1. بوکت
  2. علوم انسانی
  3. امور تربیتی
  4. ارتباط شناسی و تبلیغات
  5. کتاب تبلیغات به زبان ساده

کتاب تبلیغات به زبان ساده


نویسنده : دکتر محمد بلوریان تهرانی


درباره کتاب تبلیغات به زبان ساده

هزاره سوم، هزاره تحقق پیشگویی آلوین تافلر است. به راستی که این دانشمند نام آور معاصر، جایگاه تبلیغات در داد و ستد و تجارت را درست شناخته که گفته است روزی فرا رسد که یک دستگاه پیچیده صنعتی را که انگیزه اصلی در انتخاب و خرید آن، کارکرد فنی و منطق است، بدون تبلیغات نتوان فروخت.

اکنون در سال های اولیه این هزاره، شدت رقابت و پیچیدگی محیط کسب و کار و تعاملات آشکار و پنهان قوانین، رویه ها، پیام های تبلیغاتی، رفتار مصرف کننده و تصمیمات بازاریابی در حوزه های تبلیغات، تحقیقات، توزیع و فروش به گونه ای است که بدون یک برنامه ریزی منطبق بر تحقیقات و شناسایی رفتار مصرف کننده و نیروهای حاکم بر بازار نمی توان در حیطه تبلیغات و اطلاع رسانی، مخاطبان را به درستی در معرض دریافت پیام قرار داد و با تکیه بر یک برنامه هدفمند تبلیغاتی نسبت به معرفی و فروش محصول در بازارهای هدف اقدام نمود.

طراحی و تنظیم یک برنامه هدفمند تبلیغاتی کاری تخصصی است و فقط از عهده خبرگان عرصه تبلیغات و آشنایان به فنون اقتصادی بازرگانی، تبلیغات، ارتباطات، روابط عمومی، هنر و ... بر می آید.

برای تهیه یک برنامه هدفمند تبلیغاتی (CAMPAIGN)، مقدمات لازم است با زبانی شیوا و به دور از پیچیدگی ها برای آن گروه از اهالی این حرفه که علی رغم سابقه تحصیلی و دانشگاهی در این زمینه از تخصص لازم بهره کافی ندارند و یا متاخرین و تازه واردانی که به لطف همت خود و عنایت خداوند در این جرگه جای گرفته اند، اصول و مبانی تبلیغات به زبانی ساده بیان شود تا بر آن اساس نسبت به مرحله تکمیلی یعنی تهیه و تنظیم و اجرا و محاسبه ثمربخشی تبلیغات انجام شده اهتمام گردد.

سال
۱۳۹۱
تعداد صفحات
۱۰۴
شابک
9789644682957
ایبوک شما local_library
نسخه دیجیتال smartphone laptop_chromebook
قابل مطالعه فقط در پلتفرم‌های بوکت
Booket Svg Logo
نسخه فیزیکی library_books
ارسال از طریق شرکت ملی پست ایران
شرکت ملی پست ایران

مشخصات کتاب تبلیغات به زبان سادهدرس‌ها

ارتباط شناسی و تبلیغات ارتباطات و تبلیغات بازاریابی و تبلیغات تلویزیونی پروژه تصویر سازی تبلیغات و جراید و نشریات تبلیغات تبلیغات در رسانه تبلیغات سیاسی تبلیغات و هنر و رسانه از دیدگاه امام خمینی و رهبری تصویر سازی تبلیغات و جراید و نشریات جامعه شناسی تبلیغات حقوق تبلیغات بازرگانی روابط عمومی و تبلیغات مبانی تبلیغات پیشرفته مبانی تبلیغات دیجیتالی مدیریت تبلیغات بازرگانی مدیریت تبلیغات و برند مدیریت روابط عمومی و تبلیغات

رشته ها

امور تربیتی گرافیک تهیه کنندگی تصویرسازی مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی مترجمی خبر انگلیسی مدیریت فرهنگی و هنری تبلیغ و ارتباطات فرهنگی دین و رسانه روزنامه نگاری مدیریت رسانه حقوق ارتباطات خدمات مسافرتی و جهانگردی عکاسی تلویزیون و هنرهای دیجیتالی مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت استراتژیک مدیریت بازرگانی گرایش کار آفرینی مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی مدیریت اماکن متبرکه مذهبی

گروه های تحصیلی

علوم انسانی هنر


خرید یا کرایه
cancel
19