‌ها محسوب می‌شوند. رعایت تکنیک­های آداب معاشرت با توجه به اصول روان‌شناسی به افراد کمک می‌کند تا در موقعیت­­های اجتماعی مختلف به‌خوبی حضور پیدا کنند و رفتار مناسبی داشته باشند. ازاین­رو، افراد به‌صورت خودکار می‌توانند با مطالعه این کتاب، رفتار بهتری در کسب‌وکار خود داشته باشند و با مشتریان مربوطه بهتر ارتباط برقرار کنند.

شما می‌توانید با تهیه کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت از مای بوکت، رفتار و نحوه برقراری ارتباطات خود را بهبود بخشید و روابطی موثر با دیگران برقرار کنید.

نگاهی به سرفصل­های کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت

رعنا بختیاری در نگارش این کتاب به نقش اصول روان‌شناسی در زمان آداب معاشرت در شغل­های هتل­داری و جهانگردی پرداخته است و با آموزش درست و آسان، به افراد برای بهبود رفتار خود کمک می‌کند. موضوعاتی که در این کتاب به نگارش درآمده­اند به شرح زیر هستند.

· اصول و مفاهیم روان‌شناسی

· تفاوت­های فردی و شخصیتی و عوامل موثر بر آنها

· ارتباطات انسانی و اهمیت آنها

· آداب معاشرت، هتل­داری و تشریفات

· نظر اسلام درباره آداب معاشرت

این کتاب ارزشمند در سال 1388 توسط انتشارات مبنای خرد به چاپ و نشر رسیده است. برای آشنایی بیشتر با کتاب، کافی است روی گزینه «مطالعه پیش‌نمایش» کلیک کنید تا از مطالعه رایگان صفحات ابتدایی کتاب، بهره‌مند شوید.

تهیه و خرید کتب انتشارات مبنای خرد از مای بوکت

کتاب اصول و مبانی روانشناسی و آداب معاشرت در فروشگاه آنلاین مای بوکت به فروش می­رسد. در حال حاضر شما می­توانید این کتاب را در دو نسخه الکترونیک و چاپی تهیه کنید. مای بوکت از معتبرترین سایت­های فروش کتاب به‌صورت آنلاین است که در سریع­ترین زمان کتب تخصصی موردنیاز دانشجویان را تامین می­کند.

علاوه بر کتاب پیش رو، شما می‌توانید با جست‌وجوی کتاب مورد نظر خود از انتشارات مبنای خرد، به ده‌ها عنوان برتر، جدید و کاربردی این ناشر خوش‌نام دسترسی داشته باشید.

سال
۱۳۸۸
تعداد صفحات
۱۶۷
شابک
9786005438543
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت


 • نام کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت
 • نویسنده رعنا بختیاری
 • سال انتشار ۱۳۸۸
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۶۷
 • انتشارات مبنای خرد
 • شابک(ISBN) 9786005438543
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۱۱‌,‌۵۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۲۳‌,‌۰۰۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب اصول و مبانی روان‌شناسی و آداب معاشرت


خرید یا کرایه
cancel
19