1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. ساخت پروتزهای دندانی
  4.   مبانی مدیریت
  5. کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع

مباحث برگزیده از مهندسی صنایع


نویسنده : دکتر حمید بازرگان هرندی


درباره کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع

کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع نشر دانشگاه شهید باهنر کرمان، یک کلاس درس فشرده، مکتوب و کاربردی است. برای تهیه این کتاب می‌توانید از طریق همین صفحه در وبسایت بوکت اقدام کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید، به اطلاعات و توضیحات کتاب در ادامه مطلب سری بزنید.

درباره کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع

حمید بازرگان، نویسنده کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع درباره مسیر نگارش این محتوای ارزشمند می‌گوید: «کتابی که پیش رو دارید حاصل تدریس یک درس فشرده شامل تعدادی از مباحث مهندسی صنایع به دانشجویان مهندسی مکانیک و مهندسی متالورژی در دانشکده فنی دانشگاه شهید باهنر کرمان در طول چندین ترم می باشد. مرجع اصلی درس هوشیار (1364) بود و از مراجعی همانند دیل ورث (1989) نیز در تدریس درس استفاده می‌شد. بعد از چند ترم جزوه مهندس مرحومه «سایه معتمد» دانشجوی سابق دانشکده فنی که در کلاس درس نوشته بودند، ملاک قرار داده شد. چون مرجع هوشیار (1364) کمیاب و سپس نایاب گردید، نگارنده مصمم شد که آن جزوه را پس از بازنگری و اضافات به صورت کتاب درآورده منتشر نماید.»

اطلاعات و فهرست کتاب مباحث برگزیده از مهندسی صنایع

کتابی که پیش روی شماست، در سال 1390 و توسط انتشارات دانشگاه شهید باهنر کرمان منتشر شد. در حال حاضر این کتاب در 6 سرفصل زیر به دانشجویان و علاقه‌مندان ارایه می‌شود.

· فصل اول؛ مبانی روش‌های پیش‌بینی

· فصل دوم؛ مبانی برنامه‌ریزی و کنترل موجودی

· فصل سوم؛ مبانی طرح‌ریزی واحدهای صنعتی

· فصل چهارم؛ مبانی کنترل کیفیت آماری

· فصل پنجم؛ آشنایی با بهینه‌سازی به روش برنامه‌ریزی خطی

· فصل ششم؛ مفاهیمی از احتمال و آمار

محتوای هر سرفصل را می‌توانید در بخش «مطالعه پیش‌نمایش» همین صفحه ببینید.

چه کسانی باید این کتاب را مطالعه کنند؟

این کتاب گزیده‌ای از مباحث مهندسی صنایع است که برای مطالعه دانشجویان رشته مدیریت در گرایش‌های مختلف، کابردی خواهد بود. همچنین دانشجویان مهندسی صنایع نیز می‌توانند از کتاب «مباحث برگزیده از مهندسی صنایع» به‌عنوان یک منبع کمک‌آموزشی عالی استفاده کنند.

این کتاب را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه کتاب مباحث مهندسی صنایع از انتشارات دانشگاه باهنر کرمان، کافی است از طریق همین صفحه اقدام کنید. مای بوکت امکان خرید نسخه فیزیکی و PDF این محصول را به‌صورت همزمان برای تمامی علاقه‌مندان فراهم کرده است.

سال
۱۳۹۰
تعداد صفحات
۳۴۸
شابک
9786002010179
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران


خرید یا کرایه
cancel
19