1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. علوم و مهندسی صنایع غذایی
  4. اقتصاد و مدیریت صنعتی
  5. کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری

انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری


نویسندگان : فخرالسادات غمخواری , شهره مهرآسا


درباره کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری

کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری توسط شهره مهرآسا و فخرالسادات غمخواری نوشته شده است. این کتاب 139 صفحه‌ای، یکی از آثار تخصصی منتشرشده توسط سازمان مدیریت صنعتی به شمار می­رود که در سال 1397 منتشر شد.

از ویژگی­های انقلاب صنعتی چهارم می­توان به مواردی مانند شخصی‌سازی بیشتر محصولات، ارتباط بین اشیا از طریق دستگاه­های هوشمند و ادغام هوش سایبری با موجودات فیزیکی اشاره کرد. در این کتاب به طور دقیق و کامل با انقلاب صنعتی آشنا خواهیم شد.

مشخصات و اطلاعاتی درباره کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری

پس از سه انقلاب صنعتی مختلف، اکنون نوبت به انقلاب صنعتی چهارم رسیده است. این انقلاب صنعتی حوزه­های مختلفی مانند دولت، اقتصاد و کسب و کار را تغییر خواهد داد. کشورهای مختلف جهان نیز این تحول عظیم را درک کرده و سیاست­هایی را برای کاهش تهدیدات این تحول صنعتی و افزایش فرصت­های آن اتخاذ کرده­اند. کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری به جهات مختلف این انقلاب، نظرات افراد سرشناس در خصوص این موضوع و جنبه‌های مختلف این پدیده، توجه داشته است. این کتاب به مطالعات الگوبرداری انقلاب صنعتی چهارم اشاره کرده است.

جزییات کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری

در ابتدای کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری مفاهیم کلی بررسی شده و به سیر تکامل انقلاب صنعتی، روند تکامل و تجزیه تحلیل آن پرداخته شده است. در بخشی از کتاب، نویسنده به نمونه­هایی از توجه کشورهای دیگر به انقلاب صنعتی چهارم می­پردازد.

اگر در رشته­های فنی مهندسی و اقتصاد، مدیریت و سایر رشته‌های مرتبط تحصیل می­کنید، مطالعه این کتاب اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان خواهد گذاشت.

خرید کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری از مای بوکت

کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری از جمله منابعی بوده که برای اقتصاددانان و مدیران صنعتی بسیار مفید و کاربردی به حساب می­آید. این کتاب با بیانی شیوا به اطلاعات کاملی در مورد انقلاب صنعتی چهارم و مطالعات الگوبرداری پرداخته و آن­ها را در اختیار خوانندگان قرار داده است.

در حال حاضر مای بوکت کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری را به‌صورت چاپی و الکترونیکی ارایه می­دهد. اگر نسخه چاپی این کتاب را تهیه کنید، از مزیت ایبوک رایگان هم برخوردار خواهید شد. برای داشتن نسخه الکترونیکی این کتاب نیز می­توانید علاوه بر کرایه ایبوک برای بازه زمانی 3 یا 6 ماهه، با قیمتی بسیار مقرون به صرفه، به‌صورت مادام‌العمر کتاب را خریداری کنید.

سال
۱۳۹۷
تعداد صفحات
۱۳۹
شابک
978-600-275-146-1
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداریکتاب‌های مشابه کتاب انقلاب صنعتی چهارم مطالعات الگوبرداری


خرید یا کرایه
cancel
19