1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. ساخت پروتزهای دندانی
  4.   مبانی مدیریت
  5. کتاب مدیر اثربخش در عمل

مدیر اثربخش در عمل


نویسندگان : پیتر اف. دراکر , جوزف ای. ماچیاری الو

مترجم : علیرضا جلالی فراهانی


درباره کتاب مدیر اثربخش در عمل

کتاب مدیر اثربخش در عمل، کتابی با محتوای ارزشمند است که به شما در تشخیص و انجام کارهای درست در کسب و کار کمک می‌کند. چگونگی تصمیم‌گیری درباره درستی اعمال و البته نحوه انجام‌دادن این کارها (The effective executive in action)موضوع اصلی کتاب است که در پنج مهارت ساده جای داده شده: مدیریت زمان، تمرکز بر منشا اثرگذار بودن، بهره‌ورکردن نقاط قوت، تمرکز تلاش‌ها بر اموری که بیشترین اهمیت را در راستای نیل به اهداف دارند و اتخاذ تصمیم‌های اثربخش.

نویسنده مدیر اثربخش در عمل، آقای پیتر دارکر از برجسته‌ترین نظریه‌پردازان مدیریت در جهان بود که او را به‌عنوان پدر کسب و کار نوین می‌شناسند. کتاب، حاوی مطالبی در زمینه فراگرفتن اثربخشی، اقتدار دانش، اهمیت شناخت زمان، ضعف عملکرد اطلاعاتی، شکست مدیران و موضوعات مشابه است.

آنچه در قسمتی از کتاب مدیر اثربخش در عمل می‌خوانیم

برای اثربخش‌بودن، اغلب لازم است که از حیطه تخصصی، حرفه‌ای و حتی واحدی در سازمان خود فراتر بروید و به حوزه‌هایی وارد شوید که عملا (عملکرد) سازمان شما را تشکیل می‌دهند. این امر به نوبه خود اقتضا می‌کند که تمرکز خود را به محیط خارجی یعنی جایی که نتایج حاصله از فعالیت سازمان شما در‌آنجا عرضه می‌شود، معطوف کنید.

نویسنده درباره این کتاب می‌گوید: «باید از خود انتظار بالایی داشته باشید؛ چرا که راه تعالی این است. رشد و پیشرفت شما مبتنی بر انتظاراتی است که شما از خودتان دارید. اگر از خود توقع کمی داشته باشید، معمولی باقی خواهید ماند و اگر از خود توقع بالایی داشته باشید، به جایگاهی متعالی خواهید رسید. پس به استقبال تغییر بروید. یک چیز مسلم است و آن این است که فرصت‌های فردا، مشابه فرصت‌های امروز نخواهند بود.»

فهرست مطالب کتاب مدیر اثربخش در عمل

کتاب مدیر اثربخش در عمل انتشارات کتاب‌سرای نیک دارای شش فصل بوده که تمام راه و روش‌های اثربخشی را عنوان کرده است. این اثر به ما می‌گوید چه کارهایی انجام دهیم و آن‌ها را به انجام برسیم. سرفصل‌های کتاب مدیر اثربخش در عمل به شرح زیر است.

· اثربخشی را می‌توان فرا گرفت

· زمانت را بشناس

· تمرکز بر منشا اثر بودن

· بهره‌ور کردن نقاط قوت

· اول کارهای مهم

· تصمیم‌های اثربخش

شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با لحن کتاب، محتوای آن و مطالعه کامل سرفصل‌ها، از بخش «مطالعه پیش‌نمایش» در بخش پایینی تصویر جلد استفاده کنید.

خرید کتاب مدیر اثربخش در عمل اثر از مای ‌بوکت

برای تهیه کتاب مدیر اثربخش در عمل می‌توانید به همین صفحه از سایت مای بوکت مراجعه و آن را خریداری کنید. در حال حاضر نسخه الکترونیکی این کتاب در وبسایت مای بوکت برای خریداری و کرایه در بازه‌های 3 و 6 ماهه برای همراهان همیشگی مای بوکت موجود است.

سال
۱۳۹۵
تعداد صفحات
۲۳۲
شابک
9789645150547
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب مدیر اثربخش در عملکتاب‌های مشابه کتاب مدیر اثربخش در عمل


خرید یا کرایه
cancel
19