1. بوکت
 2. علوم انسانی
 3. امور تربیتی
 4. ارتباط شناسی و تبلیغات
 5. کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم)

کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم)


نویسنده : راجر دالی

مترجمان : محسن افتاده حال , سارا میرمبین , لیلا غلامی


درباره کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم)

در کتاب راجر دالی، که جلد دوم کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی است، 50 اصل مبتنی بر بازاریابی شناختی و تصمیم‌گیری افراد مورد بررسی و معرفی به خوانندگان قرار گرفته‌ است. با استفاده از این کتاب می‌توانید به رونق کسب و کار خود بپردازید. کتاب حاضر از رویکرد عقلانی فراتر رفته ‌است و با تکیه بر بحث‌های شناختی احساسی، راهکار‌های بازاریابی را به مخاطبان خود ارایه می‌دهد.

آن چه در کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی می خوانیم

کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی در 50 فصل با عنوان‌های بسیار جذاب تالیف شده‌ است. برخی از عناوین فصل‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

· استفاده از راز‌های شعبده‌بازان برای فروش؛ مشتریان خود را نرم خو کنید

· آینه آینه بر روی دیوار

· به بهشت نزدیکتر شوید

· زیاد ببخشید تا زیاد به‌دست آورید

«اگر فکر می‌کنید شعبده‌باز‌ها و عصب‌‌شناسان چیز‌های زیادی برای گفتن به یکدیگر ندارند، سخت در اشتباه هستید. هر دوی آنها به نوعی درگیر مسایلی مانند توجه و هوشیاری هستند. بازار‌یاب‌ها می‌توانند از هر دوی آن‌ها نکات مفیدی یاد بگیرند. به‌ویژه با یادگیری نحوه فریب‌دادن شعبده‌باز‌ها، حتی هنگامی‌که سعی می‌کنیم حواس خود را جمع کنیم.» این قسمتی از فصل اول کتاب کلید‌های طلایی بازار‌یابی شناختی، جلد دوم است.

رازهایی برای کسب و کار؛ برشی هیجان‌انگیز از کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی

در قسمت دیگری از کتاب می‌خوانیم: «نکته اساسی: از شعبده‌باز‌ها یاد بگیرید. شعبده‌بازی به اندازه بازار‌یابی قدمت دارد و بازاریاب‌ها، با یادگرفتن از شعبده‌بازها می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند. شعبده‌باز‌های ماهر، تبحر خاصی در حفظ توجه بیننده و هدایت آن به هرجا که می‌خواهند دارند. علاوه بر این، شعبده‌باز‌ها در پرت‌کردن حواس، استاد هستند. به ما یاد می‌دهند اگر می‌خواهیم شنوندگان ما تمرکز خود را از دست ندهند، چه کار‌هایی را انجام ندهیم.»

چگونه تصمیم شما را در خرید پیش‌بینی می کنیم؟

در فصلی از کتاب با عنوان چگونه تصمیم شما را در خرید پیش‌بینی می‌کنیم؟ آمده‌ است: «به افراد اجازه دهید بازکردن در بطری را تجربه کنند. آن را به سمت لب‌های خود برده و از آن بنوشند. شعبده‌باز‌ها می‌دانند فعالیت‌های فیزیکی آشنا، چگونه مغز را درگیر می‌کند. شما نیز باید آن را بدانید.»

کتب حوزه بازاریابی را از فروشگاه اینترنتی مای بوکت بخواهید

در پلتفرم‌های مای بوکت، کتب بازاریابی، به قلم نویسندگان داخلی و خارجی، عرضه می‌شود. فنون کسب و کار و بازاریابی مدرن را با کتب ویترین مای بوکت، تجربه کنید. خرید یا کرایه کتب در سامانه این فروشگاه، به آسان‌ترین شیوه ممکن، خدمتی از سامانه بزرگ کتاب مای بوکت است.

در حال حاضر شما می‌توانید جلد اول و دوم کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی را در وبسایت مای بوکت کرایه یا خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که با تهیه نسخه چاپی، نسخه الکترونیکی کتاب نیز به‌صورت کاملا رایگان به شما هدیه داده خواهد شد.

سال
۱۳۹۳
ناشر
شکیب
تعداد صفحات
۲۱۶
شابک
9789642695842
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books

مشخصات کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم)


 • نام کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم)
 • نویسنده راجر دالی
 • مترجمان محسن افتاده حال , سارا میرمبین , لیلا غلامی
 • سال انتشار ۱۳۹۳
 • فرمت کتاب BKT
 • تعداد صفحات ۲۱۶
 • انتشارات شکیب
 • شابک(ISBN) 9789642695842
 • نوبت چاپ 1
 • قیمت نسخه الکترونیک ۷۵‌,‌۰۰۰ تومان



سوالات متداول


نحوه کرایه ایبوک 6 ماهه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) به چه صورت است ؟

شما می توانید کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) را با قیمت ۴۵‌,‌۰۰۰ تومان از طریق بوکت کرایه کنید

