1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. آب و هواشناسی گرایش آب و هواشناسی کشاورزی
  4. اکولوژی گیاهان زراعی
  5. کتاب مدل شیبه سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی

مدل شیبه سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی


نویسندگان : سرژ ساواری , لاییتسا ویلوکت

مترجمان : دکتر حمیدرضا عشقی زاده , مهندس نازنین پورسخی


درباره کتاب مدل شیبه سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی

کتاب مدل شبیه­سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی نوشته سرژ ساواری و لاییتسا ویلوکت است. این کتاب را دکتر حمیدرضا عشقی زاده، استادیار فیزیولوژی گیاهان زراعی دانشگاه صنعتی اصفهان، و مهندس نازنین پورسخی، کارشناس ارشد به­زراعی دانشگاه صنعتی اصفهان، به فارسی ترجمه کرده­اند. این کتاب 201 صفحه­ای در سال 1395 توسط دانشگاه صنعتی اصفهان منتشر شد.

آنچه در کتاب شبیه­ سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی می‌خوانیم

کتاب مدل شبیه­ سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی طی 10 فصل به بررسی مفاهیم مورد نظر خود پرداخته است. در فصل­های ابتدایی این کتاب، مباحث مدل­های شبیه­سازی، سیستم­ها، مدل­ها و شبیه­سازی و نمونه­های مقدماتی از مدل­های شبیه‌سازی مطرح شده است.

در فصل چهار و پنج، مبحث مدل اپیدمیولوژیک مطرح می­شود. فصل 6 تا 8 مدل­سازی گیاهان و آفات بررسی می‌شوند. در پایان نیز، در فصل 9، مدل آفات برنج و گندم و فصل 10 معانی، کاربردها و محدودیت­های مدل­سازی ارایه شده است.

چه کسانی کتاب شبیه­ سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی را بخوانند؟

طبق عقیده مترجمان کتاب، دکتر عشقی­زاده و مهندس پورسخی، این کتاب برای دانشجویان رشته­های اگرواکولوژی، کشاورزی، مدل­سازی گیاهان زراعی، تولید­های گیاهی، فیزیولوژی گیاهان زراعی و گیاه­پزشکی مناسب است. علاوه بر دانشجویان نام­برده شده، کارشناسان و پژوهشگران کشاورزی نیز می­توانند از مطالب ارزشمند این منبع مطالعاتی بهره ببرند.

خرید کتب تخصصی دانشگاهی از مای بوکت

وب­سایت مای بوکت یک فروشگاه آنلاین کتاب است. تفاوتی که این وب­سایت با دیگر فروشگاه‌های آنلاین کتاب دارد آن است که افزون بر فروش نسخه فیزیکی و دیجیتال کتاب­ها، امکان کرایه‌کردن نسخه دیجیتال به مدت 3 ماه یا 6 ماه نیز برای مخاطبان وجود دارد. کتاب مدل شبیه­سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می­توانید در همین صفحه از سایت مای بوکت، نسخه فیزیکی کتاب را خریداری کرده یا برای کرایه و خرید ایبوک آن، اقدام کنید.

سال
۱۳۹۵
تعداد صفحات
۲۰۱
شابک
9786008257073
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب مدل شیبه سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعیکتاب‌های مشابه کتاب مدل شیبه سازی اپیدمیولوژی و آنالیز خسارت در گیاهان زراعی


خرید یا کرایه
cancel
19