1. بوکت
 2. فنی و مهندسی
 3. علوم کامپیوتر
 4. نظریه علوم کامپیوتر
 5. کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2

شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2


نویسندگان : سمیه آذرخش , سپیده آذرخش


درباره کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2

پایه‌گذاری وب 2، انقلابی در دنیای وب‌گردی به‌شمار می‌آید. با مطالعه کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2 نگاه تازه‌ای به دنیای Web و سازوکار آن خواهید یافت! شما می‌توانید در همین صفحه نسخه ایبوک و چاپی این کتاب را تهیه و خریداری کنید.

آشنایی با وب 2؛ انقلابی در دنیای وبگردی

با گسترش حضور کاربران در دنیای وب و ازبین‌رفتن موانع استفاده از اینترنت، مفهوم جدیدی در این دنیای نوظهور به وجود آمد که آن را وب 2 (Web 2.0) نامیدند. این فضای جدید متولد شد تا وب‌گردی سنتی را از میدان به‌در کند و فضایی تعاملی به کاربران دنیای وب هدیه دهد. آنچه در این کتاب می‌خوانیم، ابتدا شرح مختصری از نحوه تولد این دنیای جدید و الزام حضور آن در فضای مجازی است. پس از آن بخش‌های تخصصی‌تر این دنیای جدید بررسی خواهد شد.

مولفان کتاب پیش روی شما، سپیده آذرخش و سمیه آذرخش، تلاش کرده‌اند تا علاوه بر آموزش فضای وب 2، ضرورت شبکه‌سازی در این فضا و نحوه ساخت آن را نیز به خوانندگان گرامی آموزش دهند.

چرا باید کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2 را بخوانیم؟

آنچه در فصل اول این کتاب بررسی می‌شود، انقلاب وب 2 و چگونگی شکل‌گیری آن است. پس از آن، مولفان به ویژگی جوامع آنلاین، مفاهیم و تاثیرات شبکه‌های اجتماعی، کاربرد ابزارهای سازمانی و جنبه‌های تجاری آن‌ها در کسب‌وکار می‌پردازند. در فصل آخر نیز نیم‌نگاهی به آینده دنیای اینترنت و مفهوم وب 3 خواهیم داشت.

همچنین برای آنکه خوانندگان به درک درستی از مفاهیم ارایه‌شده در کتاب برسند، در پایان کتاب تعدادی پروژه و تمرین فردی و گروهی تعبیه شده است.

مطالعه کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2 برای چه کسانی جالب خواهد بود؟

مفاهیم ارایه‌شده در این کتاب، یکی از مباحث پایه‌ای برای دانشجویان رشته‌های گروه کامپیوتر است. علاوه بر آن، اگر به نظریه علوم کامپیوتر و مباحث مرتبط با دنیای وب علاقه دارید مطالعه این کتاب می‌تواند برای شما جالب و کاربردی باشد.

انتشارات آتی نگر؛ ناشر برتر کتب علمی و آموزشی

کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2 در سال 1392 با همکاری انتشارات آتی نگر و توسط سپیده و سمیه آذرخش به تالیف درآمده است. آتی نگر یکی از ناشران نام‌آشنا در زمینه چاپ و نشر کتب علمی و آموزشی است که تا به امروز، بیش از ده سال سابقه حضور حرفه‌ای در این فضا را دارد.

شما می‌توانید برای دریافت یا آشنایی بیشتر با دیگر کتب این ناشر معتبر، از طریق نوار ابزار جستجو در قسمت بالایی همین صفحه، اقدام کنید.

نحوه دریافت و مطالعه کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2

برای مطالعه کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2، می‌توانید همین حالا نسخه چاپی یا ایبوک این کتاب را از وبسایت مای بوکت تهیه کنید. همچنین برای افزایش سهولت در خرید و استفاده از مفاهیم کاربردی این کتاب، امکان کرایه 3 یا 6 ماهه این کتاب را نیز در اختیار خواهید داشت.

کافی است از سمت چپ همین صفحه، نحوه دسترسی دلخواهتان به کتاب را انتخاب کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از لذت یک خرید آسان و مطمین بهره‌مند شوید.

سال
۱۳۹۲
ناشر
آتی نگر
تعداد صفحات
۱۴۴
شابک
9786006004648
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2


 • نام کتاب شبکه‌های اجتماعی در محیط وب 2
 • نویسندگان سمیه آذرخش , سپیده آذرخش
 • سال انتشار ۱۳۹۲
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۱۴۴
 • انتشارات آتی نگر
 • شابک(ISBN) 9786006004648
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۱۷‌,‌۵۰۰ تومان
 • قیمت نسخه چاپی ۳۵‌,‌۰۰۰ تومان

درس‌ها

نظریه علوم کامپیوتر

رشته ها

علوم کامپیوتر

گروه های تحصیلی

فنی و مهندسی


خرید یا کرایه
cancel
19