1. بوکت
 2. علوم تجربی
 3. علوم زمین گرایش چینه نگاری و دیرینه شناسی
 4. دیرینه گیاه شناسی
 5. کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش

فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش


نویسنده : محمد مهدی دهشیری


درباره کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش

کتابی که پیش روی شما قرار دارد، اثری از محمدمهدی دهشیری برای معرفی دو تیره شیرینک و دارواش است. این کتاب با استفاده از تصاویر و اشاره دقیق به تمامی نکات مهم، فلور ایران و گیاهان مربوط به آن را توضیح می‌دهد. کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره­های شیرینک و دارواش توسط موسسات تحقیقات جنگل­ها و مراتع کشور، در سال 1390 به انتشار رسید. برای مطالعه جلدهای دیگر این مجموعه می‌توانید از بخش کتاب‌های مشابه، جلد موردنظر خود را پیدا کنید.

جزییات کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش

نویسنده در نگارش این کتاب به جزییات متنوعی توجه کرده است. به عنوان مثال هنگام اشاره به اطلاعات فلور ایران، به نام لاتین گونه­ها و تیره­های مختلف گیاهی توجه ویژه داشته است. محمدمهدی دهشیری به پراکندگی جغرافیایی هر گیاه در جهان و در ایران پرداخته است. در شماره 72-73 فلور ایران، مشخصات گیاهان از جمله رنگ، اندازه طول و عرض، وجود کرک، وجود انشعابات، تعداد گلبرگ­ها، زمان گلدهی، شکل گل­ها و... بررسی شده‌اند. همچنین کل مباحث کتاب در 26 صفحه تالیف شده است که شما می‌توانید ایبوک آن را با قیمتی استثنایی از مای بوکت تهیه کنید.

این کتاب برای چه افرادی کاربردی است؟

کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره­های شیرینک و دارواش برای دانشجویان رشته­های گیاه‌شناسی و زمین‌شناسی مناسب است. این کتاب اطلاعات بسیار کاملی درباره تیره­های دارواش و شیرینک داده است که برای افرادی که قصد تحقیق در این زمینه را دارند، منبعی بسیار کاربردی به شمار می­­رود.

خرید کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره­های شیرینک و دارواش از مای بوکت

مای بوکت با قیمتی به­صرفه نسخه الکترونیکی کتاب را در اختیار شما قرار می­دهد. کافی است پس از تکمیل اطلاعات و مراحل ثبت نام خود به سایت، گزینه خرید ایبوک را انتخاب کنید تا بلافاصله دسترسی شما به محتوای الکترونیکی کتاب فعال شود.

نسخه ایبوک این کتاب و سایر کتب موجود در مای بوکت، قابل مطالعه در تمامی دستگاه‌های هوشمند دیجیتال است و نیازی به دانلود و نصب اپلیکیشن‌های متفرقه را نخواهد داشت.

سال
۱۳۹۰
تعداد صفحات
۲۶
شابک
978-964-473-336-9
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش


 • نام کتاب فلور (فارسی) ایران شماره 72-73: تیره‌های شیرینک و دارواش
 • نویسنده محمد مهدی دهشیری
 • سال انتشار ۱۳۹۰
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۲۶
 • انتشارات موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع
 • شابک(ISBN) 978-964-473-336-9
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۴‌,‌۰۰۰ تومان


خرید یا کرایه
cancel
19