1. بوکت
 2. علوم انسانی
 3. زبان و ادبیات انگلیسی
 4. داستان بلند
 5. کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن

توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن


نویسنده : دکتر رابرت هولدن

مترجم : علی هداوند


درباره کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن

در کنار تمام مهارت‌ها و آموخته‌های زندگی مانند ریاضی، فلسفه، شعر، حقوق و هنر، مهم‌ترین چیزی که باید فراگرفت، دوست‌داشتن است. عشق و دوست‌داشتن مرتبط با هیچ دین و مذهبی نیستند و در درون هرکس نهادینه شده‌اند. به همان اندازه که باید در مسایل مختلف زندگی توجه و تمرکز داشت، به این بخش نیز باید دقت کرد و برای اصلاح توانایی دوست‌داشتن قدم برداشت. برای درک بهتر و بیشتر این مطالب، کتابی به نام توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن توسط رابرت هولدن نوشته شده ‌است که در سال 1393 به ترجمه و انتشار رسید. این اثر گویا با موضوعی مهم، از آثار بسیار خوب در زمینه‌ی روانشناسی محسوب می‌شود.

آشنایی با کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن

کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن، کتابی با 216 صفحه است که به ما می‌آموزد چگونه در ابتدا خود را دوست داشته و سپس چگونه به دیگران عشق بورزیم. این کتاب سعی دارد تا به ما آموزش دهد عشق را از زاویه‌ متفاوتی بنگریم، بدانیم که عشق یک توانایی ذاتی است و در نهایت با کمی دقت به درون خود، این گوهر وجودی را کشف کنیم.

با مطالعه کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن متوجه خواهیم شد که مهم‌ترین مانع عشق، ترس است. همه ما با فکرکردن به اشتباهات گذشته غمگین می‌شویم؛ چرا که در آن زمان دیگر خود را دوست نداریم و نوعی ترسِ مانع عشق، در درونمان شکل می‌گیرد. در این کتاب پی می‌بریم که عشق هیچوقت به ما آسیب نمی‌رساند و کیفیت رابطه با خود، کیفیت رابطه با هرچیزی را تعیین می‌کند. در این صورت است که تلاشی هوشمندانه برای رویارویی با رویاها و اهداف را خواهیم داشت.

خرید کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن از مای بوکت:

با خرید کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن به مهمترین رسالت بشریت یعنی عشق‌ورزیدن خواهید رسید. مای بوکت توانسته زمینه کتاب‌خوانی را برای افراد زیادی در مناسب‌ترین قیمت فراهم آورد. برای خرید یا کرایه این کتاب و کتاب‌ روانشناسی مشابه، کافی است از طریق وبسایت مای بوکت اقدام کنید.

در سمت راست این صفحه، گزینه‌های خرید، کرایه و سفارش نسخه فیزیکی برای شما همراهان همیشگی وبسایت مای بوکت قابل مشاهده است.

سال
۱۳۹۳
تعداد صفحات
۲۱۶
شابک
9786009387380
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن


 • نام کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن
 • نویسنده دکتر رابرت هولدن
 • مترجم علی هداوند
 • سال انتشار ۱۳۹۳
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۲۱۶
 • انتشارات کتابسرای نیک
 • شابک(ISBN) 9786009387380
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۷‌,‌۲۵۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب توانایی دوست داشتن و دوست داشته شدن


خرید یا کرایه
cancel
19