1. بوکت
  2. فنی و مهندسی
  3. مهندسی برق گرایش مخابرات نوری
  4. مکانیک کوانتومی
  5. کتاب آشنایی با گوسین (Gaussian) و شناسایی حالت گذار

آشنایی با گوسین (Gaussian) و شناسایی حالت گذار


نویسندگان : حسین نقیبی بیدختی , مریم دهستانی , فهیمه شجاعی


درباره کتاب آشنایی با گوسین (Gaussian) و شناسایی حالت گذار

رایانه به‌عنوان ابزاری قدرتمند، سرعت و دقت کارها را فوق‌العاده افزایش داده و گذرگاه‌های صعب‌العبور علم را به شاهراه‌های هموار مبدل ساخته است، به همین دلیل در جهان کنونی آموزش و یادگیری علوم رایانه، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

رایانه درعرصه علوم پایه، گام‌های بلندی برداشته است، نرم‌افزارهای متعددی در این راستا طراحی‌شده، که استفاده از آن‌ها انجام محاسبات را آسان‌تر کرده، و در بسیاری موارد پاسخگوی نیازمندی‌های بشر بوده است.

نرم‌افزار Gaussian یکی از چندین نرم‌افزاری است که وارد علوم پایه شده است .

Gaussian یک برنامه فورترن پیچیده است که می‌تواند تعدادی از خواص مولکول‌ها و واکنش‌ها شامل ساختارها و انرژی‌های مولکولی، انرژی‌ها و ساختارهای حالت گذار، انرژی‌های پیوند و واکنش، اوربیتال‌های مولکولی، ممان‌های چندقطبی، بارهای اتمی و پتانسیل‌های الکترواستاتیک، فرکانس‌های ارتعاشی، طیف‌های IR و رامان، خواص NMR، قطبش پذیری‌ها و فوق قطبش پذیری، خواص گرما شیمیایی، مسیرهای واکنش و... را پیش‌بینی کند. محاسبات بر روی سیستم‌ها در فاز گازی یا در محلول، و در حالت پایه یا در حالت برانگیخته انجام می‌شود.

سال
۱۳۸۵
تعداد صفحات
۱۲۱
شابک
9789642500093
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب آشنایی با گوسین (Gaussian) و شناسایی حالت گذارکتاب‌های مشابه کتاب آشنایی با گوسین (Gaussian) و شناسایی حالت گذار


خرید یا کرایه
cancel
19