1. بوکت
  2. فنی و مهندسی
  3. مهندسی پزشکی
  4. شیمی آلی ۱
  5. کتاب شیمی آلی 1

شیمی آلی 1


نویسندگان : دکتر فاطمه طهوری , پروانه طاهری آشتیانی


درباره کتاب شیمی آلی 1

کتاب شیمی آلی 1 نشر همراه علم، یکی از کتب دانشگاهی ارزشمند و کاربردی در زمینه آموزش و تفهمیم مباحث پیچیده شیمی آلی به دانشجویان است. این کتاب که به همت دو تن از اساتید و متخصصان این حوزه به نام‌های دکتر فاطمه طهوری و پروانه طاهری آشتیانی نگاشته شده است، در سال 1395 منتشر شده و امروزه از طریق وبسایت مای بوکت قابل دسترسی برای تمامی علاقه‌مندان است.

چرا کتاب شیمی آلی 1 انتخابی عالی برای برای دانشجویان است؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتابی که پیش روی شماست، محتوای کاربردی و در عین حال مختصر آن است. به این شکل مولفان موفق شده‌اند با پرهیز از زیاده‌گویی، بیشترین مطلب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خواننده منتقل کنند.

از طرف دیگر نویسندگان کتاب، شیمی آلی 1 را با تمرکز بر سیستم مطالعه دانشجویی تالیف کرده‌اند؛ بنابراین مثال‌ها و نکات کاربردی مختلفی در حاشیه صفحات دیده می‌شود که به درک بهتر دانشجو از محتوای کتاب کمک می‌کند.

همچنین در پایان هر فصل مجموعه‌ای از سوالات، پرسش‌های مفهومی و تمرین گنجانده شده تا دانشجو بتواند به درک عمیقی از مسایل هر سرفصل دسترسی پیدا کند.

آنچه در کتاب شیمی آلی 1 انتشارات راه علم می‌خوانیم

در فصل اول این کتاب، ضمن آشنایی با تعریف شیمی آلی، مفاهیم اساسی و نحوه طبقه‌بندی ترکیبات، با گروه آلکان‌ها و سیکلوآلکانها آشنا خواهید شد.

در فصل دوم کتاب شیمی آلی 1، یکی از مباحث بسیار جذاب و مهم شیمی، یعنی شیمی فضایی بررسی خواهد شد. در فصل سوم ضمن آموزش گروه آلکیل هالید، دو دسته اساسی از واکنش‌های شیمی آلی، یعنی واکنش‌های حذفی و جانشینی با تمامی جزییات و مکانیسم آموزش داده می‌شود.

در در دو فصل انتهایی کتاب نیز مطالب و نکات مربوط به دو گروه عاملی آلکن و آلکین، واکنش‌ها و نحوه سنتز آنها را خواهید آموخت.

چه کسانی باید این کتاب را مطالعه کنند؟

مطالبی که در این کتاب مطالعه می‌کنید، مطابق با سرفصل‌های دانشگاهی درس شیمی آلی 1 تدوین شده است. بنابراین تمامی دانشجویان شیمی، داروسازی، مهندسی شیمی و غیره، می‌توانند از این درسنامه جامع استفاده کنند.

آیا امکان دسترسی به نسخه فیزیکی این کتاب فراهم است؟

خوشبختانه برای تهیه و مطالعه کتاب شیمی آلی 1 نشر راه علم، گزینه‌های مختلفی پیش رویتان دارید. در حال حاضر در همین صفحه از وبسایت مای بوکت هم می‌توانید نسخه فیزیکی این کتاب را سفارش دهید و هم قابلیت دریافت نسخه PDF آن را خواهید داشت.

همچنین اگر مایلید برای تهیه کتاب هزینه کمتری صرف کنید، کافی است یکی از گزینه‌های کرایه 3 یا 6 ماهه ایبوک را انتخاب کنید تا همین حالا دسترسی شما برای بازه‌ای کوتاه‌تر و با قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر فعال شود.

سال
۱۳۹۵
تعداد صفحات
۲۲۶
شابک
9786009679621
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب شیمی آلی 1درس‌ها

شیمی آلی ۱

رشته ها

مهندسی پزشکی

گروه های تحصیلی

فنی و مهندسی


خرید یا کرایه
cancel
19