1. بوکت
  2. علوم تجربی
  3. تکنولوژی مرتع و آبخیزداری
  4. زمین شناسی
  5. کتاب راهنمایی بر: مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک

راهنمایی بر: مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک


نویسندگان : دکتر پیتر راس , دکتر یورگن رینهارت , پروفسور مایکل رایث

مترجمان : دکتر سارا درگاهی , مهندس لیلا نوروزی


درباره کتاب راهنمایی بر: مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک

کتاب راهنمایی بر مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک (زمین‌شناسی) اثری از چندین نویسنده خوش‌نام آلمانی است. در ابتدا، این کتاب به زبان آلمانی و سپس به زبان انگلیسی نوشته شد. با این حال ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب، زمینه‌ای برای ترجمه آن به زبان‌های مختلف در دنیا بود. این کتاب 196 صفحه دارد و در دو نسخه فیزیکی و الکترونیکی قابل تهیه در فروشگاه اینترنتی مای بوکت است.

بررسی اجمالی کتاب راهنمایی بر مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک

این کتاب با رویکرد بررسی مقاطع نازک کانی‌ها، سنگ‌های بلوری و غیر متبلور در نور قطبی و به وسیله میکروسکوپ، یک اثر مناسب برای دانشجویان رشته زمین‌شناسی و مهندسی معدن به‌شمار می‌آید. مترجمین کتاب با پایبندی به متن اصلی کتاب، چگونگی پیش‌روی متن و صفحه‌آرایی دقیق، این اثر را از هر نظر هم‌سطح با نوشتار اولیه قرار داده‌اند.

کتاب پیش‌رو منبعی موثق و عالی، برآمده از بیش از نیم‌قرن تجربه مولفین است؛ بدین ترتیب مرجع مناسبی برای پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاهی در زمینه کانی‌شناسی نوری خواهد بود.

سرفصل‌های اصلی کتاب را بشناسیم

این کتاب از پنج سرفصل اصلی تشکیل شده است. فصل اول کتاب به بررسی میکروسکوپ سنگ‌نگاری می‌پردازد. در ادامه، نویسنده بخش‌های مختلف میکروسکوپ و درنهایت نحوه برطرف‌کردن عیوب میکروسکوپ را تشریح می‌کند.

فصل دوم کتاب مربوط به اندازه‌گیری زوایا، طول‌ها و ضخامت‌ها است. فصل سوم رویکردی متفاوت را دربر می‌گیرد. بدین صورت که به ویژگی‌های ریخت‌شناسی ذرات و کانی‌ها اختصاص داده شده است. فصل چهارم کتاب مشخصات نور قطبی مورد استفاده در مطالعات را ذکر می‌کند. در نهایت، فصل پنجم روش‌های تشخیص کانی را برمی‌شمارد.

تهیه کتاب‌های تخصصی زمین‌شناسی از مای بوکت

برای تهیه کتاب راهنمایی بر مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک می‌توانید به پلتفرم تخصصی مای بوکت مراجعه کنید. در سامانه مای بوکت امکاناتی نظیر مطالعه پیش‌نمایش کتاب، خرید نسخه الکترونیکی، خرید نسخه فیزیکی و همچنین کرایه نسخه الکترونیکی کتاب فراهم شده است. بدین ترتیب امکان تهیه کتاب‌ها با قیمت مناسب از سراسر ایران وجود دارد.

شما می‌توانید برای خرید و کرایه این کتاب ارزشمند از طریق همین صفحه از وبسایت فروشگاهی مای بوکت اقدام کنید.

سال
۱۳۹۷
تعداد صفحات
۱۹۶
شابک
9786002010766
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب راهنمایی بر: مطالعه میکروسکوپی مقطع نازککتاب‌های مشابه کتاب راهنمایی بر: مطالعه میکروسکوپی مقطع نازک


خرید یا کرایه
cancel
19