1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. کارآفرینی گرایش توسعه
  4. تحلیل محیط کسب و کار
  5. کتاب کسب و کار الکترونیکی «مدیریت و استراتژی»

کسب و کار الکترونیکی «مدیریت و استراتژی»


نویسنده : کالین کمب

مترجمان : دکتر حسن رنگریز , مهدی کریمی


درباره کتاب کسب و کار الکترونیکی «مدیریت و استراتژی»

کتاب کسب و کار الکترونیکی (مدیریت و استراتژی) مجموعه‌ای از موضوعات کلیدی در حوزه کارآفرینی را برای خوانندگان خود شفاف‌سازی کرده است. این موضوعات به کسب‌وکارها و صاحبان آن‌ها کمک می‌کند تا فرآیند تجاری داخلی موسسه خود را بهتر طراحی کنند. خالق کتاب کسب‌وکار الکترونیکی (مدیریت‌واستراتژی) کالین کمب بوده که به دست حسن رنگریز و مهدی کریمی ترجمه شده‌ است. انتشارات چاپ و نشر بازرگانی این کتاب را در سال 1390 به نشر و چاپ رساند تا کارآفرینان فارسی‌زبان از محتوای ارزشمند آن بهره‌مند شوند.

این کتاب به افرادی که در رشته‌های کارآفرینی گرایش توسعه، کارآفرینی گرایش بین‌الملل، کارآفرینی گرایش کسب‌وکار جدید، مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیکی و مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک تحصیل می‌کنند، اطلاعاتی به‌روز، ارزشمند و کاربردی ارایه می‌دهد.

محتوای کتاب کسب و کار الکترونیکی انتشارات چاپ و نشر بازرگانی

افرادی که می‌خواهند یک کارآفرینی در حوزه کسب و کار الکتریکی انجام دهند باید استراتژی‌های لازمه در این زمینه را بدانند. این کتاب موضوعاتی گسترده‌ای از قبیل پذیرش فناوری، انتخاب الگو تجاری برای موسسات، علم اقتصاد، بازاریابی، موارد قانونی و امنیتی و مدیریت بهتر استراتژی‌هایی برای ایجاد رقابت را با زبانی شیوا و روان، بررسی می‌کند.

خرید کتاب کسب و کار الکترونیکی (مدیریت و استراتژی) از مای بوکت

دانشجویان رشته کارآفرینی با گرایش توسعه و سایر علاقه‌مندان به اکوسیستم کارآفرینی و استارت‌آپی می‌توانند کتاب کسب و کار الکترونیکی (مدیریت و استراتژی) را به دو صورت نسخه دیجیتالی و چاپی از فروشگاه کتاب آنلاین‌ مای بوکت خریداری کنند. همچنین در نظر داشته باشید که در بوکت، شما علاوه بر تهیه دایمی کتاب می‌توانید آن را برای دو بازه 3 و 6ماهه کرایه کنید.

سال
۱۳۹۰
تعداد صفحات
۲۵۳
شابک
9789644682742
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب کسب و کار الکترونیکی «مدیریت و استراتژی»کتاب‌های مشابه کتاب کسب و کار الکترونیکی «مدیریت و استراتژی»


خرید یا کرایه
cancel
19