1. بوکت
  2. هنر
  3. موزه
  4. آداب معاشرت
  5. کتاب چگونه یک بانوی موقر و جذاب باشید؟

کتاب چگونه یک بانوی موقر و جذاب باشید؟


نویسنده : سارا تامزاک

مترجمان : دکتر اردوان تقوا , معصومه تاشا , سهیلا پناهی


درباره کتاب چگونه یک بانوی موقر و جذاب باشید؟

چندی پیش از دوستانم پرسیدم آیا هنوز دوره هایی برای کمک به دختران جهت افزایش اعتماد به نفس و آموزش آداب اجتماعی وجود دارد یا خیر؟ اما متوجه شدم که اکثر این آموزشگاه ها تعطیل شده اند و دیگر فعالیتی ندارند. به همین خاطر در مورد عدم محبوبیت این مراکز شروع به تحقیق کردم. دختران جوان مشتاق یادگیری نحوه رفتار مناسب در موقعیت های گوناگون هستند، اما نمی خواهند یک سال وقت احساس اختلاف زیادی در آداب و رسوم زمانی که به دنیا آمدند و رشد کردند و زمان حال، احساس می کنند و به همین جهت دچار نگرانی می شوند. ما در دوره های پنج روزه می توانیم موزون و چگونگی استفاده صحیح از قاشق و چنگال را ارایه کنیم.

من از این که نوشتن پیشگفتار این کتاب را به عهده گرفته ام بسیار خوشحالم، زیرا معتقدم تاکید بر رفتارهای زنانه امروزی و موقر و جذاب بودن بسیار اهمیت دارد و بخشی از ماموریت من در رسیدن به این هدف والا می باشد.

کلمه «بانو» ممکن است برای افراد مختلف، معانی متفاوتی داشته باشد. برای من به معنای رفتار توام با عطوفت و توجه به مردم و تا حد امکان آرام بودن و رعایت آداب و رفتار مناسب اجتماعی در همه شرایط است. از طرفی مانند یک بانو رفتار کردن به معنای نیل به موفقیت در دستیابی به ظرافت های زنانه است. اعتماد به نفس و خودباوری دو هدیه بزرگ است که با تمرین و پشتکار به دست می آید و بخشی از این اعتماد به نفس از طریق شناخت قوانین حاصل می شود. اگر از قوانین مطلع باشید به راحتی می توانید در مورد نگه داشتن یا تغییر آنها تصمیم خود را بگیرید، آداب و رسوم در طی زمان تغییر می کند، پس چنین کتابی می تواند بینهایت برای شما ارزشمند باشد. این کتاب توصیه ها و راهنمایی هایی در مورد آداب و رسوم قرن بیست و یکم را به شکلی بی نظیر، سرگرم کننده و آموزنده در اختیار شما قرار می دهد. این مهم است که از رفتارهای مناسب اجتماعی مطلع باشید و در جهت رسیدن به آن کوشا باشید؟

سال
۱۳۹۷
تعداد صفحات
۱۳۶
شابک
9786229919651
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19