1. بوکت
 2. هنر
 3. فرش
 4. نورپردازی
 5. کتاب نورپردازی

نورپردازی


نویسنده : الهه شهبازی


درباره کتاب نورپردازی

کتاب نورپردازی به اهمیت نور و نقش آن در زندگی اشاره دارد. نویسنده کتاب با قلم توانمند خود به قوانین و شیوه­های نورپردازی پرداخته و مخاطبان خود را نسبت به انواع وسایل نورپردازی و کاربرد آن­ها آگاه می­سازد.

کتاب نورپردازی در سال 1389، توسط انتشارات مبنای خرد منتشر شد. تمامی نکات و مطالب مهم کتاب در 87 صفحه جمع­آوری شده است. کتاب نورپردازی یک منبع عالی و مناسب برای دانشجویان هنر بوده تا با مفاهیم و اصول اساسی در نورپردازی آشنا شوند. کتاب نورپردازی انتشارت مبنای خرد، یک بستر عالی برای کسب مهارت لازم در پردازش نورها به شمار می­رود. با مای بوکت نور را به زندگی خود وارد کنید!

بررسی کتاب نورپردازی انتشارات مبنای خرد در یک نگاه

کتاب نورپردازی نوشته الهه شهبازی در سه فصل نوشته شده است. در ابتدای کتاب، به‌طور دقیق و کامل با ماهیت نور آشنا می‌شویم. دمای رنگ، تغییرات رنگ نور، منابع انرژی تابشی و نور روز و نور مصنوعی از جمله موضوعاتی است که در فصل اول به آن اشاره شده است.

در فصل دوم کتاب، به سراغ قوانین بنیادی نورپردازی می‌رویم. در این فصل به جهت نور و دلایل استفاده از نور، کارکرد نور و شیوه­های نورپردازی توجه شده است. فصل سوم کتاب به مسایل مرتبط با وسایل نورپردازی مثل باطری­های نیکل کادمیوم و پرتوافکن­ها می­پردازد. اشاره به متعلقات نور، فیلترهای پخش نور و نورگیرها موارد دیگری است که نویسنده در این فصل به آن‌ها اشاره می‌کند.

در پایان فصل اول و دوم، نویسنده برای ارزیابی اطلاعات مخاطبان کتاب، پرسش­ها و تمرین­هایی را آورده است؛ بنابراین شما با به چالش کشیدن اطلاعاتتان، می­توانید از میزان یادگیری خود مطلع شوید.

مخاطبان کتاب نورپردازی چه کسانی هستند؟

مطالعه کتاب نورپردازی برای تمامی دانش‌آموزانی که در رشته فنی حرفه­ای تحصیل می­کنند، مفید است. همچنین اگر شما دانشجوی یکی از شاخه­های هنر مثل طراحی داخلی هستید، قطعا به منبعی برای یادگیری نقش نور و اطلاع از لوازم نورپردازی و کاربرد آن­ها نیاز خواهید داشت؛ از این رو کتاب نورپردازی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

نحوه خرید کتاب نورپردازی از مای بوکت

مای بوکت کتاب نورپردازی الهه شهبازی را در دو نسخه چاپی و الکترونیکی به علاقه‌مندان عرضه می­کند. شما می­توانید با کمترین هزینه، بهترین کیفیت را از مای بوکت بخواهید. همچنین با پرداخت هزینه­ای کمتر می­توانید نسخه الکترونیکی کتاب را تهیه کنید. اگر قصد دسترسی به کتاب برای بازه زمانی 3 یا 6 ماه را دارید، مای بوکت این شرایط را نیز در قالب «کرایه کتاب» برای شما فراهم کرده است.

سال
۱۳۸۹
تعداد صفحات
۸۷
شابک
9786005939002
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب نورپردازی


 • نام کتاب نورپردازی
 • نویسنده الهه شهبازی
 • سال انتشار ۱۳۸۹
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۸۷
 • انتشارات مبنای خرد
 • شابک(ISBN) 9786005939002
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۳‌,‌۰۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۶‌,‌۰۰۰ تومان

درس‌ها

نورپردازی

رشته ها

فرش

گروه های تحصیلی

هنر


خرید یا کرایه
cancel
19