نحوه کرایه ایبوک 3 ماهه کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) به چه صورت است ؟

شما می توانید کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) را با قیمت ۳۷‌,‌۵۰۰ تومان از طریق بوکت کرایه کنید

نحوه خرید ایبوک کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) به چه صورت است ؟

شما می توانید کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) را با قیمت ۷۵‌,‌۰۰۰ تومان از طریق بوکت خرید کنید

نسخه چاپی کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) چه قیمتی دارد ؟

نسخه چاپی موجود نمی باشد

نویسندگان کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) ؟

راجر دالی

مترجمان کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) ؟

محسن افتاده حال , سارا میرمبین , لیلا غلامی

درباره کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) ؟

در کتاب راجر دالی، که جلد دوم کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی است، 50 اصل مبتنی بر بازاریابی شناختی و تصمیم‌گیری افراد مورد بررسی و معرفی به خوانندگان قرار گرفته‌ است. با استفاده از این کتاب می‌توانید به رونق کسب و کار خود بپردازید. کتاب حاضر از رویکرد عقلانی فراتر رفته ‌است و با تکیه بر بحث‌های شناختی احساسی، راهکار‌های بازاریابی را به مخاطبان خود ارایه می‌دهد. آن چه در کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی می خوانیم کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی در 50 فصل با عنوان‌های بسیار جذاب تالیف شده‌ است. برخی از عناوین فصل‌ها را با هم مرور می‌کنیم. · استفاده از راز‌های شعبده‌بازان برای فروش؛ مشتریان خود را نرم خو کنید · آینه آینه بر روی دیوار · به بهشت نزدیکتر شوید · زیاد ببخشید تا زیاد به‌دست آورید «اگر فکر می‌کنید شعبده‌باز‌ها و عصب‌‌شناسان چیز‌های زیادی برای گفتن به یکدیگر ندارند، سخت در اشتباه هستید. هر دوی آنها به نوعی درگیر مسایلی مانند توجه و هوشیاری هستند. بازار‌یاب‌ها می‌توانند از هر دوی آن‌ها نکات مفیدی یاد بگیرند. به‌ویژه با یادگیری نحوه فریب‌دادن شعبده‌باز‌ها، حتی هنگامی‌که سعی می‌کنیم حواس خود را جمع کنیم.» این قسمتی از فصل اول کتاب کلید‌های طلایی بازار‌یابی شناختی، جلد دوم است. رازهایی برای کسب و کار؛ برشی هیجان‌انگیز از کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی در قسمت دیگری از کتاب می‌خوانیم: «نکته اساسی: از شعبده‌باز‌ها یاد بگیرید. شعبده‌بازی به اندازه بازار‌یابی قدمت دارد و بازاریاب‌ها، با یادگرفتن از شعبده‌بازها می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند. شعبده‌باز‌های ماهر، تبحر خاصی در حفظ توجه بیننده و هدایت آن به هرجا که می‌خواهند دارند. علاوه بر این، شعبده‌باز‌ها در پرت‌کردن حواس، استاد هستند. به ما یاد می‌دهند اگر می‌خواهیم شنوندگان ما تمرکز خود را از دست ندهند، چه کار‌هایی را انجام ندهیم.» چگونه تصمیم شما را در خرید پیش‌بینی می کنیم؟ در فصلی از کتاب با عنوان چگونه تصمیم شما را در خرید پیش‌بینی می‌کنیم؟ آمده‌ است: «به افراد اجازه دهید بازکردن در بطری را تجربه کنند. آن را به سمت لب‌های خود برده و از آن بنوشند. شعبده‌باز‌ها می‌دانند فعالیت‌های فیزیکی آشنا، چگونه مغز را درگیر می‌کند. شما نیز باید آن را بدانید.» کتب حوزه بازاریابی را از فروشگاه اینترنتی مای بوکت بخواهید در پلتفرم‌های مای بوکت، کتب بازاریابی، به قلم نویسندگان داخلی و خارجی، عرضه می‌شود. فنون کسب و کار و بازاریابی مدرن را با کتب ویترین مای بوکت، تجربه کنید. خرید یا کرایه کتب در سامانه این فروشگاه، به آسان‌ترین شیوه ممکن، خدمتی از سامانه بزرگ کتاب مای بوکت است. در حال حاضر شما می‌توانید جلد اول و دوم کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی را در وبسایت مای بوکت کرایه یا خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که با تهیه نسخه چاپی، نسخه الکترونیکی کتاب نیز به‌صورت کاملا رایگان به شما هدیه داده خواهد شد.

کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) در چه سالی چاپ شده است ؟

۱۳۹۳

ناشر کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) چه کسی است ؟

شکیب

کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) در چه پلتفرم هایی قابل مطالعه است ؟

قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت

شابک کتاب کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی: چگونه تصمیم شما را در خرید پیش بینی می‌کنیم؟(جلد دوم) چیست ؟

9789642695842

خرید یا کرایه
cancel
19