1. بوکت
 2. فنی و مهندسی
 3. مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی
 4. اصول مهندسی فرآوری مواد غذایی و محصولات کشاورزی
 5. کتاب بازار خرما

بازار خرما


نویسنده : مهدی عبداللهی


درباره کتاب بازار خرما

از دیرباز تا کنون، ایران همواره یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما در جهان بوده است. این محصول ارزشمند نه تنها در مصرف مستقیم داخلی نقش پررنگی دارد، بلکه به‌عنوان یکی از کالاهای اساسی صادراتی در کشور شناخته می‌شود. کتاب موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی با انتشار کتاب بازار خرما، نقشه کاملی برای ساماندهی بازار خرما در کشور و بازارهای بین‌المللی به خوانندگان ارایه می‌کند. شما می‌توانید این کتاب ارزشمند را همین حالا و در همین صفحه از وبسایت مای بوکت تهیه و مطالعه کنید.

آنچه در کتاب بازار خرما در ایران به خوانندگان ارایه می‌شود

کتابی که پیش روی شما قرار دارد، در 4 فصل و 180 صفحه مطالب را به خوانندگان ارایه می‌کند. در فصل نخست کتاب بازار خرما، بازار جهانی خرما به لحاظ مولفه‌های مهم تشکیل‌دهنده مانند عرضه و تقاضا، قیمت، تعرفه، ساختار بازار، پیش‌بینی مولفه‌های مهم بازار و ضایعات محصول مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در فصل بعد، مطالعه کاملی بر روند تولید، مصرف، تجارت، سرمایه‌گذاری، پیش‌بینی مصرف، بررسی وضعیت مصرف کالا در سبد مصرفی خانوارها، روند قیمت‌ها، نظام توزیع، روند صادرات و بازارهای هدف و وضعیت حمایت‌های در دست، خواهید داشت. در فصول بعدی، ضمن بررسی چالش‌ها و مشکلات بازار خرمای ایران، برنامه‌های ساماندهی بازار خرما در کشورهای منتخب و تنظیم بازار خرما در ایران به خوانندگان محترم ارایه خواهد شد.

شما می‌توانید با کلیک بر قسمت «مطالعه پیش‌نمایش» در همین صفحه، فهرست کامل این کتاب را به‌صورت کاملاً رایگان مشاهده کنید.

آشنایی با موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی

کتاب بازار خرما حاصل همکاری میان موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی با جناب آقای مهدی عبداللهی، گردآورنده کتاب پیش رو است. از سال 1390، پس از ادغام دو وزارتخانه صنایع و معادن و بازرگانی، موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی تاسیس شد تا رسالتی بزرگ‌، یعنی انجام تحقیقات، جمع‌آوری آمار و اطلاعات انجام پژوهش‌های متنوع جهت تجزیه و تحلیل مسایل اقتصادی- بازرگانی داخلی و خارجی را به سرانجام برساند.

در حال حاضر شما می‌توانید علاوه بر کتاب بازار خرما، کتاب‌های دیگر شرکت چاپ و نشر بازرگانی را نیز در همین صفحه تماشا و در صورت تمایل، خریداری کنید.

مای بوکتمطالعه این کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کند؟

کتاب بازار خرما با بررسی کاربردی دنیای محصولات صادراتی کشور، نگاه جامعی به دانشجویان و فعالان حوزه اقتصاد هدیه می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم تمامی مهندسان صنایع غذایی و محصولات کشاورزی، این کتاب را به کتابخانه مجازی یا حقیقی خود اضافه کنند.

شما می‌توانید همین حالا برای خرید کتاب بازار خرما از طریق همین صفحه در وبسایت مای بوکت اقدام کنید. در این صفحه علاوه بر خرید نسخه فیزیکی کتاب، می‌توانید از کرایه ایبوک کتاب نیز بهره‌مند شوید.

سال
۱۳۸۹
تعداد صفحات
۱۸۰
شابک
9789644693168
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب بازار خرما


 • نام کتاب بازار خرما
 • نویسنده مهدی عبداللهی
 • سال انتشار ۱۳۸۹
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۸۰
 • انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
 • شابک(ISBN) 9789644693168
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۹‌,‌۰۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۱۸‌,‌۰۰۰ تومان

کتاب‌های مشابه کتاب بازار خرما


خرید یا کرایه
cancel
19