1. بوکت
 2. علوم انسانی
 3. روانشناسی
 4. روان شناسی
 5. کتاب تو همان هستی که می اندیشی

تو همان هستی که می اندیشی


نویسنده : آلن جیمز

مترجم : مونا منفرد


درباره کتاب تو همان هستی که می اندیشی

کتاب جیمز آلن یک منبع کامل در باب خودشناسی و کشف قدرت اندیشه است‌. جیمز آلن در مورد اثرش می‌گوید: «ذهن در هنگام پیشرفت و حرکت در مسیر پرتلاطم زندگی، قدم‌های ما را راهنمایی می‌کند. خلوص ذهن به ناچار به خلوص زندگی منجر می‌شود، به عشق و درکی گرانبها نسبت به آن که باید اعمال و نگرش‌های روزمره ما را نسبت به دوستان و دشمنان کنترل کند.»

اما این ذهن کجا باید به‌دنبال راهنمایی باشد؟ چگونه می‌توان به خلوص ذهن که به تنهایی سعادت و اطمینان را به همراه دارد، دست یافت؟ انتشارات پلک در مقدمه‌ای بر کتاب نوشته‌ است: «ذهن ارباب و سرور نیرو‌ها است که شکل می‌دهد و می‌سازد. انسان همان اندیشه اوست! او هر لحظه با بهره‌گیری از قوی‌ترین ابزارش، اندیشه، آن‌چه را خواهانش است می‌آفریند. او قادر است شادی، سرور و غم و اندوه خیلی زیادی خلق کند.»

آنچه در کتاب تو همان هستی که می‌اندیشی انتشارات پلک می‌خوانیم

شما می‌توانید همین حالا با کلیک بر قسمت «مطالعه پیش‌نمایش»، نگاه کاملی به صفحات ابتدایی کتاب بیندازید. علاوه‌بر آن، در همین بخش، فهرست کتاب را برای شما آماده کرده‌ایم تا درک بهتری از محتوای کتاب به‌دست آورید.

· اندیشه و شخصیت

· اثر اندیشه و شخصیت

· اثر اندیشه بر شرایط

· تاثیر اندیشه بر سلامتی و جسم

· اندیشه و قصد

· اثر عامل اندیشه بر توفیق

· رویا‌ها و آرمان‌ها

· آرامش

جیمز آلن در این کتاب به میلیون‌ها نفر کمک کرده ‌است که مسیر زندگی‌شان را پیدا کنند. آلن معتقد است که همه‌چیز از درون، قابل حل است. این عبارت که آدمی همان است که می‌پندارد نه تنها شامل تمامی هستی انسان، بلکه به‌طور جامع‌تر، شامل همه شرایط و محیطی است که انسان در زندگی تجربه می‌کند. آدمی به معنی تمام کلمه مجموعه‌ای از افکار و پنداری است که در ذهن می‌پروراند.

بخشی از سخنان نویسنده کتاب تو همان هستی که می‌اندیشی

نویسنده، فصل اول کتاب را با این کلام آغاز می‌کند: «هر‌کس آن‌چنان است که در دل خود فکر می‌کند.» و در ادامه فصل، با تاکید بر قدرت اندیشه و کاوش آدمی در شکوفایی خویشتن، جملات زیبایی می‌آورد: «تنها با جستجو و کاوش بسیار می‌توان به طلا و الماس رسید و آدمی می‌تواند همه حقایق مربوط به وجودش را دریابد. اگر عمیقاً در معدن جانش بکاود و بداند که خود سازنده منش خویش، شکل دهنده به زندگی خویش و معمار تقدیر خویش است.»

آنگاه نویسنده در فصل دوم به بررسی اثر اندیشه بر اوضاع و شرایط پرداخته ‌است. او می‌نویسد: «ذهن آدمی را می‌توان به باغی تشبیه کرد که می‌تواند هوشمندانه کاشته شود یا وحشیانه رشد کند.»

خرید کتاب تو همان هستی که می‌اندیشی از مای بوکت

مای بوکت یک فروشگاه حرفه‌ای برای کتب دانشگاهی و تخصصی در ایران است. ما در بوکت سعی می‌کنیم کتب مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و کم‌ترین هزینه، به دستتان برسانیم. اگر به‌دنبال خرید کتاب «تو همانی هستی که می‌اندیشی» از انتشارات پلک هستید، در همین صفحه از فروشگاه اینترنتی مای بوکت، نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

خوشبختانه در حال حاضر نه تنها نسخه فیزیکی کتاب برای خریداری موجود است، بلکه ایبوک کتاب نیز جهت تهیه یا کرایه در دسترس کاربران و همراهان همیشگی بوکت قرار دارد.

سال
۱۳۹۴
ناشر
پلک
تعداد صفحات
۴۲
شابک
9789642350346
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب تو همان هستی که می اندیشی


 • نام کتاب تو همان هستی که می اندیشی
 • نویسنده آلن جیمز
 • مترجم مونا منفرد
 • سال انتشار ۱۳۹۴
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۴۲
 • انتشارات پلک
 • شابک(ISBN) 9789642350346
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۲‌,‌۵۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۵‌,‌۰۰۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب تو همان هستی که می اندیشی


خرید یا کرایه
cancel
19