1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی
  4. ارتباطات مدیریت
  5. کتاب مدیریت و توسعه سازمانی

مدیریت و توسعه سازمانی


نویسندگان : سسیل اچ. بل , وندل ال. فرنچ

مترجم : دکتر سید علی اکبر افجۀ


درباره کتاب مدیریت و توسعه سازمانی

در حیطه مشاغل و کسب‌وکارهای مختلف، یکی از مهم‌ترین عوامل نحوه تعامل در کسب‌وکارها است. نمونه‌هایی از این تعاملات، را می‌توان فضای رقابتی میان مدیران و مسیولان حوزه کاری دانست. این فضاهای رقابتی در عین سازنده‌بودن برای رشد و پیشرفت، می‌توانند گاهی مخرب باشند.

پیشی‌گرفتن از رقبا یکی از مهم‌ترین اصول بازاریابی محسوب می‌شود. در این میان ممکن است که با آگاهی کم، ضررهایی هم ایجاد کنند. ایجاد تعادل در این حرفه‌ها برای چگونگی برخورد با همکاران و مدیران دیگر از مواردی است که در این کتاب به‌خوبی به آن پرداخته شده است. کتاب مدیریت و توسعه سازمانی به مخاطب و خواننده کمک می‌کند بتواند ضعف‌های خود و مواردی که مانع پیشرفت او می‌شود را دریابد و برای رفع این ضعف‌ها و جایگزینی‌ آن‌ها با نقاط قوت، پیش‌قدم شود.

مخاطبان کتاب مدیریت و توسعه سازمانی چه کسانی هستند؟

کتاب مدیریت و توسعه سازمانی با تمرکز محتوایی در زمینه‌های مختلف در عرصه توسعه‌های مدیریتی، سعی بر رفع و پرکردن حفره‌های موجود دارد. به همین دلیل، دانش‌پژوهان و افراد متخصص در حوزه‌های راهبردی، نیازمند یک منبع علمی هستند که بر پایه‌ منطق توضیحات مفیدی را به آن‌ها ارایه کند.

کشور ما ایران افراد بسیار زیادی با پتانسیل بالا برای ترقی دارد. با این حال منابع علمی و قابل اعتماد بسیار کمی برای توسعه‌های مبتنی بر رفع نیازمندی‌ها و مقایسه نمونه‌هایی با شباهت‌های بالا وجود دارد. امید است که این کتاب بتواند یک منبع عالی برای این دانش‌پژوهان و مدرسان مجرب دانشگاهی باشد که می‌خواهند علم و تجارب خود را ارتقا دهند.

درباره انتشارات و نویسنده و مترجمان کتاب مدیریت و توسعه سازمانی

کتاب مدیریت و توسعه سازمانی تحت نظر انتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی به چاپ رسیده است. نویسندگان این کتاب وندال ال. فرنچ و سیسیل اچ. پل هستند که آثار زیادی در زمینه‌های مدیریت و بازرگانی و بازاریابی را به مخاطبان این حیطه عرضه و به دلیل نوشته‌های اصولی خود، فروش خوبی از این کتاب‌ها را تجربه کرده‌اند. ترجمه و تالیف این کتاب نیز با تلاش و هماهنگی‌های دکتر سید علی اکبر افجه‌ای، از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی میسر شده است.

نحوه خرید کتاب مدیریت و توسعه سازمانی از بوکت

برای خرید و دسترسی به این درسنامه ارزشمند، کافی است از طریق همین صفحه در وبسایت مای بوکت اقدام کنید. شما می‌توانید علاوه‌بر سفارش نسخه فیزیکی، از خرید و کرایه ایبوک این کتاب نیز بهره‌مند شوید. برای این کار ابتدا فرآیند ثبت نام را در سایت تکمیل کنید تا بلافاصله پس از سفارش کتاب، دسترسی شما به محتوای کتاب فعال شود.

سال
۱۳۸۹
تعداد صفحات
۲۲۴
شابک
9879644682261
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب مدیریت و توسعه سازمانیکتاب‌های مشابه کتاب مدیریت و توسعه سازمانی


خرید یا کرایه
cancel
19