1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی فعالیت ورزشی محض
  4. ابعاد روانی فعالیت ورزشی
  5. کتاب دستورالعمل‌های ACSM برای آزمون و تجویز ورزشی

دستورالعمل‌های ACSM برای آزمون و تجویز ورزشی


نویسنده : انجمن پزشکی ورزشی امریکا

مترجمان : دکتر خسرو ابراهیم , دکتر هیوا رحمانی , دکتر ایوب بابایی و دکتر محمودرضا نقی‌زاده , دکتر سجاد احمدی‌زاد , دکتر افشار جعفری


درباره کتاب دستورالعمل‌های ACSM برای آزمون و تجویز ورزشی

کتاب دستورالعمل‌های ACSM برای آزمون و تجویز فعالیت ورزشی را گروهی از متخصصان انجمن امریکایی طب ورزش تالیف کرده‌اند که معتبرترین سازمان علمی در زمینه علوم ورزشی است و برجسته‌ترین محققان و دانشمندان علوم ورزشی دنیا در آن عضویت دارند. این کتاب نخستین‌بار در سال 1975 چاپ شد و تا به امروز، به‌طور متوسط، هر 4 تا 5 سال بازنگری شده است. ویرایش دهم این کتاب جدیدترین ویراست آن است که در سال 2018 به چاپ رسیده است.

در این کتاب بر ارایۀ اطلاعات علمی در خصوص غربالگری و پایش اولیه پیش از شرکت در فعالیت ورزشی، آزمون‌های ورزشی معتبر برای تعیین سطح آمادگی و سلامت افراد و در نهایت ارایۀ دستورالعمل‌های علمی و اصول تجویز فعالیت ورزشی برای پیشگیری و درمان بیماری‌ها تمرکز شده است. این کتاب جامع‌ترین کتاب در زمینه تجویز فعالیت ورزشی است که در آن به سه موضوع مهم ارزیابی علمی اولیۀ مراجعه‌کننده، تجویز اصولی ورزش و ملاحظات ویژه برای طیف وسیعی از بیماران مختلف به‌طور تخصصی پرداخته شده است.

کتاب دستورالعمل‌های ACSM برای آزمون و تجویز فعالیت ورزشی را گروهی از استادان بین‌المللی و دانشجویان گروه فیزیولوژی ورزش دانشگاه شهید بهشتی با دقت و کیفیت درخور توجه ترجمه کرده‌اند. این کتاب برای تمامی مربیان ورزشی باشگاه‌های بدنسازی، متخصصان طب ورزشی، دانشجویان و استادان علوم ورزشی و تمامی افرادی که در زمینۀ تجویز فعالیت ورزشی برای پیشگیری و درمان بیماری‌های گوناگون فعالیت دارند، مناسب‌ترین مرجع علمی به‌شمار می‌آید.

سال
۱۴۰۰
تعداد صفحات
۶۵۸
شابک
978-964-457-526-6
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19